Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Kdo je kuchař do domuIlustrační fotografie

Služba osobního kuchaře znamená poskytování kvalitního, čerstvého a skvěle chutnajícího zdravého stravování v pohodlí vašeho domova, bez koloběhu nakupování, vaření a úklidu kuchyně.

Kuchař do domu je zároveň kuchař do firmy, kuchař na firemní akci, kuchař na svatbu. Kuchaři do domu také poskytují kompletní catering a kulinářské programy na eventy, firemní akce, teambuildingy, konference, recepce, bankety, festivaly.
Přijedou k vám nebo poskytnou či zajistí vlastní stylové prostory, restaurace, penziony, gastrostudia.


Řešíte otázky:
Jaké pohoštění bude na rodinné oslavě, svatbě, párty, firemní akci, recepci nebo společenské události?
•  Jste zaneprázdněni, unaveni nebo neradi vaříte?
• Hledáte originální dárek pro přátele, obchodní partnery nebo drahocennou osobu?
• Jaké gurmánské zážitky v pohodlí domova vyzkouším a nabídnu hostům?
•  Chcete se naučit vařit? 
•  Záleží vám na úspěchu akce? 

KUCHAŘI DO DOMU PATŘÍ MEZI ŠPIČKY VE SVÉM OBORU!
Provozujeme největší online seznam osobních špičkových kuchařů z celé ČR. Cateringových firem, členů Národního týmu AKC ČR a mistrů světa 2018, mediálně známých kuchařů z TV, lektorů vaření, gastroporadců a stylových restaurací.

K objednání na firemní, rodinné a společenské akce po celé ČR.

Vyberete si z bohaté nabídky kuchařských  programů na eventy a firemní akce - kompletní cateringové služby, workshopy a kurzy vaření mezinárodních kuchyní, kuchařská show, live cooking, tematické večery, exkluzivní catering nebo degustační večeře osobních elitních kuchařů a nejlepších kuchařů v Česku.   

Přijedeme přímo k Vám nebo zajistíme prostory na akci -  restauraci, hotel, gastrostudio, zámek, penzion v čisté přírodě, netradiční prostory.
 

Přejete si oslavu v pohodlí domácího prostředí?
Domácím prostředím
se rozumí nejen Váš domov, ale též Vaše pronajaté prostory, chata, zahrada, zázemí Vaší firmy, klubu, organizace, apartmánu či jachty.

Domácí útulná atmosféra přátele a hosty sbližuje, jsou otevřenější a uvolněnější. Důvěrnost domácího prostředí dodává setkání na důležitosti a je i výrazem úcty. Každého si přeci do svého privátního soukromí nepozvete.

Nový druh profesionálních kuchařů přináší gurmánskou kuchyni do domovů, řeší vaše speciální chuťové požadavky na základě čerstvě nakoupených surovin.

Osobní kuchař neboli kuchař do domu přijde do Vašeho domova a má na starost vaření všech s vámi dohodnutých jídel, včetně plánování, přípravy, nakupování, vaření, úklidu kuchyně a skladování navařených jídel. Řadu jídel si můžete vzít a ohřát až budete potřebovat.
Osobní kuchaři najdou uplatnění ve velkých a malých městech, vaří pro zaneprázdněné rodiny s dětmi, podnikatelefirmy na firemních akcích, propagačních akcích a teambuildingu, eventu, konferenci, sportovní kluby, pracovní páry i jednotlivce, kteří chtějí kvalitní, čerstvá, chutná, zdravá jídla, aniž by museli řešit jakékoliv problémy.

VYBERTE SI A OBJEDNEJTE v seznamu KUCHAŘI DO DOMU svého kuchaře - VIP profesionála, profesionála, cizince, odborníka na zdravou výživu. Cateringová firma nebo restaurace, škola vaření Vám půjčí svého vyškoleného kuchaře na plánovanou akci. Nebo si vyberte z 25 DRUHŮ VAŠI OBLÍBENOU SVĚTOVOU KUCHYNI a mistra kuchaře, který Vám ji profesionálně připraví!


Pořádáte rodinnou oslavu nebo firemní akci? Čeká Vás rodinná oslava narozenin, životního jubilea, svatba, promoce, recepce, garden párty, párty s přáteli nebo obchodními partnery, firemní akce, večírek, event, nebo propagační akce? Jste zaneprázdněni a máte mnoho starostí s jejich přípravou? Chcete pozvat nějakou vyjímečnou osobu, rodinné příslušníky, přátele nebo obchodní partnery na fantastickou oslavu bez zvednutí prstu ve vaší kuchyni? Záleží Vám na úspěchu celé akce? Objednejte si kuchaře VIP profesionála nebo cizince a připraví vám exkluzivní pohoštění. Zcela se o Vás a Vaše hosty postará.
Je to lákavý a atraktivní nápad, mít svého vlastního kuchaře na večer!

Kuchaři do domu jsou také odborní kuchaři na svatbu a zajistí menu na svatbu. Vyhlášení kuchaři poskytnou kompletní catering na svatbu.
Profesionální kuchař přijde se vším potřebným k vaření a navaří i naservíruje vynikající gurmánské jídlo. Zcela profesionálně se o celou slavnost nebo párty postarají cateringové firmy nebo restaurace,které Vám pronajmou svého vyškoleného kuchaře do domu.
Vyberte si na webu z 25 druhů vaši oblíbenou světovou kuchyni a nejlepšího kuchaře, který vám mezinárodní speciality s nadšením připraví. A může dát něco navíc - povypráví o zajímavostech připravených pokrmů, historky nebo pobaví vaše hosty při svém gastro show nebo barmanském show. Domácí atmosféra Vaše hosty potěší!
Darujte sobě a svým blízkým originální dárek - gurmánský zážitek s osobním kuchařem.
Nebo si pochutnejte a bavte se na domácím kurzu vaření s pronajatým kuchařem, ve firmě při kulinářském teambuildingu.

Naše koncepce je, že hostitel a hostitelka se svými hosty je doma a nemusejí hnout prstem ani v kuchyni, ani u stolu při večeři nebo na párty. Stručně řečeno, mohou se věnovat jen svým hostům a užít si tak naplno oslavu, bavit se a hodovat.

Ať už k Vám kuchař přichází pravidelně nebo příležitostně na Vaše rodinné, firemní a společenské akce nebo Vás doprovází na cestách, vždy se o Vás kompletně postará.

Užitek a výhody služeb kuchaře do domu jsou významné. Cena Vašeho klidu, pohody, zážitkové gastronomie u Vás doma i kvalitní domácí stravy za to stojí. Užijete si oslavu a gurmánské jídlo bez jakýchkoliv starostí a bez práce. Báječně si pochutnáte a skvěle se pobavíte! Ušetříte svůj cenný čas. Získáte více času na své blízké, záliby a koníčky.

SLUŽBA KUCHAŘE DO DOMU ZAHRNUJE:

1. Plánování a přípravu menu spolu s klientem
Máte rádi maso nebo zeleninu? Chutná vám italská kuchyně nebo mexická? Nemusíte cibuli nebo ryby? Lékař vám nařídil speciální dietu? Váš sportovní klub má na svém soustředění konkrétní výživové požadavky na kvalitní stravu?
Kuchař profesionál nebo odborník zdravé výživy bere ohled na Vaše chutě a preference. Vaše požadavky přizpůsobí individuálnímu vkusu a vašim potřebám.

2. Nákup potravin
Jste zaneprázdnění a nemáte čas jezdit do marketu a stát dlouhé fronty u pokladny? Obtěžuje Vás tahání těžkých nákupů?
Osobní kuchař nakoupí za Vás. Vybere nejlepší a nejčerstvější suroviny, i vaše oblíbené potraviny těsně před příchodem k vám domů. Z nich připraví vynikající pokrmy.

3. Přípravu jídla u Vás doma
Jste vyčerpaní z každodenního vaření? Lámete si hlavu s pohoštěním na rodinnou oslavu nebo párty?
Kuchař profesionál nebo špičkový šéfkuchař přijde do vašeho domova se vším potřebným (suroviny, inventář) a připraví předem dohodnuté jídlo nebo menu.


4. Úklid kuchyně a uskladnění navařených pokrmů
Máte špinavé nádobí, mastný sporák, připálené hrnce, znečištěný dřez?
Privátní kuchař uklidí pracovní plochu, zabalí a uskladní navařené jídlo podle Vašich pokynů do chladničky nebo mrazáku. Potom opouští váš domov a zanechává po sobě uklizenou a čistou kuchyň vonící čerstvě navařenými lahodnými jídly.


5. Servírování
Unavuje vás servírování pozvaným hostům? Nestíháte se jim plně věnovat a bavit se s nimi? Po dohodě s Vámi může kuchař výborná a jedinečná jídla naservírovat, případně Vám a Vašim hostům povyprávět o přípravě nebo zvláštnosti těchto jídel, pobavit vás při kuchařském show.


6. Dobrou chuť!
Vše je hotovo. Už si jen vychutnáváte vynikající pokrmy a dopřáváte si požitek z jídla. Můžete se věnovat svým hostům nebo stačí ohřát jedno z mnoha hotových jídel a využít tak dodatečně získaný volný čas pro své koníčky a záliby.


                                                                                                                                                            http://www.kucharidodomu.cz/upload/soubory/uloziste/2-1-2.png