Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

21 výhod - popis

VÝHODY A SLUŽBY KUCHAřE DO DOMU

Už jste přemýšleli jak si vychutnat kulinářské speciality u Vás doma? Myslíte, že je to jen pro bohaté a slavné?

1. čerstvé a kvalitní suroviny – V den objednané služby Váš osobní kuchař nakoupí nejlepší a nejčerstvější suroviny a ingredience, vybere Vaše oblíbené potraviny (např. ověřené  potraviny značené národní značkou „ KLASA“ nebo „ REGIONÁLNÍ POTRAVINA“ nebo zahraniční výroby )

2. Žádné obstarávání nákupů –  Váš kuchař do domu provede všechny nákupy, což Vám ušetří cestu do obchodu s potravinami i v příštích dnech, stání dlouhé fronty u pokladny a tahání těžkých tašek nákupů.

3. Bezpracná příprava pokrmů – Váš kuchař do domu navaří skvěle chutnající předem domluvená jídla nebo připraví exkluzivní gastronomickou hostinu.

4. Úklid kuchyně bez práce – Osobní kuchař odchází a zanechává po sobě čistou, uklizenou  kuchyň provoněnou čerstvě uvařeným jídlem. Úklid kuchyně je bez žádné další  dřiny.

5. Servírování jídla bez práce – Váš kuchař do domu může po dohodě s Vámi pokrmy profesionálně naservírovat, případně pohovořit o přípravě, složení, původu a výjimečnosti připravovaného jídla.

6. Extra získaný a uspořený čas na Vaše záliby – Služba osobního kuchaře opravdu šetří Váš čas.  Je třeba si uvědomit, kolik času věnujete každodennímu nakupování, chození ven, jízdy do obchodu s potravinami, shánění čerstvých a oblíbených surovin, přípravě na oběd nebo hostiny, servírování a úklidu kuchyně. Vzpomeňte si na veškerý čas navíc, který ušetříte tím, že si pronajmete kuchaře do domu. Získáte mnohem více času pro druhé, pro své hosty a pro své záliby a koníčky.

7. Jídlo v kterýkoliv čas, době a místě  – S vaším kuchařem do domu si předem domluvíte přesnou dobu, čas a místo (u Vás doma, u Vás na zahradě, na chatě nebo domácí zázemí Vaší firmy, sportovního klubu atd.), plánovaný průběh akce a Vaše speciální požadavky.
 
8. Přizpůsobení menu –  Kuchař do domu s Vámi předem naplánuje celé menu hostiny, spolu vyberete jaká jídla a speciality se budou servírovat a počet porcí. Může Vám nabídnout výběr z několika druhů menu a ty přizpůsobit vašim požadavkům.
Nebo osobní kuchař může navařit u Vás doma velký výběr čerstvých jídel, které zabalí a uloží ve Vaší lednici nebo mrazáku. Jídla jsou snadno připravena k ohřevu a servírování na stůl.
Kuchař do domu přizpůsobí Vaše požadavky Vašim chutím, preferencím a potřebám ( můžete si vybrat z  druhu kuchyní např.  české, italské, francouzské, speciality  japonské, ryby, rožnění selat…, stravu omezenou ingrediencemi – např. česnek, chilli, sádlo aj.,  lékařskými nebo redukčními dietami, vegetariánskou atd.).

9. Výběr a rozmanitost – Kuchař do domu vám nabízí pestrý výběr z velkého počtu jídel, rozmanitých pokrmů a specialit podle Vašich přání,  osobního vkusu a stylu vaření. Pravá gastronomická hostina může začít.

10. Zdravá strava – Váš pronajatý kuchař vaří vždy z nejčerstvějších  a nejkvalitnějších vybraných surovin. Sleduje složení surovin (konzervanty, chemické přísady, podíl masa..) a původ potravin.

11. Výhoda intimity domácího prostředí – Služba "Kuchaři do domu" umožňuje klientům oslavu s přáteli, rodinou,  obchodními partnery, členy vybrané společnosti v intimitě domácího prostředí. Atmosféra, která potěší Vaše hosty, přidá na jejich vážnosti a důležitosti, bez typických problémů s parkováním, hlučných hostů, drahého vína a nápojů.Domácím prostředím se rozumí Váš domov, Vaše chata, i Vámi pronajatá chata,zázemí Vaší firmy nebo Vašeho klubu. Domácí atmosféra Vaše přátelé a hosty sbližuje, dodává jim na důležitosti,  lidé jsou otevřenější a cítí se uvolněnější než v neosobním prostředí restaurace nebo obvykle pronajatých salónků a sálů. 

12. Jedinečný a originální kulinářský zážitek – Chcete pozvat někoho významného a mimořádného a chcete ho potěšit něčím výjimečným a zvláštním? Rádi byste v teple svého domova okusili něco nevšedního a pohostili svoje blízké netradičním chutným jídlem a zároveň od našeho mistra kuchaře odkoukali “jak se to dělá”? Zvolte gurmánskou večeři – jedinečný a originální zážitek jen pro dva nebo pro své vážené hosty. Vychutnejte si gurmánské jídlo skládající se z pěti chodů……, vyberte si vlastní víno a nápoje.
Můžete si pronajmout kuchaře profesionála nebo kuchařského mistra cizí národnosti, např. pravého Itala, Japonce, číňana, řeka..... A ohromíte Vaše hosty!  Nebo si pronajměte hobby kuchaře, který Vám s nápaditostí, kreativitou a se svým kuchařským talentem a nadšením přichystá opravdu originální a exkluzivní pokrmy. Například podle rodinných ověřených z generace na generaci předávaných receptur. Hostům a všem osobám touto službou poskytnete zábavu a kulinářský zážitek.

13. Zábava – S kuchařem do domu se skvěle pobavíte. Nejenže Vám připraví exkluzivní hostinu, navaří skvělá jídla,  ale podle zájmu Vám a Vašim hostům povypráví o historii, původu, složení,  přípravě  a zvláštnosti podávaných specialit. Pronajměte si  šéfkuchaře Itala, Japonce, Francouze…atd., kteří Vám připraví originální jídla podle původu své země.

Nebo se můžete Vy a Vaši hosté zapojit a vyzkoušet si přípravu pokrmů (např. sushi, carving -  vyřezávání ovoce a zeleniny, kouzlo flambování, grilování atd.).

Specialitou, která Vás potěší je objednaná gastroshow nebo barmanské show u Vás doma.

Nebo se bavte s přáteli a společně s kuchařem do domu uspořádejte kurz vaření u Vás doma. Pro zpestření večera kuchař do domu připraví různé hry, kvízy a soutěže. Například voňavá soutěž – poznávání koření, kulinářsky zaměřený kvíz, soutěž o nejlepší jídlo, soutěž o nejkreativnější palačinku, loupací soutěž aj.. Kuchař do domu vás naučí vařit vybrané pokrmy, poradí Vám různé triky a tipy. Na společně připraveném jídle si nakonec spolu s přáteli pochutnáte, pobavíte a vychutnáte si každé sousto. Vaření je hra a zábava!

14. Žádný stres z davu pozvaných hostů – čelíte stresu z davu pozvaných hostů, nákupu potravin, přípravě, vaření, úklidu a mytí hrnců? Máte obavu, že se všechno nepovede do puntíku a opravdu Vám záleží na dokonalém provedení připravované akce?  Služba" Kuchaři do domu" je to pravé pro Vás, budete se cítit uvolněně, těšit se na párty, užijete si ho, budete se moci věnovat svým hostům. Objednejte si kuchaře do domu, nechte se hýčkat a plnými doušky vychutnejte atmosféru, chu a vůni večera. Bude to nezapomenutelný zážitek pro Vaše hosty a snadnější den pro Vás!

15. Rychlá pomoc na telefonu – Potřebujete akutně a rychle pomoci navařit čerstvé chutné jídlo nebo připravit rychlé vynikající pohoštění? Jste zaneprázdněni a nevíte si rady? Vyhledejte kuchaře do domu ve Vašem regionu, zavolejte mu a dohodněte s ním po telefonu vše potřebné.

16. Poradí Vám – tipy a triky při vaření a skladování potravin, jak nakupovat – kuchař do domu vás naučí jak nakupovat zdravé potraviny a kvalitní suroviny, jak je nejlépe uchovávat. Poradí Vám, na co si máte dávat pozor při nákupech – na složení a původ potravin. Podle vašeho přání přezkoumá vaše zásoby ve spíži, zjistí vhodná a nevhodná jídla, hodnotné přísady a ingredience. KDD se můžete ptát na různé tipy a triky při vaření.

17. Nabrousí Vám profesionálně nože – Podle Vaší domluvy může všechny nože ve Vaší kuchyni profesionálně nabrousit a budou ostré jako nikdy před tím.

18. Naučí Vás vařit  - kurz vaření u Vás doma  podle Vašeho zájmu může pronajatý kuchař do domu učit vařit Vás osobně nebo uspořádat kurz vaření pro skupinku vašich přátel u Vás doma. Připravte pro své přátele úplně nový zážitek – zábavné odpoledne nebo noc plnou vaření. Vaření s přáteli je ideální pro narozeninové párty, pánské / dámské večery, předsvatební soukromou párty, dětské oslavy nebo unikátní večer spojený se zábavou a dobrou společností. A bezpracného následného uklízení Vaší kuchyně! Jestliže  máte rádi dobré jídlo a zábavu, bude tento program ideální přímo pro Vás.
Je pořád
á firemních akcí a teambuildingu klíčovým momentem pro váš úspěch? Koncept  „ Originální teambuilding“ znamená unikátní spojení společného vaření, osobního rozvoje a budování týmů v domácím zázemí Vaší firmy.Pronajměte si na firemní akce kuchaře do domu a budete mít jedinečnou příležitost, jak kvalitně strávit čas s kolegy nebo obchodními partnery a stmelit svůj pracovní kolektiv na kulinářském teambuildingu!
Pořádáte dětskou oslavu? Z dětí se na chvíli stanou malí šéfkuchaři a zažijí spoustu legrace. Plná bříška, smích a radost v očích vašich dětí budou pro vás příjemnou odměnou.

19. Zapůjčení jídelního servisu, nádobí a grilu - V případě, že máte více hostů, může Vám KDD zapůjčit veškerý servírovací a jídelní servis tak, aby jste podtrhli význam pořádané akce. V případě, že nemáte vlastní gril při pořádání zahradního party, zajistí KDD a dopraví na smluvené místo. Nabídnout Vám může také lávový gril vhodný pro menší společnost a uzavřené prostory.

20. Můžete se plně věnovat Vašim hostůmUvolněte se prosím a bavte se svými přáteli a hosty! Žádné nákupy, vaření, servírování a úklid kuchyně. Žádný stres. Těšte se na párty, vychutnejte si gurmánské jídlo, jedinečný a originální kulinářský zážitek. Jen se bavte a plně se věnujte Vašim hostům. Užijte si oslavu! 

21. Cenově dostupné jídlo – Služba "Kuchaři do domu" je nákladově efektivní a může skutečně ušetřit Vaše peníze. Je třeba si uvědomit, kolik času a peněz  vynakládáte na oběd nebo večeři v restauraci, kolik korun utratíte za víno, pivo a  další alkoholické i nealkoholické nápoje v restauraci, pronájmu salónku, jakou cenu zaplatíte za nákup potravin, výjezd do obchodu s potravinami, kolik času trávíte stáním dlouhé fronty u pokladny, sháněním čerstvých a kvalitních surovin,  přípravě pokrmu, servírování a úklidu kuchyně. A jakou hodnotu má Váš drahocenný ušetřený čas a kvalitní čerstvé zdravé jídlo? To vše u vás doma a za cenu nižší než je návštěva luxusní restaurace. Služba osobního kuchaře je nákladově efektivní alternativou a účinně vynaloženou investicí.