Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Kuchaři do domu – úvodní stránka
AKC ČR AKC ČR a WACS

Originální Gurmánské akce v roce 2018: Kuchaři do domu připraví zážitkové gurmánské akce


Ilustrační fotografie

Představujeme slíbené NOVINKY na gurmánské akce a zážitky. Gurmánská společnost KUCHAŘI DO DOMU na Vaši firemní akci zajistí kuchaře, zážitkový catering nebo kompletní catering až do 2000 osob.

Co je nového? Rozšiřujeme tým VIP kuchařů a zážitkového cateringu. Zajistíme exkluzivní prostory restaurací v Praze, okolí Prahy, v Čechách a na Moravě. Možno objednat oslavy přímo u Vás, narozenin, rautu, párty, catering na firemní akce, zábavný kulinářský teambuilding, svatbu, grilování, lekce vaření aj. 
Sami si můžete vybrat ověřeného kuchaře nebo catering. 100 kuchařů z celé ČR. Vyberete si nejlepší nabídku menu a cenu.
 

Jaké novinky jsme pro Vás připravili?
Kuchaři do domu připraví ZÁŽITKOVÉ GURMÁNSKÉ AKCE v roce 2018:
1. Originální DEGUSTACE PARFÉMŮ S GURMÁNSKOU 6 CHODOVOU VEČEŘÍ! – zajímavosti o vůních, parfémech a degustační menu složené z květin, bylin, koření, které je obsaženo v parfému (například levandulové, jasmínové, z růží, vanilkové…). Spojení krásných vůní s gurmánskými zážitky. Profesionální a skutečně unikátní show v ČR.
2. Tematický večer „ARGENTINSKÉ STEAKY s argentinskými kuchaři“ - výborné argentinské steaky skloubené s kvalitním argentinským vínem, 4 chodová večeře a večer se španělským zpěvem, hudbou a tancem.
3. Zábavná ŠKOLA ČEPOVÁNÍ PIVA - ve vybrané restauraci nebo přímo u zákazníka s mobilním výčepem. Možno spojit se zážitkem Degustace pivních speciálů a Párování piva s jídlem.
4. Oblíbená GRILOVACÍ TRŽNICE - Zajímavá obměna tradičního grilování. Jedná se o tabuli, kde si může host vybrat z širokého sortimentu čerstvých mas, ryb, mořských plodů, zeleniny a příloh připravených na ledu. Host si nejdříve očima vybere, na co má chuť, a kuchař vše následně griluje.
5. Luxusní - DEGUSTAČNÍ 5 CHODOVÁ VEČEŘE  SE ZNÁMÝM VIP KUCHAŘEM   
6. FRANCOUZSKÁ GASTRONOMIE - 5 chodová zážitková večeře s VIP kuchařem, soutěžil na kulinářské světové olympiádě za Francii
7. Speciální - KURZY VAŘENÍ S PIVEM přímo u Vás nebo ve studiu. Vybraní mistři kuchaři jsou vyškoleni přímo v pivovaru na pivní degustaci.
8. Kulinářské show – TANČÍCÍ VAŘEČKA! Nemáte čas? Že nelze uvařit do 5 minut? Mistr kuchař uvaří při hudbě do 5 minut dvouchodové menu! Renomovaný šéfkuchař, který vaří na Pražském hradě a vařil pro naše prezidenty patří mezi kuchařskou elitu v ČR.
9. V angličtině - CHLEBÍČEK: Český vynález se 100 letou tradicí - ochutnávka různých variant chlebíčků, zajímavé vyprávění o tradici chlebíčku spojené gurmánskou večeří od VIP kuchaře. VIP kuchař pracuje na velvyslanectvích, působil na Pražském hradě, vařil jako osobní kuchař pro bývalého ministra.
10. PÁROVÁNÍ piva s jídlem - 5 chodová večeře - 5 druhů piva a k nim 5 různých vhodných pokrmů
11. DEGUSTACE pivních speciálů
12. KOLUMBIJSKÁ KUCHYNĚ - tematický večer s rodilou kolumbijskou kuchařkou - 6 chodová večeře, zajímavosti a vyprávění o jihoamerické kuchyni
13. JIHOAFRICKÁ KUCHYNĚ - tematický večer s VIP kuchařem, který působil v JAR pod záštitou Velvyslanectví ČR. 6 chodová večeře, zajímavosti a vyprávění 
14. SUSHI kolekce - s VIP kuchařem-sushimanem - raut sushi a live cooking   
15. AKADEMIE GRILOVÁNÍ - ukázkový kurz grilování s rautem a degustací - steaky, různá masa, zelenina, sýry, nakládání, grilovací směsi a omáčky
16. MOŘSKÉ PLODY A RYBY -  5 chodová zážitková večeře s VIP kuchařem-špičkou v oboru
17. KURZ ZDRAVÉ VÝŽIVY - ukázkový kurz s degustací nebo přímou účastí zákazníků, mistr kuchař-specialista připravuje jídelníčky pro sportovce
18. DEGUSTAČNÍ 3 CHODOVÉ MENU SLOŽENÉ Z VÍTĚZNÝCH OLYMPIJSKÝCH POKRMŮ na Světových kuchařských olympiádách, kde soutěžili naši mistři AKC ČR a přivezli medaile. Menu uvaří renomovaný člen Národního týmu Asociace kuchařů a cukrářů, který se osobně zúčastnil již 4 světových kuchařských olympiád. Ukáže Vám dokonce své cenné medaile a ocenění. Například bronzová medaile z Erfurtu 2016. Patří mezi opravdovou špičku v oboru.
19. ČESKÁ ZABÍJAČKA 
20. ROŽNĚNÍ SELETE                                                                
21. Další zážitkové akce:                              
Poskládej si svůj hamburger
Vinná degustace s regionálními sýry
Mobilní kasino
Fire show
Barmanská show


OBJEDNAT AKCI: ZDE nebo info@kucharidodomu.cz, tel. 777 136 103

Samozřejmě pro gurmány DÁRKOVÉ POUKAZY Kuchaři do domu – v tištěné nebo elektronické podobě. Zcela originální kulinářský dárek na Vánoce bez front v obchodě. Pro rodinu, zaměstnance, kolegy, přátele. Hodnotu poukazu a svého kuchaře si vyberete.
1. Gurmánské zážitky s osobním kuchařem
2. Lekce vaření s osobním kuchařem
3. Romantická večeře přímo u Vás
 

VÝJIMEČNÉ SLUŽBY Kuchařů do domu a catering:
1. Výběr z 25 světových kuchyní a profesionálního kuchaře, který Vám mezinárodní delikatesy připraví.
2. VIP kuchař přijede dokonce přímo za Vámi – domů, na chatu, do zázemí firmy nebo klubu, pronajatých prostor.
3. Zážitkové čerstvé vaření nebo catering od známého profesionála.
4. Sami si vyberete svého kuchaře v seznamu a víte, kdo Vám vaří. Výběr ze 100 kuchařů, cateringu, nabídky menu a ceny podle zadání zákazníka.
 

VÝHODY:
1. Ušetříte cenný čas – nákupy, vaření, servírování, úklid kuchyně. Kuchař se o všechno postará. Přiveze inventář.
2. Pobavíte se a hlavně si užijete oslavu se svými hosty. Můžete se jim plně věnovat.
3. Ušetříte práci a starosti. Oslava bez práce, bez starostí!
4. Oslava v příjemném soukromí – domova, zahrady, zázemí klubu, firmy, chaty, i pronajaté prostory. Žádné neosobní salonky.
5. Ušetříte peníze. Na čem? Například na ceně alkoholických a nealkoholických nápojů.
6. Doporučíme Vám ověřeného profesionála s výbornými referencemi zákazníků.
7. Zajistíme Vám prostory na akci po domluvě.

 

KOLIK TO STOJÍ?
Cena se stanovuje individuálně podle typu akce a podle domluvy se zákazníkem. Stanoví se cena menu na osobu podle požadavků zákazníka. Mistr kuchař pošle nabídku menu a cenu. Obvykle se cena za hodinu práce kuchaře pohybuje mezi 300 - 500 K/hodinu práce.

Kompletní širokou nabídku Kuchařů do domu pro zajímavost najdete na webové straně wwww.KuchariDoDomu.cz.
 

V případě dotazů a potřeby nás neváhejte kontaktovat osobně nebo ZADEJTE POPTÁVKU: ZDE.
Informace: Mgr. Ivana Bachtíková, email: scanactplus@seznam.cz , tel.: 777 136 103, www.KuchariDoDomu.cz

Fotogalerie
Degustace parfémů s gurmánskou večeří, akce Kuchaři do domu, foto: Samphotostock/belchonock Gurmánské zážitky s Kuchaři do domu, foto: Samphotostock/belchonock Originální degustační menu, kuchaři do domu, foto: Samphotostock/belchonock Gurmánské zážitky s Kuchaři do domu, foto: Samphotostock/ Catering s Kuchaři do domu, foto: Samphotostock/ Zážitkový catering na firemní akci, s Kuchaři do domu, foto: Samphotostock/ Firemní večírek s Kuchaři do domu, foto: Samphotostock/ Firemní raut s Kuchaři do domu, foto: Samphotostock/
Ostatní

12 druhů rautů světových kuchyní s kulinářským show: Objednejte si firemní večírek, teambuilding nebo velkou firemní akci

Plánujete firemní večírek, teambuilding, event nebo velkou firemní akci? Kuchaři do domu připraví zážitkový raut s cooking show! Vyberete si oblíbenou světovou kuchyni, catering s kulinářským show.

čtěte více...

Catering: Kuchaři do domu na firemní akce poskytují kompletní catering

Kuchaři do domu jsou vysoce profesionální kuchaři, kteří poskytují kompletní catering na firemní akce. Mnozí VIP kuchaři do domu vlastní velké cateringové firmy.

čtěte více...

Svatba s Kuchaři do domu: Výborné reference zákazníků na služby Kuchařů do domu

Svatba s Kuchaři do domu má výborné reference zákazníků. Velmi nás těší. Ověření osobní kuchaři a osvědčené cateringové firmy z celé ČR jsou k objednání v seznamu www.KuchariDoDomu.cz.

čtěte více...

Firemní akce: Výborné reference a ukázky rautů s Kuchaři do domu

Výborné reference zákazníků a ukázky rautů na firemní akce pro mlsné jazýčky s Kuchaři do domu si můžete pro představu prohlédnout. Kuchaři do domu jsou špičky ve svém oboru.

čtěte více...

Gurmánská akce s Kuchaři do domu: Kolumbijská večeře a vyprávění s rodilou Kolumbijkou

Gurmánská akce Kolumbijská večeře s rodilou kolumbijskou kuchařkou o 6 chodech se konala 22. červana 2018 v exkluzivní historické restauarci Klub architektů. Kuchaři do domu pořádají originální kulinářské akce.

čtěte více...

Podnikatelský networkingový oběd v Liberci s Kuchaři do domu

Kuchaři do domu organizují podnikatelské networkingové akce s výjimečnými rauty. Pořádají setkání podnikatelů z Prahy, Liberce a Mladé Boleslavi. Výborná gastronomie k těmto networkingovým akcím patří.

čtěte více...

Výborné recenze na zážitkovou akci s Kuchaři do domu: Degustace parfémů s gurmánskou večeří o 5 chodech

Zážitkovou akci Degustace parfémů s gurmánskou večeří o 5 chodech jsme si krásně všichni užili a hlavně výborně pochutnali. Výborné recenze účastníků na zážitkovou akci s Kuchaři do domu najdete na Facebooku.

čtěte více...

Akce: Zážitková kolumbijská večeře s rodilou kolumbijskou kuchařkou o 6 chodech

Toužíte ochutnat exotické delikatesy a potraviny typické kolumbijské kuchyně? Chcete se dozvědět zajímavosti? Rezervujte si místo na gurmánskou akci Kolumbijská večeře s rodilou kolumbijskou kuchařkou o 6 chodech.

čtěte více...

Luxusní rauty: Kuchaři do domu organizují na podnikatelské akce pro klub Empiria 21 výjimečné rauty

Kuchaři do domu zajistili luxusní raut na podnikatelskou akci 1. Profibabinec v Liberci, networkingové setkání žen-podnikatelek, klubu Empiria 21 v krásné stylové restauraci PARK.

čtěte více...

Gurmánský raut: Kuchaři do domu zajistili raut pro podnikatelský klub Podnikejte v Praze

Kuchaři do domu zajistili gurmánský raut pro podnikatelský klub Podnikejte v Praze. Akce Jarní networkingové setkání podnikatelů v Praze se konala ve 4* hotelu Schwaiger.

čtěte více...

Zážitkový raut s Kuchaři do domu: Pro podnikatelský klub Negotium jsme zajistili luxusní raut v Bistru Jan Paukert

V krásném moderním Bistru Jan Paukert s VIP kuchařem Radkem Příhonským se konala skvělá networkingová akce podnikatelského klubu Negotium. Kuchaři do domu spojují zážitkové menu, zábavu a networking.

čtěte více...

Kuchaři do domu a výborné reference: Zážitkový catering pro Podnikatelský klub Empiria 21

Gurmánské menu a zábavu si užijete s Kuchaři do domu! Kuchaři do domu mají ty nejlepší reference zákazníků. Zajišťují catering na firemní akce, podnikatelské večírky, akce klubu a společenské události.

čtěte více...

Gurmánské zážitky: Degustace parfémů s 6 chodovou gurmánskou večeří

S KUCHAŘI DO DOMU MÁTE ZÁBAVU! Unikátní zážitková akce v České republice se konala dne 16.11.2017 ve 4* hotelu Schwaiger v Praze. Gurmánské menu, TOP gastronomie, zábavné, kreativní, voňavé, vyladěné menu. 

čtěte více...

Kompletní nabídka služeb KUCHAŘI DO DOMU

Pořádáte firemní oslavu, teambuilding nebo společenskou akci? Plánujete rodinnou, soukromou oslavu? Poskytujeme kompletní nabídku služeb KUCHAŘI DO DOMU.

čtěte více...

Energetické dobro aneb jak dosáhnout trvalé úspory

Naše společnost Optimal-Energy.cz, a. s., spolupracuje s mnoha restauracemi, firmami, obecními úřady, se školami apod., kde dlouhodobě snižujeme pravidelné vysoké náklady na elektrickou energii, zemní plyn, vodu a teplo. 

čtěte více...
Více z kategorie laska-prochazi-zaludkem naleznete ZDE