Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Kuchaři do domu – úvodní stránka
AKC ČR AKC ČR a WACS

Portal BOOK THE COOK


Ilustrační fotografie

Culinary Chefs Portal BOOK THE COOK  - www.kucharidodomu.cz
- is the largest list of personal chefs and culinary companies in the Czech Republic - in the heart of Europe - to rent for your family celebrations, corporate events and social events.

What does it bring you?
In one central place on the internet you can find VIP chefs, professional cooks, chefs of foreign nationalities, nutrition experts, catering companies and restaurants with chefs for rent to the house, cooking classes and schools.
Enjoy the dining experience in the comfort of your own home, own garden, own or rented cottage or the background of your company. A personal chef will come to you anywhere on the agreed place. Home environment will delight your guests.

• Going birthdays, anniversaries, romantic dinner, wedding, party with friends or business partners?
• Organizing a corporate event for your employees or business friends and promotions?
• Want to unite your team in a culinary teambuilding?
• Do you want to learn to cook, or look for a special cooking class?
• Do you need a cook for everyday cooking in the home or as a stand-alone in its restaurants, canteens, at sports camps etc.?

Choose and order through this culinary chefs portal the best professional chef for your event, directly from a specific region in the Czech Republic or a chef providing services throughout the Czech Republic.
 
Who do you see on the list?
1. Personal chefs, VIP professionals or professional chefs, chefs of foreign nationality or experts healthy diet.
2. Catering companies and restaurants will lend his trained chefs for your event to your home or your company.
3. Schools and cooking classes to help you rent chef to your households or to your companies for corporate teambuilding or to learn how to cook in his culinary studies.
4. Twenty-five (25) types of international cuisine and chefs who will prepare those cuisines at a professional level primes.
5. Recipes, interesting news, etiquette, news from modern gastronomy.

If you are a chef or culinary company, add to the list of chefs and companies to www.kucharidodomu.cz.

Basic registration is FREE.
Get lucrative and interesting job.
We promote your work, not only on the internet, but also directly in huge companies in the Czech Republic.

Contact information:  Kuchari do domu s.r.o. (Ltd.), phone +420 775 104 411 or mail scanactplus@seznam.cz.
Translated: Radek Bachtík

Here is an example recipe:

Excellent "Tvaroznik" of Czech housekeeper


Illustrative photo

If you like quark desserts and like cooking, try the recipe for home made Czech “Tvaroznik”. Its preparation goes well by hand (do not need to weigh) and the result is worth it. Sure you will appreciate it.I Enjoy your meal.

You will need:
For making dough:
• 9 table spoons all-purpose flour
• 3 table spoons granulated sugar
• 1 egg
• 3 table spoons butter
• 1 tea spoon baking powder

For filling:
• 2 trays of semi-skimmed curd
• 2 eggs
• 5,5 table spoons granulated sugar
• 1 package vanilla pudding
• 0,5 cup sour cream (100 g)
• 0,5 cup oil
• 1,5 cup milk
• 1 package of clear gelatin
• 1 small tin of mandarin (can be skipped)

Procedure:
From the ingredients prepare a shortcrust pastry dough and store in the refrigerator for approx. 30-45 min. Then, wip the curd with eggs and sugar - the best hand in a bowl. Mix vanilla pudding, oil, sour cream and finally pour mixture into curd mass. After about 45 minutes the fragile dough rolled out and put into a round cake tin. On the dough hill curd mass (mass is rare, but during baking solidifies). Bake about 35 minutes at 180 degrees into a slight browning of the edges cakes. Let cake cool and pour over clear gelatin.

Tip:
You can spread over the curd mass drained mandarin (canned) and put bake in the oven. Cake will be more colorful and even juicier.

Author:  Pavlina Z.
Translated by Radek Bachtik

Another great recipes:
Peach dessert

Extrawurst on dark beer

Continental quilt

Fragile cottage cheese scarves

Carmelite drops

Cottage cheese dumplings with strawberries (or apricots)

Wedding cakes

Slices of choux pastry with custard

Ostatní

Seznam akcí v roce 2017 pořádané Asociací kuchařů a cukrářů ČR

Představujeme vám seznam akcí a soutěží v roce 2017 pořádané Asociací kuchařů a cukrářů ČR. Profesionální kuchaři, junioři a široká veřejnost se může zúčastnit a naučit se novým věcem v oboru gastronomie.

čtěte více...

Jak to bude s tzv. pamlskovou vyhláškou?

Tisková zpráva ze dne 20. 12. 2016, kde představitelé ministerstev zdravotnictví a školství prohlásili, že vyhláška sice platí, ale její nedodržování se postihovat nebude.
 

čtěte více...

PF 2017 - KUCHAŘI DO DOMU

Milí moji blízcí, přátelé, kamarádi, kolegové, spolupracovníci, zákazníci, obchodní partneři, příznivci, milovníci dobrého jídla a pití, gurmáni - dovolte mi popřát Vám jménem svým a jménem společnosti Kuchaři do domu s.r.o. vše nejlepší do nového roku 2017.

čtěte více...

Ondřej Koubek: Naše grilovací tržnice je v módě

V posledních letech se stále častěji při rodinných, společenských i firemních akcích projevuje oblíbenost grilování mezi širokou veřejností. Zajímavou obměnou klasického rautu nebo tradičního grilování je velmi oblíbená grilovací tržnice.

čtěte více...

Národní tým Asociace kuchařů a cukrářů patří mezi nejlepší kuchaře v Česku.

Naši mistři kuchaři a cukráři patří mezi světové špičky. Czech Culinary Team přivezl medaile ze světové kulinářské olympiády. Národní tým Asociace kuchařů a cukrářů získal dvě bronzové medaile za první disciplínu!

čtěte více...

Pamlsková vyhláška platí na školách už od 5. září 2016

Zákaz prodeje nezdravých výrobků platí podle zákona na školách už rok. K prodeji a k reklamě lze podle vyhlášky nabízet potraviny, které neobsahují transmastné kyseliny pocházející z částečně ztužených tuků, dále ty, neobsahují sladidla.

čtěte více...

SZIF zahajuje velkou spotřebitelskou soutěž s kvalitními potravinami!

Principem soutěže pořádané Státním zemědělským investičním fondem je sbírání kuponů ze zakoupených výrobků oceněných značkou kvality jejich loga.
Soutěž probíhá od 26. září 2016 do 1. ledna 2017.

čtěte více...

Největší setkání kuchařů a cukrářů z celého světa! Světová kuchařská olympiáda IKA 2016

Ve dnech 22.10. až 25.10.2016 se bude konat Světová kuchařská olympiáda IKA 2016, což je největší setkání kuchařů a cukrářů z celého světa. Soutěž proběhne již tradičně v německém Erfurtu. Soutěže se zúčastní i naše týmy!

čtěte více...

Zlepšení nutričního složení výrobků na našem trhu

Podle odborné veřejnosti je třeba zlepšovat nutriční složení výrobků na našem trhu. V tiskové zprávě PK ČR zahájili výrobci dialog o postupném snižování citlivě vnímaných živin v potravinách.

čtěte více...

Začala velká letní soutěž Státního zemědělského intervenčního fondu!

Cílem této akce je seznámit spotřebitele s veškerými výhodami kvalitních potravin a také další vzdělávání spotřebitelů. Akce vypukla 11. července spotřebitelskou soutěží, jejímž maskotem a průvodcem je panáček kvality. Bude trvat až do 28. srpna 2016.
 

čtěte více...

Česká vejce jen těžko konkurují těm zahraničním!

Naše republika je ve výrobě vajec soběstačná. Přesto se k nám v roce 2015 dovezlo téměř 800 milionů vajec a vaječné hmoty. Mnohdy u těchto produktů hrozila i zdravotní rizika, protože nebyl zjištěn jejich původ.
 

čtěte více...

Potravinářská inspekce odhalila další falšovaný výrobek!

V mražených rybách chybí polovina obsahu masa! Letos inspekce odhalila falšování mražených ryb už třikrát a bude i nadále v kontrolách důsledně pokračovat.

čtěte více...

Strategie: Naše republika by měla být v roce 2030 soběstačná ve výrobě potravin z tuzemských zdrojů

Podle nové strategie, kterou vláda schválila 2. 5. 2016, by se mělo například podstatně omezit pěstování řepky až o několik desítek tisíc hektarů a naopak rozšířit až trojnásobně pole se zeleninou, ovocné sady a pastviny pro zvířata.

čtěte více...

Zájem o biopotraviny stále narůstá

Podle tiskové zprávy ministerstva zemědělství utratili obyvatelé naší republiky za biopotraviny v roce 2014 přes dvě miliardy korun, což je nárůst o 3,9 % oproti roku 2013.

čtěte více...
Více z kategorie gastro-akce-mesice naleznete ZDE