Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Zkušená a charismatická manažerka Českého cateringu

Základní popis

Beata je zkušenou a charismatickou manažerkou Českého cateringu, který je součástí sítě restaurací a hotelů Ventura Group.
Zkušenosti z oblasti gastronomie Beata intenzivně sbírá už od roku 1999. Inspiraci při sestavování menu čerpá doslova po celém světě. Ať už na služebních návštěvách zahraničních veletrhů (např. Belgie, Francie, Čína, Německo), tak i na svých soukromých dovolených. Beata je skutečný gurmán a žádná z potravin ji neurazí – a tak bez limitů ochutnává tradiční pokrmy z nejrůznějších zemí světa. 

Poskytované služby
Cateringové firmy s kuchaři do domu
VIP Profesionálové
Restaurace s kuchaři do domu
Druhy kuchyní, které vaříme
Česká kuchyně
Italská kuchyně
Francouzská kuchyně
Španělská kuchyně
Mexická kuchyně
Čínská kuchyně
Indická kuchyně
Thajská kuchyně
Japonská kuchyně
Sushi
Ryby a mořské plody
Zvěřina
Grilování
Rožnění selat
Vegetariánská kuchyně
Domácí strava
Sladké pečení
Studená kuchyně
Působnost v krajích
Celá ČR
Praha
Středočeský kraj
Nabízené akce
Malé události - minimálně pro 4 osoby
Velké akce - 20 a více osob
Na 1 den - celodenní vaření
Podrobný popis

Beata Zemanová je duší a hnacím motorem Českého cateringu, který je součástí sítě restaurací a hotelů Ventura Group. Ventura Group provozuje tři vyhlášené pražské restaurace – Plzeňský restaurant Anděl, Plzeňský restaurant Kamera, Žebeerková Kozlovna.
Na přípravě pohoštění spolupracují kolegové, kteří se za ty dlouhé roky etablovali na členy “týmu catering” ze všech 3 provozů a ti ví, co lidem opravdu chutná. O vaši spokojenost se tak vždy stará parta lidí, kteří už obsloužili tisíce spokojených hostů.

Beáta sestavuje catering přímo vám na míru a je garantem toho, že celá akce proběhne bezchybně. Osobně se akcí účastní a díky tomuto přístupu je její vztah s klientem osobní a často přeroste i v dlouhodobá přátelství.

Doménou Českého cateringu je česká klasika v moderní podobě a kuchyně založená na pořádné porci čerstvého masa a pečlivě vybraných lokálních surovinách. Umíme však připravit i ústřice nebo světovou etnickou kuchyni.

V inventáři Českého cateringu máme dřevěné stoly a dekorace ve vintage stylu, mobilní bar a výčep, gril, pec na pizzu nebo plotýnku na sladké palačinky crêpes a slané galettes.

S občerstvením jezdíme na velké prestižní akce, jako jsou třeba Ceny české filmové kritiky, večírky a konference společností a slavnostní otevření podniků, ale i na malé firemní oslavy, rodinná setkání nebo srazy spolužáků.

Nemáte-li pro svou akci prostory, můžeme vám nabídnout zázemí našich restaurací na pražském Smíchově či Barrandově.

Specializace:
Česká kuchyně v moderním i tradičním duchu, moderní gastronomie, grilování, finger food, food carving, italskou a thajskou kuchyně, sezónní speciality

Zvláštní schopnosti a dovednosti:
Vedení týmů, organizační schopnosti, flexibilita, preciznost, kreativita, tvorba degustačních menu na klíč, rychlost, osobní a přátelský přístup.

Reference:
Andrea
Dobrý den paní Zemanová! Ani nevím, jak Vám poděkovat. Vše naprosto předčilo mé očekávání! Vše bylo naprosto dokonalé, všichni Vaši zaměstnanci příjemní a ještě krásní :-) Jsem z Vašich služeb skutečně nadšená a nezbývá mi než Vás všude chválit a doporučovat :-) Děkujeme moc za přání a my naopak přejeme Vám,
abyste byli pořád tak fajn parta milých profesionálů a velmi se Vám dařilo i nadále!

Kateřina
Dobrý den, Beáto, chtěla jsem mnohokrát poděkovat za naší včerejší akci - catering...opět musím jen a jen absolutně chválit!!! Bylo to gastronomicky excelentní...Všem moc chutnalo (vybrala jste nám perfektní menu) a že mám ve skupině i opravdové fajnšmekry, kteří už ochutnali leccos také veškeré zajištění – instalace atd proběhlo skvěle...takže znovu musím zopakovat, že zkrátka catering už vždy a jedině s Vámi!!! Velký dík!

CENÍK

Cena se stanoví předem před akcí a vzájemném odsouhlasení se zákazníkem. Záleží na typu, náročnosti a rozsahu akce. Nabídka menu a cenu je posílána zdarma.

POSKYTOVANÉ SLEVY

Slevu lze domluvit. Záleží na velikosti a náročnosti akce. Poskytuje se zejména v případě dlouhodobé spolupráce.

VAŠE AKČNÍ NABÍDKA

Akční nabídky jsou zveřejňovány aktuálně podle sezony.

Kontaktní informace
Sídlo firmy
VENTURA Food&catering, s.r.o.
Nádražní 60/114
15000 Praha 5- Smíchov
CZ24302341
IČ: 243 023 41