Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Kuchaři do domu – úvodní stránka
AKC ČR AKC ČR a WACS

Zážitkové menu: Degustace parfémů s 6 chodovou gurmánskou večeří


Ilustrační fotografie

Milujete skvělé jídlo? Máte rádi krásné vůně a parfémy?
Chcete vyzkoušet mimořádný gurmánský zážitek?
Nebo hledáte originální dárek?

Užijte si skutečně zážitkové menu k v podobě Degustace parfémů s gurmánskou večeří o 6 chodech.
 

Věděli jste, že bez čichu není ani chuti? Přemýšleli jste někdy nad vůněmi a chutěmi? Jak se koření, bylina, květina mění ve vůni či parfém? Bude to jedinečná gurmánská večeře, při níž si můžete přičichnout k různým vůním, dozvědět se více o jejich původu a zjistit další zajímavosti.
 

Prožijete kulinářský zážitek, při němž budete hýčkat své chuťové buňky i svůj nos. Pro každou položku v menu jsme vybrali parfém ladící s daným jídlem. Máte rádi vůni levandule, kardamonu, vanilky, jasmínu, růže a dalších? Ingredience obsažená v parfému bude součástí degustační večeře.
 

CO OBSAHUJE DEGUSTACE PARFÉMŮ S 6 CHODOVOU GURMÁNSKOU VEČEŘÍ? 
* Seznámení s dějinami parfémů
* Ukázku vůní
* Gurmánskou večeři o 6 chodech


O voňavý zážitek se postará paní Kornélia Adášek, milovnice vůní a parfémů a tvůrkyně projektu „Degustace parfémů“, v němž nabízí možnost přičichnout si k různým vůním a dozvědět se více o jejich původu, složení a mnoho dalších zajímavostí. Je to také autorka e-booků „Jak si vybrat v parfumerii vůni pro sebe“ a „Parfémové desatero“.

O gurmánský zážitek se postará mistr kuchař Jakub Hirsch z restaurace hotelu Schwaiger v Praze. Zkušený kuchař Jakub Hirsch je velmi kreativní a precizní šéfkuchař. Působí jako ověřený a spolehlivý kuchař do domu. Výborné reference a mnoho informací o oblíbeném mistru kuchaři Jakubu Hirschovi najdete v seznamu osobních kuchařů KUCHAŘI DO DOMU.
 

GURMÁNSKÉ DEGUSTAČNÍ MENU

AMUSE BOUCHE Krémové podestýlkové vejce, houby, pečená cibule v popelu, křupavá kůrka z chleba, levandulový olej
PŘEDKRM Crème Brûlée z králičích jater, jemně uzená smetana, levandulová marmeláda, briošková topinka
POLÉVKA Kulajda shot, houbová kroketa, kopr
RYBA Třeboňský kapr v bramborové strouhance, omáčka z podmáslí a pečená zelenina, levandulová majonéza
MASO 24 hodin pošírované hovězí „kobe beef style“ z farmy Pardubice, křenová omáčka, bramborové purée, uzená červená řepa a švestky
DEZERT Domácí levandulový jogurt, teplá kobliha, tvarohová zmrzlina
 

KDY: 16.11.2017 v 19:00 -22:00
KDE: Hotel Schwaiger, Praha 6 - Bubeneč
ZÁKLADNÍ CENA - 1800 Kč/osobu
Cena vinné degustace (zvýhodněné párovaní dobrých vin) - 490 Kč/osoba
 

Srdečně Vás zveme na kouzelný večer plný krásných vůní a skvělých chutích!

PŘIHLÁŠENÍ NA DEGUSTACI PARFÉMŮ S GURMÁNSKOU 6 CHODOVOU VEČEŘÍ - OBJEDNÁVKA - ZDE
Více informací o Degustaci parfémů s gurmánskou večeří o 6 chodech najdete na této webové straně - ZDE

Tato degustační večeře je vhodná jako dárek pro partnera. Dárkové poukazy jsou vhodné pro muže, pro ženy, přátele, kolegy a zaměstnance.
Tuto unikátní zážitkovou akci v ČR lze objednat jako ORIGINÁLNÍ DÁRKOVÝ POUKAZ – ZDE.

Fotogalerie
Zážitkové menu: Degustace parfémů s 6 chodovou gurmánskou večeří , akce Kuchaři do domu, foto: Samphotostock/belchonock Degustace parfémů s 6 chodovou gurmánskou večeří, Kuchaři do domu, Foto: Samphotostock/belchonock Zážitkové menu: Degustace parfémů s 6 chodovou gurmánskou večeří. kuchaři do domu, foto: Samphotostock/belchonock
Ostatní

Gurmánské zážitky: Degustace parfémů s 6 chodovou gurmánskou večeří

S KUCHAŘI DO DOMU MÁTE ZÁBAVU! Gurmánské menu, TOP gastronomie, zábavné, kreativní, voňavé, výborné, vyladěné, precizní menu. Vaření je vášeň a zábava. Objednejte si svého osobního kuchaře nebo catering na akci.

čtěte více...

Kompletní nabídka služeb KUCHAŘI DO DOMU

Pořádáte firemní oslavu, propagační akci nebo teambuilding? Plánujete rodinnou nebo soukromou oslavu? Poskytujeme kompletní nabídku služeb KUCHAŘI DO DOMU.

čtěte více...

Gurmánské akce a zážitky: Kuchaři do domu připraví zážitkové gurmánské akce

Představujeme NOVINKY na gurmánské akce a zážitky. KUCHAŘI DO DOMU na Vaši akci zajistí kuchaře nebo kompletní catering. Připravili jsme skutečně originální zážitkové gurmánské akce.

čtěte více...

Energetické dobro aneb jak dosáhnout trvalé úspory

Naše společnost Optimal-Energy.cz, a. s., spolupracuje s mnoha restauracemi, firmami, obecními úřady, se školami apod., kde dlouhodobě snižujeme pravidelné vysoké náklady na elektrickou energii, zemní plyn, vodu a teplo. 

čtěte více...

Kuchař na narozeniny: Užijte si oslavu se svými hosty bez práce! Výborná reference na služby kuchaři do domu.

Víte, že si můžete užít narozeniny se svými hosty? Bez práce a bez starostí! Objednejte si kuchaře do domu. Kuchař na narozeniny připraví oslavu podle Vašich přání. Máme výborné reference na služby kuchaři do domu.

čtěte více...

PUKOMET: Švédský nástroj pro trénink brankářů celého klubu

Ve Švédsku využívají pro trénování brankářů všech věkových kategorií tzv. PUKOMET. Je to stroj na vystřelování puků. Stačí zakoupit jeden takový stroj a může jej využívat celý hokejový klub. Tak to dělá v současnosti více jak 100 hokejových klubů ve Švédsku.

čtěte více...

Organo Gold – gurmánská káva, která nezakyseluje!

Organo Gold je gurmánská káva, která nezakyseluje. Tato káva nezakyseluje a nepálí po ní žáha! Navíc si pochutnáte na gurmánské kávě, 100% arabice v top kvalitě.

čtěte více...

Pěkná reference: Dárkový poukaz s Kuchaři do domu

Pěkná reference na Dárkový poukaz s Kuchaři do domu. Dárkový poukaz udělal radost.

čtěte více...

Výborná reference: Grilování s Kuchaři do domu

Výborná reference na grilování s Kuchaři do domu nás opět potěšila. Vaříme pro vás s vášní a láskou. Děkujeme Podnikatelskému klubu Empiria 21 v Jihlavě za zpětnou vazbu na nás.
                                     

čtěte více...

Výborná reference na službu Kuchaři do domu

Doporučení a reference jsou důležitým momentem při rozhodování zákazníka. Výborná reference na služby Kuchaři do domu nás potěšila, ale je také známkou, že služby našich mistrů kuchařů jsou velmi kvalitní i cenově dostupné.
čtěte více...

Zdravé svačiny do škol

Ministerstvo zemědělství podpoří zdravé stravování žáků! Vláda dne 8. 3. 2017 schválila změnu programů „Mléko do škol“ a „Ovoce a zelenina do škol“. Upravené podmínky umožní dodávat produkty do škol i malým regionálním výrobcům.

čtěte více...

Srovnání potravin se zahraničními

Podle průzkumu Státní zemědělské a potravinářské inspekce vadí téměř 90 % českých spotřebitelů odlišné složení některých jinak totožných výrobků, které dodávají nadnárodní firmy.

čtěte více...

Potřebujete doučování, vaření, brýle nebo oblečení? Zavolejte SLUŽBY DO DOMU!

Zajistíme Vám profesionálního učitele, kuchaře, optika nebo stylistu do domu. Nemusíte z domu, přijedeme za Vámi! Objednejte si SLUŽBY DOMU. Ušetříte čas, práci, starosti a peníze.

čtěte více...

Maminky a tatínkové: Nestíháte? Pomůže vám kuchař do domu

Nestíháte při péči o děti to, co dříve? Nemáte nejednou čas na sebe ani na partnera, natož abyste připravili něco výjimečného? Vyberte si kuchaře do domu a objednejte si ho.
 

čtěte více...

Mezinárodní den žen: Jak ho oslavíte vy? Kuchaři do domu připraví oslavu

MDŽ je mezinárodně uznávaný svátek stanovený Organizací spojených národů k výročí stávky newyorských švadlen roku 1908. Roku 1975 OSN oficiálně uznala MDŽ.

čtěte více...
Více z kategorie gastro-akce-mesice naleznete ZDE