Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Pro firmy: Kulinářské programy na eventy pro rok 2019/2020


Ilustrační fotografie
Kuchaři do domu a firem poskytují služby na rodinné oslavy, svatby, eventy, firemní i společenské akce. V seznamu si můžete vybrat osobního šéfkuchaře, lektora vaření, kompletní catering nebo zábavný kuchařský program na akci - kuchařskou show, live cooking, netradiční catering, lekce vaření světových kuchyní, workshopy, kulinářský teambuilding nebo tematický večer.
Zadáte poptávku a mistři kuchaři Vám zdarma pošlou své nabídky, menu a cenu. Vyberete si nejlepší.

Plánujete firemní akci, teambuilding, event, konferenci, recepci?
Pořádáte festival, food festivaly, ples, městské a lidové slavnosti? 
Neustále připravujeme novinky a unikátní programy v ČR. Spolupracujeme se známými televizními producenty kulinářských pořadů - TV Prima, TV NOVA, ČT. 
 
Jak to funguje?
- Vyberete si z bohaté nabídky kulinářské programy a služby. 
  Nebo napíšete své konkrétní požadavky a představu o akci.
- Zavoláme vám a ověříme podrobnosti k akci.
- Vaši poptávku pošleme ověřeným mistrům kuchařům a kulinářským firmám.
- Šéfkuchaři vám zdarma pošlou svou nabídku menu, catering nebo zábavný program a cenu.
- Vyberete si z více nabídek tu nejlepší pro Vás.
- Doporučíme i poradíme vám šéfkuchaře podle regionu, specializace, cateringových a dalších kulinářských služeb.
- Kompletně akci zajistíme, bez starostí a bez práce pro vás.

- V seznamu Kuchaři do domu si také můžete vybrat svého osobního mistra kuchaře.
Portál www.KuchariDoDomu.cz - největší online seznam osobních mistrů kuchařů z celé ČR. Ověřených cateringových firem, členů Národního týmu AKC ČR a mistrů světa 2018, mediálně známých kuchařů z TV, lektorů vaření, gastroporadců, stylových restaurací a gastrostudií našich kuchařů.
K objednání na firemní, rodinné a společenské akce. Po celé ČR.
 
Vyberte si z bohaté nabídky kulinářských programů a služeb na eventy, firemní akce, festivaly pro rok 2019/2020:
 
1 TOP kulinářské programy a novinky v ČR
 
Catering s live cooking světových kuchyní
 
3 Kulinářské teambuildingy a tematické večery
 
4 Kurzy vaření a workshopy české a mezinárodní kuchyně
 
5 Kuchařská show
 
6 Degustační večeře s elitním šéfkuchařem
 
7 Exkluzivní catering – recepce, bankety, VIP akce - catering s elitními šéfkuchaři a nejlepšími kuchaři v Česku
 
8Kompletní catering podle zadání zákazníka

9 Event a festival na míru – kompletní zajištění se známými televizními producenty

Přijedme přímo k vám se vším potřebným nebo zajistíme krásné stylové prostory.
Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru!


● Potřebujete kompletní akce? Produkci, prostory na akci, zábavný program, veškerý inventář, ozvučení a natáčení? Spolupracujeme se známými producenty ČT, TV NOVA a TV Prima. Eventy, teambuildingy, firemní akce, výročí firmy, recepce, bankety, festivaly, road show,jubilea, svatby, promo akce, párty. TOP catering a pohoštění pro diplomaty, vládní a zahraniční klientelu. Degustační večeře, zážitkové menu, fine food pro VIP, managery, obchodní přátele. Městské a lidové slavnosti, eventy a festivaly na klíč, produkce a natáčení.
 
● Zajistíme také vhodné prostory restaurací či gastrostudia v Praze, okolí Prahy, Ústí n. Labem, Liberce, Jihlavy, v Čechách a na Moravě na Vaši firemní akci, soukromou oslavu, svatbu, párty, teambuilding.
Ubytování v hotelích, na zámku, penzionech v čisté přírodě na firemní školení se stravou a vybavenými školícími místnostmi. Se zahradou, u lesa, s wellness, golfem, tenisem, vnitřními a sportovními aktivitami.
Výhoda pro Vás! Obvykle se ve spolupráci s Kuchaři do domu neplatí za pronájem prostor nebo je poskytována sleva našimi dodavateli.
 
KUCHAŘI DO DOMU A FIREM – DODAVATEL KULINÁŘSKÝCH PROGRAMŮ, WORKSHOPŮ, SLUŽEB ELITNÍCH ŠÉFKUCHAŘŮ, CATERINGŮ A GURMÁNSKÝCH ZÁŽITKŮ
 
 
Informace: Ivana Bachtíková, Email: scanactplus@seznam.cz, Tel.:+420 777 136 103, www.kucharidodomu.cz
 
ZADAT POPTÁVKU: ZDE
Ostatní

Krásná reference zákazníka na kulinářské služby je ta nejlepší odměna. Přečtěte si ji!

Nadšení zákazníci jsou nejlepší referencí na kulinářské služby Kuchaři do domu a firem. Spolupracujeme nejen s ověřenými vysoce profesionálními kuchaři a lektory vaření, ale zároveň se sympatickými šéfkuchaři, kteří mají hezké chování k zákazníkům a příjemné vystupování.
 

čtěte více...

Zábavný relaxační kurz vaření na chatě: Vyberte si osobního lektora vaření

Rádi vaříte a učíte se novým věcem? Speciality mezinárodních kuchyní? Vařte společně s kuchařem domu a svými přáteli a užijte si zábavný relaxační kurz vaření na chatě. Parta přátel na vámi vybrané chatě vaří společně s šéfkuchařem.

čtěte více...

Relaxační víkendy s Kuchaři do domu

Milujte výborné jídlo? Jste unaveni po náročném týdnu? Relaxujte s osobním kuchařem, s Kuchaři do domu! Užijete si jednodenní kurz nebo víkend na chatě plný relaxace, zábavy, výborného jídla a sebevzdělávání v gastronomii.

čtěte více...

Catering na míru: Čerstvá kvalitní strava i diety do domu a kanceláří

Máte chuť na něco výborného? Řešíte speciální diety, kvalitní čerstvou stravu? Nemáte čas vařit? Využijte služby ověřených osobních šéfkuchařů Kuchaři do domu! Vyberte si osobního kuchaře a catering!

čtěte více...

Reference zákazníka: Kurzy vaření mezinárodních kuchyní s kuchaři do domu

Certifikované lektory vaření mezinárodních kuchyní si můžete vybrat a objednat v seznamu osobních šéfkuchařů Kuchaři do domu.cz. Kurzy vaření, lekce vaření probíhají přímo u zákazníka nebo gastrostudiu.

čtěte více...

Svatba: Šéfkuchaři a catering do stodoly, na farmu, statek, penzionu, zámek, zahradu, chatu

Šéfkuchaři nebo catering k objednání vaši svatbu do stodoly, na farmu, zámek, pronajatý statek, penzionu v čisté přírodě, na zahradu, chatu, do Vašeho domu. Na webu Kuchaři do domu.cz si vyberete a objednáte ověřené špičkové šéfkuchaře a kuchařské firmy.

čtěte více...

Úžasná reference: Firemní večírek s elitním kuchařem do domu

Catering mezinárodních kuchyní s live cooking elitního šéfkuchaře pana Šmejkala nadchnul všechny účastníky vánočního večírku. Mistr kuchař připravil několikachodové menu složené ze světových kuchyní. Vařil před zaměstnanci, vyprávěl zážitky a zajímavosti.

čtěte více...

Nádherná reference: Oslava jubilea a vaření osobního šéfkuchaře pana Krepčíka u zákazníka

Kuchaři do domu stále dostávají nádherné reference zákazníků na kulinářské služby. Vždy máme velkou radost. Zákazníci jsou nadšeni gurmánskými zážitky, ale i milým chováním a příjemným vystupováním šéfkuchařů ke klientům.

čtěte více...

Degustační večeře s členem Národního týmu AKC ČR přímo u Vás! Pro gurmány a VIP klienty

Degustační zážitkovou večeři připraví člen prestižního Národního týmu AKC ČR přímo u Vás! Sestaví menu podle vašich chutí na míru. Vhodná pro gurmány, VIP klienty a obchodní partnery.

čtěte více...

Teambuilding v moderním řeznictví s bistrem s šéfkuchařem

Firemní teambuilding v moderním řeznictví s bistrem a výčepem s šéfkuchařem je vhodný jako teambuilding pro muže. Koná se v Praze. Datum po domluvě. Škola vaření přípravy čerstvého masa, škola čepování piva, raut.

čtěte více...

Výhody a služby kuchaře do domu

Řešíte kulinářský program, catering nebo prostory na vaši akci? Chcete se naučit vařit, připravit degustační menu nebo pobavit? Soukromí domácího prosředí Vás a Vaše hosty potěší, výhody a služby kuchaře vás nadchnou!

čtěte více...

Firemní akce: Vyberte si z bohaté nabídky kulinářských programů a služeb na vaše eventy

Největší výběr kulinářských programů, zážitků, cateringů, kuchařských workshopů a show, služeb elitních kuchařů na vaše firemní akce, teambuildingy, konference, eventy, festivaly najdete na webu Kuchaři do domu.

čtěte více...

Exkluzivní catering s elitními šéfkuchaři: Recepce, bankety, VIP akce

Plánujete náročnou akci? Potřebujete exkluzivní pohoštění? Exkluzivní catering s elitními šéfkuchaři a nejlepšími kuchaři v ČR, recepce, bankety, VIP akce, pohoštění pro diplomaty, vládní a zahraniční klientelu zajistí Kuchaři do domu a firem.

čtěte více...

Eventy pro firmy: TOP kulinářské programy a novinky v ČR

Potřebujete oživit vaše eventy? Hledáte originální neotřelý program? Jídlo lidi spojuje! Kuchaři do domu zajišťují na eventy pro firmy TOP kulinářské programy a novinky v ČR. Vyberte si z nabídek.

čtěte více...

Pro firmy: Kulinářské teambuildingy a tematické večery

Chcete stmelit kolektiv? Výborně pochutnat a současně skvěle pobavit? Nezapomeňte, jídlo lidi spojuje! Kulinářský teambuilding stmelí váš kolektiv. Tematický kulinářský večer pobaví účastníky akce.

čtěte více...
Více z kategorie clanky naleznete ZDE