Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

4 online kurzy vaření: Vaření v přímém přenosu s šéfkuchařem!


Ilustrační fotografie

Online teambuilding a večírek bude! Zábava při vaření. Covidu navzdory! Užijte si online kurz vaření v přímém přenosu s šéfkuchařem. Vaří s vámi, radí, odpovídá na dotazy a vypráví zajímavosti.

Vyberte si online kurz ze 4 druhů oblíbených mezinárodních kuchyní. Kurzy vedou známí oblíbení šéfkuchaři a lektoři vaření, specialisté.

Surovin kompletně zajistí šéfkuchař a přiveze k vám domů nebo firmy.
Výhodou je také dobrá cena kurzů.
Kurz jsou určeny pro firmy jako kulinářský teambuilding i širokou veřejnost.


Počet účastníků online kurzů vaření:
Od 1 osoby a více podle světové kuchyně

Cena online kurzů zahrnuje:
Cena se pohybuje obvykle od 1.500 - 1.800 Kč na osobu podle druhu světové kuchyně
Cena zahrnuje suroviny, online výuku šéfkuchaře, bez dovozu surovin
 

Jak bude kurz probíhat?
Účastníci obdrží v den konání kurzu potřebné suroviny v hygienických krabičkách. Inventář si zajistí zákazník sám před konáním kurzu podle pokynů šéfkuchaře.
Účastníci se připojí do online aplikace poslané šéfkuchařem 20 minut předem. Vyzkouší si online připojení.

Vaření probíhá v přímém přenosu s mistrem kuchařem. 
1. Šéfkuchař se představí. Seznámí účastníky s obsahem kurzu, pořadí chodů. Vysvětlí základy a zajímavosti uvedené mezinárodní kuchyně, používané suroviny.
2. Vaření v gastro studiu - kuchyni - live cooking. Šéfkuchař připravuje pokrmy pomalu, komentuje, odpovídá na dotazy účastníků. Vypráví zážitky z gastronomie, zahraničních stáží a své kulinářské praxe.
3. Závěr: Dotazy účastníků, poděkování za účast a rozloučení.
 

Dodání surovin:
Podle domluvy s šéfkuchařem pro každého účastníka budou připraveny hygienické krabičky se surovinami v den konání kurzu.
V rámci Prahy zdarma dovoz surovin šéfkuchařem. Nebo po domluvě bude stanoveno výdejní místo.
Mimo Prahu dovoz surovin kurýrní službou. Tuto službu si zákazník zaplatí.

Inventář:
Zajistí si zákazník sám předem podle pokynů a seznamu šéfkuchaře

Platba:
Na účet šéfkuchaře nejméně 5 dní před konáním kurzu
 

Vyberte si svou oblíbenou kuchyni a online kurz vaření:
• 
Online kurz s Králem sushi! Vaření s šéfkuchařem v přímém přenosu
Kurz vede známý sushiman, lektor a showman v Česku! Výhodou je nízká cena kurzu a není potřeba pro účastníky téměř žádný inventář! Veškeré suroviny kompletně zajistí a dodá šéfkuchař. Je vhodný pro firemní teambuilding od 10 osob.

Král sushi se 18 let specializuje na sushi, je dlouholetý lektor sushi v největší škole vaření ČR, vystupuje v TV na food festivalech v Česku, spolupracuje s Rohlikem.cz a nyní s obchodním řetězcem Albertem. Napsal vlastní kuchařku sushi, nahrává profesionální videa pro korporáty.
S elitním sushi masterem spolupracujeme několik let. Je showman, baví lidi, veselý, komunikativní, excentrický.
 

• 3 online kurzy vaření: asijská, italská, 4 evropské kuchyně
Kurzy vede špičkový sympatický šéfkuchař, gastroporadce restaurací. Je držitelem certifikátu na thajskou kuchyni přímo z Thajska!
Ověřený šéfkuchař má mnoho úžasných referencí zákazníků, medaile z kulinářských soutěží, stáže v zahraničí. Vyberte si svou oblíbenou kuchyni. Určeno pro firemní klientelu i širokou veřejnost – již od 1 osoby a více.

Naučte se nové gastronomické pochoutky a speciality! Pobavte se na home office společně s šéfkuchařem.
 

S Kuchaři do domu si užijte gurmánské menu a zábavu!
 

Nebo navrhněte svůj online kurz vaření. Šéfkuchaři a lektoři vaření vám pošlou své nabídky.

Zadejte nezávazně poptávku!

Více informací o kurzu: I. Bachtíková, scanactplus@seznam.cz, tel.: 777 136 103, www.KuchariDoDomu.cz

Ostatní

Hostinec a penzion V Holi

Hostinec a penzion V Holi se nachází v Průhonicích, v atraktivní lokalitě Prahy. Hostinec s ubytováním provozuje špičkový známý šéfkuchař a bývalý gastromanažer několika pražských restaurací - Ondřej Koubek.

čtěte více...

Recenze: Firemní grilování s ověřenými Kuchaři do domu

Čtete recenze? Jsme blázni do vaření a gastronomie. Spolupracujeme již 7 let s ověřenými renomovanými šéfkuchaři, kteří svou práci milují. Lásku k vaření a gastronomii zcela předávají svým zákazníkům. Přečtěte si recenzi zákazníka.

čtěte více...

Penzion Matula v Krkonoších: Relaxační teambuildingy a workshopy vaření

Užijte si v Penzionu Matula relaxační teambuilding nebo workshop vaření pod vedením renomovaného šéfkuchaře Martina Bezchleby. S ubytováním, restaurací s domácí kuchyní, barem, grilováním na terase a relaxem v krkonošské přírodě.

čtěte více...

Online kurz vaření 3 chodového menu: Vařte společně s TOP šéfkuchařem!  

Naučte se vařit jako šéfkuchař. Vařte 3 chodové menu na online kurzu vaření v přímém přenosu s TOP šéfkuchařem. Stačí se jen online připojit. Suroviny si sami běžně nakoupíte. Šéfkuchař vaří s vámi, odpovídá na dotazy a vypráví zajímavosti.

čtěte více...

3 online kurzy vaření: asijská, italská, 4 evropské kuchyně

Kulinářský temabuilding bude! Nudíte se doma? Rádi vaříte? Vyberte si a užijte online kurz vaření s certifikovaným šéfkuchařem. Vyberte si svou oblíbenou kuchyni.

čtěte více...

Online kurz s králem sushi! Vaření s šéfkuchařem v přímém přenosu

Plánujete teambuilding nebo firemní večírek v době koronaviru? Na online kurzu s králem sushi si užijte vaření s šéfkuchařem v přímém přenosu. Naučíte se přípravě sushi.

čtěte více...

Doučování Liberec: Český jazyk ZŠ

Hledáte doučování pro vaše dítě? Kontaktujte nás! Poskytujeme individuální doučování českého jazyka v Liberci. Rádi doučíme český jazyk ZŠ.

čtěte více...

Pěkná reference: Rozlučka se svobodou s Kuchaři do domu

Krásné reference zákazníků na službu Kuchaři do domu nás vždy těší. Pěkná reference, rozlučka se svobodou je dalším potvrzením kvalitních služeb. Sympatický špičkový šéfkuchař pan Procházka je naprosto úžasný.
 

čtěte více...

Krásná reference zákazníka na kulinářské služby je ta nejlepší odměna. Přečtěte si ji!

Nadšení zákazníci jsou nejlepší referencí na kulinářské služby Kuchaři do domu a firem. Spolupracujeme nejen s ověřenými vysoce profesionálními kuchaři a lektory vaření, ale zároveň se sympatickými šéfkuchaři, kteří mají hezké chování k zákazníkům a příjemné vystupování.
 

čtěte více...

Zábavný relaxační kurz vaření na chatě: Vyberte si osobního lektora vaření

Rádi vaříte a učíte se novým věcem? Speciality mezinárodních kuchyní? Vařte společně s kuchařem domu a svými přáteli a užijte si zábavný relaxační kurz vaření na chatě. Parta přátel na vámi vybrané chatě vaří společně s šéfkuchařem.

čtěte více...

Relaxační víkendy s Kuchaři do domu

Milujte výborné jídlo? Jste unaveni po náročném týdnu? Relaxujte s osobním kuchařem, s Kuchaři do domu! Užijete si jednodenní kurz nebo víkend na chatě plný relaxace, zábavy, výborného jídla a sebevzdělávání v gastronomii.

čtěte více...

Catering na míru: Čerstvá kvalitní strava i diety do domu a kanceláří

Máte chuť na něco výborného? Řešíte speciální diety, kvalitní čerstvou stravu? Nemáte čas vařit? Využijte služby ověřených osobních šéfkuchařů Kuchaři do domu! Vyberte si osobního kuchaře a catering!

čtěte více...

Reference zákazníka: Kurzy vaření mezinárodních kuchyní s kuchaři do domu

Certifikované lektory vaření mezinárodních kuchyní si můžete vybrat a objednat v seznamu osobních šéfkuchařů Kuchaři do domu.cz. Kurzy vaření, lekce vaření probíhají přímo u zákazníka nebo gastrostudiu.

čtěte více...

Svatba: Šéfkuchaři a catering do stodoly, na farmu, statek, penzionu, zámek, zahradu, chatu

Šéfkuchaři nebo catering k objednání vaši svatbu do stodoly, na farmu, zámek, pronajatý statek, penzionu v čisté přírodě, na zahradu, chatu, do Vašeho domu. Na webu Kuchaři do domu.cz si vyberete a objednáte ověřené špičkové šéfkuchaře a kuchařské firmy.

čtěte více...
Více z kategorie aktuality naleznete ZDE