Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Kdo si najímá kuchaře do domuIlustrační fotografie

Kdo si najímá kuchaře do domu, kdo ho potřebuje a kde se uplatní? Služba osobního kuchaře je stále rostoucí
a žádanější oblastí jak ve světě, tak u nás. Je užitečná
a využijí ji:

 

Rodiny
Každodenní vaření - Jste zaneprázdněni a lámete si hlavu po náročném dni, co bude k večeři nebo co připravíte své rodině k jídlu?
Přejedlo se vám ohřívání mražených nebo hotových jídel z marketu?
Pronajměte si osobního kuchaře a Vaši denní starost vyřeší za Vás. Pochutnejte si denně na čerstvém domácím zdravém jídle.
Krátkodobé vaření - Kuchař přichází s pomocnou rukou do vaší rodiny, když vaše manželka, maminka nebo přítelkyně musí odjet do lázní, na delší služební cestu nebo kurz. Vám a Vašim dětem uvaří čerstvé, zdravé a chutné jídlo. Navaří vám i na dalších pár dní, jídlo uskladní, aby bylo připraveno k snadnému ohřevu.
Speciální rodinné akce - Mimořádné životní okamžiky si žádají mimořádné zážitky! Speciální služba pro všechny, kteří rádi dopřejí sobě, své rodině nebo pozvaným přátelům plnou míru pohostinnosti svého domova, kulinářských zážitků, zábavy a zároveň se chtějí v klidu a stoprocentně věnovat svým hostům. Váš osobní kuchař převezme veškeré starosti spojené s nákupem, přípravou a servírováním lahůdek z celého světa i domácí kuchyně za Vás.
V kruhu rodiny a v příjemné atmosféře vašeho domova můžete uspořádat oslavy (narozenin, životního jubilea, narození dítěte a křtiny, svatbu, promoci, maturitu, smuteční hostinu, netradiční párty s přáteli, sushi párty, garden party, oblíbené grilování, dětské párty i vánoční večeři). Mistr kuchař vám a vašim hostům připraví s Vámi domluvené vybrané speciality, servírované několika chodové menu, delikatesy moderní gastronomie a pravé gastronomické zážitky.
Kuchaři profesionálovi, VIP profesionálovi, kuchaři cizí národnosti (Italovi, Japonci, Řekovi...) nebo hobby kuchaři sdělíte svou představu a on se o Vás a Vaše hosty v tento důležitý den kompletně postará. Kuchaři do domu jsou specialisté na svatbu, zajistí celé menu na svatbu. Vyhlášení kuchaři poskytnou catering na svatbu, uvaří svatební hostinu, buď svatební tradiční oběd nebo svatební pohoštění formou oblíbeného rautu.
Na portálu Kuchaři do domu si vyberete a objednáte profesionálního kuchaře nebo catering na svatbu po celé ČR.

Ohromíte i pobavíte Vaše hosty! Součástí oslavy může být minikurz vaření, kuchařské show zaměřené na mezinárodní kuchyni, příprava pokrmů před Vámi u Vašeho stolu, barmanské show, karamelové show, carving. Šéfkuchař připraví různé hry, kvízy a soutěže (například voňavá soutěž – poznávání koření s šátkem na očích, soutěž o nejchutnější jídlo nebo minidezert, soutěž o nejkreativnější palačinku, nejefektnější koktejl, kuchařský kvíz, loupací soutěž, melounovou řežbu) a další zábavu. Dozvíte se horké novinky a trendy, zábavné historky ze světa gastronomie.
Vyberte si své oblíbené speciality a pozorujte ve společnosti svých přátel jejich přípravu, během které se dozvíte spoustu zajímavostí o připravovaném pokrmu. Bavte se na svém večírku o jídle a s jídlem. Dopřejte si požitek z výtečného pokrmu.
Rodiny na cestách - Máte-li plánovanou dovolenou u nás nebo v zahraničí, zvažujete pronájem bytu, chaty, jachty nebo apartmánu s kuchyňkou, můžete si pronajmout osobního kuchaře a jíst domácí čerstvá jídla na cestách. Nemusíte tak čekat v restauracích a můžete jíst zdravé, čerstvé dobroty v pohodlí svého pokoje nebo chaty. Prima nápad pronajmout si chatu nebo jachtu i s kuchařem! Můžete na ní uspořádat také rodinnou oslavu.
Kurz vaření u Vás doma - Oslavte milníky svého života trochu netradičně. Vyberte si variantu spojenou s kurzem vaření pro Vaše hosty nebo jen pro Vás osobně. Můžete také uspořádat rodinný kurz vaření přímo ve Vaší kuchyni. Přiučíte se něčemu novému, osvojíte si spoustu kuchařských dovedností, originálně pobavíte své hosty, přitom si výborně pochutnáte na gurmánském jídle a zároveň pohostíte přátele nebo rodinu. Kuchař přizbůsobí výklad Vaší kuchyni i Vašim potřebám, přijde s inventářem nebo s kompletním kuchařským servisem.

Zaneprázdnění podnikatelé, ženy podnikatelky a manažeři
Jste velmi zaneprázdněni, nemáte čas ani náladu vařit a čeká vás pracovní večeře, rodinná oslava, nedělní piknik, narozeninová párty, párty s přáteli, grilování nebo snad dovolená? Nechcete se už spoléhat na stravování a jídlo v restauraci? Vaření není Vaše záliba, ale přesto si rádi pochutnáte na kvalitním, domácím, čerstvém a zdravém jídle? Tak právě pro Vás je užitečný profesionální šéfkuchař, který vaří denně nebo navaří na pár dní, jídlo uskladní a připraví ke snadnému ohřevu.
Mistr kuchař se postará kompletně o celou Vaši párty. Originální zábava a jedinečný gurmánský zážitek s vlastním šéfkuchařem.

Jednotlivci
Láska prochází žaludkem! Nevšední okamžiky a jedinečný gurmánský zážitek je tím nejlepším originálním dárkem. Připravte s pronajatým kuchařem v příjemné atmosféře Vašeho domova svým přátelům a blízkým loučení se svobodou, romantickou večeři jen pro dva, valentinské překvapení pro milovanou osobu. Darujte opravdu originální dárek, kterým potěšíte, darujte službu Kuchaře do domu k narozeninám nebo se seznamte na kurzu vaření. Obdarujte své blízké (nebo jen sami sebe) vyjímečným dárkem ve formě kurzu vaření.

Bohatí senioři, lidé se speciálními výživovými požadavky a děti
Kdo a jaké jídlo uvaří Vašim rodičům, Vašemu dítěti s potravinovou alergií nebo máte Vy osobně nařízenou lékařskou dietu?
Většina osobních kuchařů s Vámi spolupracuje, snaží se vyhovět Vašim speciálním výživovým požadavkům a reaguje na Vaše preference. Při více vážných zdravotních problémech je dobré, aby se osobní kuchař při plánování menu poradil s Vaším lékařem, dietní sestrou nebo odborníkem na zdravou výživu. Kuchař Vám může navařit pro příštích pár dní, zabalí vaše jídlo, uskladní a nechá je s jednoduchými pokyny, jak jídlo ohřát, aby skvěle chutnalo a bylo připravené k servírování kdykoliv chcete.            

Firmy
Firemní akce - Pořádá Vaše firma vánoční akci pro zaměstnance, teambuilding, event nebo roční prázdninové family day?
Potřebujete kompletní catering, kulinářské služby, programy, prostory na akci?

KUCHAŘI DO DOMU PATŘÍ MEZI ŠPIČKY VE SVÉM OBORU!
Provozujeme největší online seznam privátních špičkových kuchařů z celé ČR. Exkluzivních cateringových firem, členů Národního týmu AKC ČR, mediálně známých televizních kuchařů, lektorů vaření, gastroporadců a stylových restaurací.
K objednání na firemní, rodinné a společenské akce po celé ČR.

Vyberete si bohaté nabídky kulinářské programy a služby - cateringy, workshopy a kurzy vaření mezinárodních kuchyní, live cooking, kuchařská showtematické teambuildingy, TOP novinky, exkluzivní catering nebo degustační večeře, osobní elitní kuchaře a nejlepší kuchaře v Česku.

Přijedme přímo k vám nebo zajistíme stylové prostory - restauarci, gastrostudio, hotel, zámek, zahradu, penzion v přírodě, netradiční prostory.

Akce je vždy stresující zejména pro pořadatele, řeší volbu místa, rozmanitost nabídky a dodržení rozpočtu, což může být velký problém. Kuchař na firemní akci zajistí rozmanitost chutí a jídel v klidném prostředí Vaší zasedací místnosti nebo jídelny, připraví kompletní catering, kulinářské programy a workshopy, cooking show.
A za přijatelnou cenu pro Vás. Uvědomte si, kolik stojí pronájem sálu a salónku, drahé nealkoholické nápoje, víno a pivo.
Obchodní jednání a pracovní oběd - Chcete zapůsobit na své obchodní partnery a klienty? Objednejte si degustační menu, zážitkovou večeři od nejlepších mistrů kuchařů ČR. V soukromé příjemné neuspěchané atmosféře Vaší firmy se budou cítit uvolněněji, lépe navážete osobní kontakt a poskytnete jim originální kulinářský zážitek. Úspěšným bude výsledek jednání i příjemný dojem, který zanecháte ve svém partnerovi.
Propagační akce firmy - Hledáte způsob propagace, jak rozjet svůj další obchodní prodej? Jak zpropagovat vaše produkty, potraviny a jiné výrobky?
Na propagační akci Vaší firmy si pronajměte profesionálního kuchaře. Připraví Vám exkluzivní pohoštění pro Vaše obchodní partnery a potencionální zákazníky. Podle domluvy naservíruje pokrmy nebo všechny pobaví při gastro show.
Recepce, banket - exkluzivní catering pro vládní a zahraniční klienty, diplomaty, pro VIP hosty
Děkovný dárek - Snažíte se najít originální děkovný dárek pro váženého, ceněného zaměstnance, obchodního partnera nebo významného klienta?
Objednejte si dárkový certifikát se službou Kuchaři do domu nebo originální dárkový certifikát na kurz vaření. Vyberte namíru navržený poukaz včetně Vaší osobní zprávy a ocenění vaší spolupráce.
Kurz vaření a teambuilding - Úspěch každé firmy roste se silou jejího kvalitního týmu. Tým se někdy potřebuje pobavit, povzbudit, stmelit či odměnit.
Překvapte a potěšte svůj tým originálním kulinářským teambuildingem a objednejte si kurz vaření přímo u vás ve firmě. Šéfkuchař připraví týmové kulinářské soutěže, kreativní gastronomické a manažerské hry o drobné ceny, zábavné vaření a bohaté zážitky! Bavte se při jídle o jídle. Pochutnejte si.  

Profesionální i neprofesionální sportovní týmy
Hokejové, fotbalové, tenisové, lyžařské, florbalové, volejbalové, basketbalové,  judo a karate aj. Osobní profesionální kuchař a odborník na zdravou výživu zajistí hráčům vašeho sportovního týmu hodnotnou čerstvou, zdravou a nutričně vyváženou stravu. Někteří osobní kuchaři cestují spolu s vámi na tréninkové tábory a soustředění. Renomovaný kuchařský specialista vás doprovází na cestách doma i v zahraničí.

Filmové a reklamní štáby, kapely - Osobního kuchaře využijí filmové a reklamní štáby, které tráví delší čas na natáčení v daleké cizině a zasteskne se jim po domácí kuchyni.

Společenské organizace
Humanitární společnosti, městské slavnosti, food festivaly, dětské nadace, nadace organizující speciální olympiády atd. Potřebujete pohostit sponzory, významné osobnosti, chcete jim poděkovat a připravit pro ně prvotřídní pohoštění? Pronajměte si VIP kuchaře a vše zařídí za Vás.

Restaurace a školní jídelny, chaty a penziony
Někteří kuchaři nabízejí krátkodobý záskok za osobu v kuchyni, která je nemocná, na dovolené ve vaší restauraci, penzionu nebo na chatě s vybavenou kuchyní bez kuchaře, kuchařských služeb a vaření.

Foto: © Samphotostock.cz/belchonock

Kuchaříček stojící hotovo