Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

O portálu

Kulinářský portál Kuchaři do domu je největší seznam osobních kuchařů a cateringových firem, které si můžete pronajmout a objednat na Vaše rodinné oslavy, firemní akce a společenské události.

Co vám přináší?
Na jednom centrálním místě na internetu najdete VIP kuchaře - nejlepší kuchaře v Česku, profesionální kuchaře, kuchaře cizích národností, odborníky zdravé výživy, cateringové firmy a restaurace s kuchaři do domu, kurzy a školy vaření.
Užijte si gurmánské zážitky v pohodlí svého domova, na vlastní zahradě, vlastní či pronajaté chatě nebo v zázemí Vaší firmy. Osobní kuchař za Vámi přijede kamkoliv na dohodnuté místo. Domácí prostředí Vaše hosty sbližuje a potěší.

• Chystáte oslavu narozenin, životního jubilea, romantickou večeři, svatbu, párty s přáteli nebo obchodními partnery?
• Pořádáte firemní akce pro své zaměstnance nebo obchodní přátele, propagační akce?
• Potřebujete stmelit Váš kolektiv při kulinářském teambuildingu?
• Toužíte se naučit vařit nebo hledáte speciální kurz vaření?
• Potřebujete kuchaře pro každodenní vaření do domácnosti nebo pouze jako záskok do své restaurace, školní jídelny, na sportovní soustředění nebo na tábor?
• Hledáte originální dárek?

Vyberte si a objednejte na portálu nejvhodnějšího profesionála přímo ve Vašem kraji nebo kuchaře poskytujícího služby po celé ČR.
Jste zaneprázdněni a opravdu Vám záleží na úspěchu celé akce?
Vyhledejte a objednejte si mistra kuchaře, který se o Vás a Vaše hosty profesionálně a kompletně postará, a to bez starostí a práce pro Vás. Zažijte zážitkovou gastronomii přímo u Vás v pohodlí a soukromí.

Koho naleznete v seznamu?
1. Osobní kuchaře VIP profesionály nebo profesionální kuchaře, kuchaře cizí národnosti či odborníky zdravé výživy.
2. Cateringové firmy a restaurace, které Vám půjčí svého vyškoleného kuchaře na Vaši akci domů nebo do Vaší společnosti.
3. Školy a kurzy vaření, které Vám pronajmou své kuchaře do domácností nebo do firem na firemní teambuilding nebo Vás naučí vařit ve svém kulinářském studiu.
4. Dvacet pět druhů mezinárodních kuchyní a kuchaře, kteří Vám je na profesionální úrovni připraví.
5. Zajímavosti, recepty, aktuality, etiketu stolování a novinky moderní gastronomie zde také najdete.

Často kladené otázky:
Kdo je kuchař do domu?
Jak si najmout kuchaře do domu?
Průvodce jak si najmout kuchaře se všeobecně dočtete na straně http://www.kucharidodomu.cz/pruvodce-jak-si-najmout-kuchare-do-domu.html.
Kontakty na konkrétního kuchaře, tj. jeho mailová adresa, telefon, webová stránka, jsou uvedeny přímo na profilech jednotlivých kuchařů.
Kolik to stojí?
Ceníky najdete obvykle na profilech jednotlivých kuchařů, kteří uvádějí orientační cenu. Někteří kuchaři mají ceníky vyvěšeny na svých webových stránkách. Vždy záleží na osobní domluvě s konkrétním mistrem kuchařem, ato předem. Každá akce je originální a jinak náročná.

Jste-li kuchař nebo kulinářská firma, přidejte se do seznamu na www.kucharidodomu.cz.
Získejte lukrativní a zajímavé nabídky práce. Propagujeme Vaši práci nejen na internetu, ale především přímo ve firmách v celé ČR. Základní registrace je zcela ZDARMA.

Informace: Mgr. Ivana Bachtíková, tel. - 777 136 103, mail - scanactplus@seznam.cz, web - www.kucharidodomu.cz.