Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Kuchaři do domu – úvodní stránka
AKC ČR AKC ČR a WACS

Akce: Zážitková kolumbijská večeře s rodilou kolumbijskou kuchařkou o 6 chodech


Ilustrační fotografie

Rádi cestujete a ochutnáváte mezinárodní speciality? Plánujete navštívit Kolumbii nebo Jižní Ameriku? Toužíte ochutnat exotické delikatesy a potraviny typické kolumbijské kuchyně? Chcete se dozvědět zajímavosti o kolumbijské kuchyni? Rezervujte si místo na gurmánskou akci Kolumbijská večeře s rodilou kolumbijskou kuchařkou o 6 chodech.

Gurmánská akce se koná 22. červana 2018 v exkluzivní historicky zajímavé restauarci Dutá hlava - Klub architektů v atraktivním prostředí vedle známé Betlémské kaple v Praze. Více informací o kulinářském zážitku najdete níže článku.
 

Kolumbijci milují jídlo, rádi jedí často a velké porce. Kolumbijská kuchyně se vyznačuje spoustou ovoce, zeleniny, exotickými surovinami, kořením. V Kolumbii se pěstuje kukuřice, rýže, brambory, maniok (připomíná sladké brambory), káva, banány, citrusy, sojová  a cukrová třtina. Chová se skot, prasata, drůbež, ovce, lamy, alpaky. Kolumbie je známá mimořádně kvalitní kávou. Z koření se používá typické ajím, což je silně kořeněná omáčka nebo směs koření rozpuštěné ve vodě. Do omáček jsou oblíbená jako přísada papričky Ají amarillo.

Víte, jaký je typický oběd pro Kolumbijce? První chod je polévka, bývá masový vývar s trochou zeleniny, jukou, kukuřicí. Druhým chodem bývá maso s přílohou. Nejčastěji konzumují hovězí, rýži, dále vepřové, kuřecí, ryby, brambory, juku, fazole, hrách. Jako nápoj se podává obvykle čerstvý džus.
Zajímavostí je používání zelených divokých banánů. Kuriozitou jsou pokrmy z morčat a specialitou určitý druh mravenců.
Tradičními pokrmy jsou například arepas, Bandecha Paisa, polévka Sancho de res galina, pescado, juka, patacones, empanadas, sobre barriga.


Už se těšíte, jaké speciality kolumbijské kuchyně pro Vás připravila naše rodilá kuchařka z Kolumbie?

CO OBSAHUJE KOLUMBIJSKÁ VEČEŘE O 6 CHODECH S RODILOU KOLUMBIJSKOU KUCHAŘKOU?
* Zážitková večeře o 6 chodech
* Představení rodilé Kolumbijky a vyprávění o zajímavostech této kuchyně
* Dotazy účastníků akce autentické kolumbijské kuchařce

KOLUMBIJSKÉ ZÁŽITKOVÉ MENU O 6 CHODECH:
EMPANADAS
Smažené kapsy z kukuřičné mouky, plněné masem. Podávané s naším tajným "Ají criollo", pikantní kolumbijskou omáčkou
PATACONES
Smažené zelené banány se salsou "Hogao" z jarní cibulky, rajčat a koriandru
COCTEL DE CAMARON SAMARIO
Krevetový koktejl s jedinečnou chutí z oblasti Santa Marty
SALÁT S MARINOVANOU ČERVENOU ŘEPOU, MRKVÍ A KORIANDREM
SOBRE BARIGA
Dušený hovězí pupek s bramborami choreadas "papas choreadas", bílou rýží a avokádem
CREME DE LIMON
Limetkový krém s piškoty
 

Na akci je možnost individuální degustace vín a džusů. Džusy jsou dovážené přímo z Kolumbie. Jsou to jedinečné odrůdy na trhu (lulo, mora, gunabana, tomate de árbol, marakuja, guaba a mango).
 

Cena: 1700 Kč na osobu
Datum a čas konání: úterý 26. června 2018 od 19.00
Místo: Restaurace Dutá Hlava - Klub architektů, Betlémské náměstí 5a/169, 110 00 Praha 1
Rezervace stolu ZDE.

Přijďte si užít jedinečný gurmánský zážitek!

V případě jakýchkoliv dotazů nebo objednávky mě kdykoliv kontaktujte - Ivana Bachtíková, info@kucharidodomu.cz, tel. 777136103.
Ráda Vám odpovím.

Těšíme se na Vás!

Tato akce je pořádána ve spolupráci s gurmánskou firmou Kuchaři do domu a podnikatelským klubem NEGOTIUM.

Víte, že společnost Kuchaři do domu s.r.o. zajišťuje originální gurmánské akce s oceněnými VIP kuchaři, zážitkový catering, 25 světových kuchyní, poskytuje kompletní catering až do 2000 osob, gastronomické služby?
Přijedeme za Vámi nebo zajistíme prostory restaurací a hotelů – pro firemní, rodinné a společenské akce po celé ČR.

Provozujeme portál www.KuchariDoDomu.cz s databází 100 osobních kuchařů z celé ČR, renomovaných VIP kuchařů, certifikovaných lektorů vaření a gastroporadců. Na portálu si vyberete a objednáte svého kuchaře, catering nebo jiné kulinářské služby. Doporučíme Vám ověřené renomované mistry kuchaře. Sami si vyberete nejlepší nabídku.
S KUCHAŘI DO DOMU si užijete GURMÁNSKÉ MENU, ZÁBAVU A POHODU!

Fotogalerie
Večeře s rodilou kolumbijskou kuchařkou, foto: Samphotostck/, archiv: www.Kucharidodomu.cz Gurmánská akce s Kuchaři do domu: Zážitková kolumbijská večeře, foto: Samphotostock/ archiv: www.KuchariDoDomu.cz Zážitková kolumbijská večeře, foto: Samphotostock/ archiv: www.KuchariDoDomu.cz Zážitková kolumbijská večeře, foto: Samphotostock/ archiv: www.KuchariDoDomu.cz Zážitková kolumbijská večeře v restauraci,  archiv: www.KuchariDoDomu.cz Kolumbijská večeře, archiv: www.KuchariDoDomu.cz Reastaurace Dutá hlava, foto: archiv Kucharidodomu.cz Zážitková kolumbijská večeře a káva, foto: Samphotostock/ archiv: www.KuchariDoDomu.cz Zážitková gurmánská kolumbijská večeře, foto: Samphotostock/ archiv: www.KuchariDoDomu.cz Zážitková kolumbijská večeře a creme, foto: Samphotostock/ archiv: www.KuchariDoDomu.cz Zážitková kolumbijská večeře, foto: Samphotostock/ archiv: www.KuchariDoDomu.cz Zážitková kolumbijská večeře a maso, foto: Samphotostock/ archiv: www.KuchariDoDomu.cz
Ostatní

12 druhů rautů světových kuchyní s kulinářským show: Objednejte si firemní večírek, teambuilding nebo velkou firemní akci

Plánujete firemní večírek, teambuilding, event nebo velkou firemní akci? Kuchaři do domu připraví zážitkový raut s cooking show! Vyberete si oblíbenou světovou kuchyni, catering s kulinářským show.

čtěte více...

Catering: Kuchaři do domu na firemní akce poskytují kompletní catering

Kuchaři do domu jsou vysoce profesionální kuchaři, kteří poskytují kompletní catering na firemní akce. Mnozí VIP kuchaři do domu vlastní velké cateringové firmy.

čtěte více...

Svatba s Kuchaři do domu: Výborné reference zákazníků na služby Kuchařů do domu

Svatba s Kuchaři do domu má výborné reference zákazníků. Velmi nás těší. Ověření osobní kuchaři a osvědčené cateringové firmy z celé ČR jsou k objednání v seznamu www.KuchariDoDomu.cz.

čtěte více...

Firemní akce: Výborné reference a ukázky rautů s Kuchaři do domu

Výborné reference zákazníků a ukázky rautů na firemní akce pro mlsné jazýčky s Kuchaři do domu si můžete pro představu prohlédnout. Kuchaři do domu jsou špičky ve svém oboru.

čtěte více...

Gurmánská akce s Kuchaři do domu: Kolumbijská večeře a vyprávění s rodilou Kolumbijkou

Gurmánská akce Kolumbijská večeře s rodilou kolumbijskou kuchařkou o 6 chodech se konala 22. červana 2018 v exkluzivní historické restauarci Klub architektů. Kuchaři do domu pořádají originální kulinářské akce.

čtěte více...

Podnikatelský networkingový oběd v Liberci s Kuchaři do domu

Kuchaři do domu organizují podnikatelské networkingové akce s výjimečnými rauty. Pořádají setkání podnikatelů z Prahy, Liberce a Mladé Boleslavi. Výborná gastronomie k těmto networkingovým akcím patří.

čtěte více...

Výborné recenze na zážitkovou akci s Kuchaři do domu: Degustace parfémů s gurmánskou večeří o 5 chodech

Zážitkovou akci Degustace parfémů s gurmánskou večeří o 5 chodech jsme si krásně všichni užili a hlavně výborně pochutnali. Výborné recenze účastníků na zážitkovou akci s Kuchaři do domu najdete na Facebooku.

čtěte více...

Luxusní rauty: Kuchaři do domu organizují na podnikatelské akce pro klub Empiria 21 výjimečné rauty

Kuchaři do domu zajistili luxusní raut na podnikatelskou akci 1. Profibabinec v Liberci, networkingové setkání žen-podnikatelek, klubu Empiria 21 v krásné stylové restauraci PARK.

čtěte více...

Gurmánský raut: Kuchaři do domu zajistili raut pro podnikatelský klub Podnikejte v Praze

Kuchaři do domu zajistili gurmánský raut pro podnikatelský klub Podnikejte v Praze. Akce Jarní networkingové setkání podnikatelů v Praze se konala ve 4* hotelu Schwaiger.

čtěte více...

Zážitkový raut s Kuchaři do domu: Pro podnikatelský klub Negotium jsme zajistili luxusní raut v Bistru Jan Paukert

V krásném moderním Bistru Jan Paukert s VIP kuchařem Radkem Příhonským se konala skvělá networkingová akce podnikatelského klubu Negotium. Kuchaři do domu spojují zážitkové menu, zábavu a networking.

čtěte více...

Kuchaři do domu a výborné reference: Zážitkový catering pro Podnikatelský klub Empiria 21

Gurmánské menu a zábavu si užijete s Kuchaři do domu! Kuchaři do domu mají ty nejlepší reference zákazníků. Zajišťují catering na firemní akce, podnikatelské večírky, akce klubu a společenské události.

čtěte více...

Gurmánské zážitky: Degustace parfémů s 6 chodovou gurmánskou večeří

S KUCHAŘI DO DOMU MÁTE ZÁBAVU! Unikátní zážitková akce v České republice se konala dne 16.11.2017 ve 4* hotelu Schwaiger v Praze. Gurmánské menu, TOP gastronomie, zábavné, kreativní, voňavé, vyladěné menu. 

čtěte více...

Kompletní nabídka služeb KUCHAŘI DO DOMU

Pořádáte firemní oslavu, teambuilding nebo společenskou akci? Plánujete rodinnou, soukromou oslavu? Poskytujeme kompletní nabídku služeb KUCHAŘI DO DOMU.

čtěte více...

Originální Gurmánské akce v roce 2018: Kuchaři do domu připraví zážitkové gurmánské akce

Představujeme NOVINKY na gurmánské akce a zážitky. KUCHAŘI DO DOMU na Vaši akci zajistí kuchaře nebo kompletní catering. Připravili jsme skutečně originální zážitkové gurmánské akce.

čtěte více...

Energetické dobro aneb jak dosáhnout trvalé úspory

Naše společnost Optimal-Energy.cz, a. s., spolupracuje s mnoha restauracemi, firmami, obecními úřady, se školami apod., kde dlouhodobě snižujeme pravidelné vysoké náklady na elektrickou energii, zemní plyn, vodu a teplo. 

čtěte více...
Více z kategorie laska-prochazi-zaludkem naleznete ZDE