Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Kuchaři do domu – úvodní stránka
AKC ČR AKC ČR a WACS

Zážitkové menu: Degustace parfémů s 5 chodovou gurmánskou večeří


Ilustrační fotografie

Milujete skvělé jídlo? Máte rádi krásné vůně a parfémy?
Chcete vyzkoušet originální gurmánský zážitek?
Nebo hledáte originální dárek?

Užijte si skutečně zážitkové menu k v podobě Degustace parfémů s gurmánskou večeří o 5 chodech.
 

Věděli jste, že bez čichu není ani chuti? Přemýšleli jste někdy nad vůněmi a chutěmi? Jak se koření, bylina, květina mění ve vůni či parfém? Bude to jedinečná gurmánská večeře, při níž si můžete přičichnout k různým vůním, dozvědět se více o jejich původu a zjistit další zajímavosti.
 

Prožijete kulinářský zážitek, při němž budete hýčkat své chuťové buňky i svůj nos. Pro každou položku v menu jsme vybrali parfém ladící s daným jídlem. Máte rádi vůni levandule, kardamonu, vanilky, jasmínu, růže a dalších? Ingredience obsažená v parfému bude součástí degustační večeře.
 

CO OBSAHUJE DEGUSTACE PARFÉMŮ S 5 CHODOVOU GURMÁNSKOU VEČEŘÍ? 
* Seznámení s dějinami parfémů
* Ukázku vůní
* Gurmánskou večeři o 5 chodech


O voňavý zážitek se postará paní Kornélia Adášek, milovnice vůní a parfémů a tvůrkyně projektu „Degustace parfémů“, v němž nabízí možnost přičichnout si k různým vůním a dozvědět se více o jejich původu, složení a mnoho dalších zajímavostí. Je to také autorka e-booků „Jak si vybrat v parfumerii vůni pro sebe“ a „Parfémové desatero“.

O gurmánský zážitek se postará mistr kuchař Jakub Hirsch z restaurace hotelu Schwaiger v Praze. Zkušený kuchař Jakub Hirsch je velmi kreativní a precizní šéfkuchař. Působí jako ověřený a kreativní kuchař do domu. Výborné reference a mnoho informací o oblíbeném mistru kuchaři Jakubu Hirschovi najdete v seznamu osobních kuchařů KUCHAŘI DO DOMU.
Gurmánská firma Kuchaři do domu pořádá originální akce jako Degustace parfémů s 5 chodovou gurmánskou večeří.

GURMÁNSKÉ DEGUSTAČNÍ MENU

AMUSE BOUCHE  Telecí tataráček, kačenky, chléb, citronový olej
PŘEDKRM Pstruh s citronovou esencí, pařený chřest na zeleném čaji, estragon, žloutek
POLÉVKA Krémová hrášková polévka, zakysaná smetana, hráškové výhonky
HLAVNÍ CHOD Grilované jarní kuřátko, kandované citróny, uzené brambory, pálená stonková brokolice, omáčka jetel
DEZERT Citron na talíři, bílá čokoláda, zmrzlina, zelený čaj 

KDY: 22.05.2018 v 19:00 - 22:00
KDE: Hotel Schwaiger, Praha 6 - Bubeneč
ZÁKLADNÍ CENA - 1800 Kč/osobu
Cena vinné degustace (zvýhodněné párovaní dobrých vin) - 490 Kč/osoba
 

Srdečně Vás zveme na kouzelný večer plný krásných vůní a skvělých chutích!

PŘIHLÁŠENÍ NA DEGUSTACI PARFÉMŮ S GURMÁNSKOU 5 CHODOVOU VEČEŘÍ - OBJEDNÁVKA.
Více informací: Ivana Bachtíková, scanactplus@seznam.cz, tel.: 777 136 103.

Tato degustační večeře je vhodná jako dárek pro partnera. Dárkové poukazy jsou vhodné pro muže, pro ženy, přátele, kolegy a zaměstnance.
Tuto unikátní zážitkovou akci v ČR lze objednat jako ORIGINÁLNÍ DÁRKOVÝ POUKAZ – ZDE.

TIP:
Víte, že společnost Kuchaři do domu s.r.o. zajišťuje originální gurmánské akce s oceněnými VIP kuchaři, zážitkový catering, 25 světových kuchyní, poskytuje kompletní catering až do 2000 osob, gastronomické služby?

Přijedeme za Vámi nebo zajistíme vhodné prostory restaurací a hotelů – pro firemní, rodinné a společenské akce po celé ČR.

Provozujeme portál s databází 100 osobních kuchařů z celé ČR, renomovaných VIP kuchařů, certifikovaných lektorů vaření a gastroporadců. Na portálu www.Kucharidodomu.cz si sami vyberete a objednáte svého kuchaře, catering nebo jiné kulinářské služby. Doporučíme Vám ověřené renomované mistry kuchaře. Sami si vyberete nejlepší nabídku.

S KUCHAŘI DO DOMU si užijete GURMÁNSKÉ MENU, ZÁBAVU A POHODU!

Fotogalerie
Zážitkové menu: Degustace parfémů s 6 chodovou gurmánskou večeří , akce Kuchaři do domu, foto: Samphotostock/belchonock Zážitkové menu: Degustace parfémů s 6 chodovou gurmánskou večeří. kuchaři do domu, foto: Samphotostock/belchonock
Ostatní

Slavíte MDŽ ve vaší firmě? Objednejte si zážitkové gurmánské akce pro ženy s Kuchaři do domu!

Chcete poděkovat ženám ve vaší firmě za práci? Potřebujete stmelit kolektiv a motivovat zaměstnace? Objednejte si zážitkové gurmánské akce pro ženy. Pobavte se při zážitkové večeři s cooking show, workshopem, rautem s gastro show. Dnes vaří muži!

čtěte více...

TOP catering s VIP kuchaři do domu: Plánujete večírek nebo zážitkovou večeři pro VIP obchodní partnery, přátele, TOP managery?

Chcete se blýsknout před svými hosty? Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru. Poskytují TOP catering s VIP kuchaři a renomovanými cateringovými společnostmi. Vaří nejlepší kuchaři ČR - členové Národního týmu a mistři světa 2018! 

čtěte více...

Gastro show s Kuchaři do domu: Rozzáříme vaše akce, eventy, teambuildingy, firemní večírky, školení, jubilea, párty kulinářskou show

Plánujete v tomto roce firemní nebo rodinné akce, event, teambuilding, oslavu jubilea? Rozzáříme vaši akci kulinářskou show! Přijedeme za vámi nebo zajistíme krásné stylové prostory na akci. Kuchaři do domu jsou mistři ve svém oboru.

čtěte více...

KUCHAŘI DO DOMU V MÉDIÍCH: ČASOPIS TÝDEN

Těší nás zájem médií o kvalitní a užitečné služby Kuchařů do domu. Článek vyšel 21. 1. 2019 v časopisu Týden. Služba šetří váš čas a peníze. VIP kuchaři, luxusní menu, TOP catering za dobrou cenu. Přijedeme k zákazníkovi nebo zajistíme stylové prostory.

čtěte více...

12 druhů rautů světových kuchyní s kulinářským show: Objednejte si firemní večírek, teambuilding nebo velkou firemní akci

Plánujete firemní večírek, teambuilding, event nebo velkou firemní akci? Kuchaři do domu připraví zážitkový raut s cooking show! Vyberete si oblíbenou světovou kuchyni, catering s kulinářským show.

čtěte více...

Catering: Kuchaři do domu na firemní akce poskytují kompletní catering

Kuchaři do domu jsou vysoce profesionální kuchaři, kteří poskytují kompletní catering na firemní akce. Mnozí VIP kuchaři do domu vlastní velké cateringové firmy.

čtěte více...

Svatba s Kuchaři do domu: Výborné reference zákazníků na služby Kuchařů do domu

Svatba s Kuchaři do domu má výborné reference zákazníků. Velmi nás těší. Ověření osobní kuchaři a osvědčené cateringové firmy z celé ČR jsou k objednání v seznamu www.KuchariDoDomu.cz.

čtěte více...

Firemní akce: Výborné reference a ukázky rautů s Kuchaři do domu

Výborné reference zákazníků a ukázky rautů na firemní akce pro mlsné jazýčky s Kuchaři do domu si můžete pro představu prohlédnout. Kuchaři do domu jsou špičky ve svém oboru.

čtěte více...

Gurmánská akce s Kuchaři do domu: Kolumbijská večeře a vyprávění s rodilou Kolumbijkou

Gurmánská akce Kolumbijská večeře s rodilou kolumbijskou kuchařkou o 6 chodech se konala 22. červana 2018 v exkluzivní historické restauarci Klub architektů. Kuchaři do domu pořádají originální kulinářské akce.

čtěte více...

Podnikatelský networkingový oběd v Liberci s Kuchaři do domu

Kuchaři do domu organizují podnikatelské networkingové akce s výjimečnými rauty. Pořádají setkání podnikatelů z Prahy, Liberce a Mladé Boleslavi. Výborná gastronomie k těmto networkingovým akcím patří.

čtěte více...

Výborné recenze na zážitkovou akci s Kuchaři do domu: Degustace parfémů s gurmánskou večeří o 5 chodech

Zážitkovou akci Degustace parfémů s gurmánskou večeří o 5 chodech jsme si krásně všichni užili a hlavně výborně pochutnali. Výborné recenze účastníků na zážitkovou akci s Kuchaři do domu najdete na Facebooku.

čtěte více...

Akce: Zážitková kolumbijská večeře s rodilou kolumbijskou kuchařkou o 6 chodech

Toužíte ochutnat exotické delikatesy a potraviny typické kolumbijské kuchyně? Chcete se dozvědět zajímavosti? Rezervujte si místo na gurmánskou akci Kolumbijská večeře s rodilou kolumbijskou kuchařkou o 6 chodech.

čtěte více...

Luxusní rauty: Kuchaři do domu organizují na podnikatelské akce pro klub Empiria 21 výjimečné rauty

Kuchaři do domu zajistili luxusní raut na podnikatelskou akci 1. Profibabinec v Liberci, networkingové setkání žen-podnikatelek, klubu Empiria 21 v krásné stylové restauraci PARK.

čtěte více...

Gurmánský raut: Kuchaři do domu zajistili raut pro podnikatelský klub Podnikejte v Praze

Kuchaři do domu zajistili gurmánský raut pro podnikatelský klub Podnikejte v Praze. Akce Jarní networkingové setkání podnikatelů v Praze se konala ve 4* hotelu Schwaiger.

čtěte více...

Zážitkový raut s Kuchaři do domu: Pro podnikatelský klub Negotium jsme zajistili luxusní raut v Bistru Jan Paukert

V krásném moderním Bistru Jan Paukert s VIP kuchařem Radkem Příhonským se konala skvělá networkingová akce podnikatelského klubu Negotium. Kuchaři do domu spojují zážitkové menu, zábavu a networking.

čtěte více...
Více z kategorie aktuality naleznete ZDE