Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Kuchaři do domu – úvodní stránka
AKC ČR AKC ČR a WACS

Aktuality

Výborná reference na službu Kuchaři do domu

Doporučení a reference jsou důležitým momentem při rozhodování zákazníka. Výborná reference na služby Kuchaři do domu nás potěšila, ale je také známkou, že služby našich mistrů kuchařů jsou velmi kvalitní i cenově dostupné.
čtěte více...

Zdravé svačiny do škol

Ministerstvo zemědělství podpoří zdravé stravování žáků! Vláda dne 8. 3. 2017 schválila změnu programů „Mléko do škol“ a „Ovoce a zelenina do škol“. Upravené podmínky umožní dodávat produkty do škol i malým regionálním výrobcům.

čtěte více...

Srovnání potravin se zahraničními

Podle průzkumu Státní zemědělské a potravinářské inspekce vadí téměř 90 % českých spotřebitelů odlišné složení některých jinak totožných výrobků, které dodávají nadnárodní firmy.

čtěte více...

Potřebujete doučování, vaření, brýle nebo oblečení? Zavolejte SLUŽBY DO DOMU!

Zajistíme Vám profesionálního učitele, kuchaře, optika nebo stylistu do domu. Nemusíte z domu, přijedeme za Vámi! Objednejte si SLUŽBY DOMU. Ušetříte čas, práci, starosti a peníze.

čtěte více...

Soutěž nejlepších cukrářů, číšníků a kuchařů z našich škol

23. ročník celorepublikového finále soutěže mladých talentů v oborech cukrář, kuchař a číšník se konalo ve dnech 19. - 20. ledna 2017. Mezinárodního mistrovství České republiky Gastro Junior Brno – Bidvest Cup se zúčastnilo 77 soutěžících.

čtěte více...

Firemní akce s gurmánským pohoštěním

Kuchaři do domu připraví na vaši firemní akci gurmánské pohoštění. Užijete si zážitkovou gastronomii. VIP profesionální kuchaři vaří čerstvé speciality světových kuchyní z kvalitních surovin nebo poskytují catering na vysoké úrovni.

čtěte více...

Přísnější podmínky pro dovoz a prodej sudových vín

Zákon výrazně omezuje množství prodejních míst sudového vína, které již nebude možno zakoupit v pochybných trafikách, nýbrž v provozovnách výrobců vína nebo přímo u dovozců.

čtěte více...

Co je to EET? Podmínky elektronické evidence tržeb

Povinností poplatníka je zaslání údajů o evidované tržbě nejpozději v době uskutečnění tržby a následné vydání účtenky zákazníkovi, který ale není povinen vystavenou účtenku fyzicky převzít.

čtěte více...

Seznam akcí v roce 2017 pořádané Asociací kuchařů a cukrářů ČR

Představujeme vám seznam akcí a soutěží v roce 2017 pořádané Asociací kuchařů a cukrářů ČR. Profesionální kuchaři, junioři a široká veřejnost se může zúčastnit a naučit se novým věcem v oboru gastronomie.

čtěte více...

Jak to bude s tzv. pamlskovou vyhláškou?

Tisková zpráva ze dne 20. 12. 2016, kde představitelé ministerstev zdravotnictví a školství prohlásili, že vyhláška sice platí, ale její nedodržování se postihovat nebude.
 

čtěte více...

PF 2017 - KUCHAŘI DO DOMU

Milí moji blízcí, přátelé, kamarádi, kolegové, spolupracovníci, zákazníci, obchodní partneři, příznivci, milovníci dobrého jídla a pití, gurmáni - dovolte mi popřát Vám jménem svým a jménem společnosti Kuchaři do domu s.r.o. vše nejlepší do nového roku 2017.

čtěte více...

PF 2017 - Vánoce

čtěte více...

Národní tým Asociace kuchařů a cukrářů patří mezi nejlepší kuchaře v Česku.

Naši mistři kuchaři a cukráři patří mezi světové špičky. Czech Culinary Team přivezl medaile ze světové kulinářské olympiády. Národní tým Asociace kuchařů a cukrářů získal dvě bronzové medaile za první disciplínu!

čtěte více...

Pamlsková vyhláška platí na školách už od 5. září 2016

Zákaz prodeje nezdravých výrobků platí podle zákona na školách už rok. K prodeji a k reklamě lze podle vyhlášky nabízet potraviny, které neobsahují transmastné kyseliny pocházející z částečně ztužených tuků, dále ty, neobsahují sladidla.

čtěte více...

SZIF zahajuje velkou spotřebitelskou soutěž s kvalitními potravinami!

Principem soutěže pořádané Státním zemědělským investičním fondem je sbírání kuponů ze zakoupených výrobků oceněných značkou kvality jejich loga.
Soutěž probíhá od 26. září 2016 do 1. ledna 2017.

čtěte více...

Největší setkání kuchařů a cukrářů z celého světa! Světová kuchařská olympiáda IKA 2016

Ve dnech 22.10. až 25.10.2016 se bude konat Světová kuchařská olympiáda IKA 2016, což je největší setkání kuchařů a cukrářů z celého světa. Soutěž proběhne již tradičně v německém Erfurtu. Soutěže se zúčastní i naše týmy!

čtěte více...

Zlepšení nutričního složení výrobků na našem trhu

Podle odborné veřejnosti je třeba zlepšovat nutriční složení výrobků na našem trhu. V tiskové zprávě PK ČR zahájili výrobci dialog o postupném snižování citlivě vnímaných živin v potravinách.

čtěte více...

Začala velká letní soutěž Státního zemědělského intervenčního fondu!

Cílem této akce je seznámit spotřebitele s veškerými výhodami kvalitních potravin a také další vzdělávání spotřebitelů. Akce vypukla 11. července spotřebitelskou soutěží, jejímž maskotem a průvodcem je panáček kvality. Bude trvat až do 28. srpna 2016.
 

čtěte více...

Česká vejce jen těžko konkurují těm zahraničním!

Naše republika je ve výrobě vajec soběstačná. Přesto se k nám v roce 2015 dovezlo téměř 800 milionů vajec a vaječné hmoty. Mnohdy u těchto produktů hrozila i zdravotní rizika, protože nebyl zjištěn jejich původ.
 

čtěte více...

Potravinářská inspekce odhalila další falšovaný výrobek!

V mražených rybách chybí polovina obsahu masa! Letos inspekce odhalila falšování mražených ryb už třikrát a bude i nadále v kontrolách důsledně pokračovat.

čtěte více...