Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Jak to funguje? PRO ZÁKAZNÍKY


Pro zákazníky   Pro kuchaře / kulinářské firmy
1. Zadejte poptávku 2. Odešlete ji do naší databáze 3. Poptávku ověříme 4. Rozešleme ji
kuchařům
5. Sami si vyberete nejlepší nabídku


 ZADÁNÍ VAŠÍ POPTÁVKY

 1. Zdarma zadejte poptávku a odešlete ji do naší databáze.
  Vybrat si svého mistra kuchaře, catering, lektora vaření, televizního kuchaře, elitního šéfkuchaře můžete sami v seznamu kuchařů. Přímo v profilu konkrétního kuchaře zadáte poptávku a odešlete ji do databáze.
  Zajistí rodinné oslavy, firemní akce, společenské události. Přijedou přímo k vám nebo poskytnou stylové prostory na akci.
  Svou poptávku můžete také poslat zdarma z dalších míst na webu.

  Kulinářské programy a služby na firemní akce, eventy, konference, bankety, recepce, festivaly si vyberete ZDE.
  Vyberete si bohaté nabídky - cateringy, workshopy a kurzy vaření mezinárodních kuchyní, kuchařská show, originální novinky, tematické teambuildingy, exkluzivní catering nebo degustační večeře osobních elitních kuchařů, členů Národního týmu AKC ČR a nejlepších kuchařů v Česku.

  Rozšířené vyhledávání Vám umožňuje vybrat si kuchaře podle profesionality (VIP kuchaři, profesionální kuchaři, odborníci zdravé výživy, cateringové firmy a restaurace, kurzy vaření aj.), podle druhu Vaší oblíbené mezinárodní kuchyně, podle krajů, podle velikosti akce.
   
 2. Vaši poptávku telefonicky ověříme. Po domluvě s Vámi rozešleme poptávku vhodným kuchařům (1 – 3 kuchařům), podle Vašich přání a nejblíže Vašemu regionu. Sami rozhodnete, jestli dáte Kuchaři telefonický kontakt. Někteří zákazníci si nepřejí, aby jim do práce volali kuchaři s nabídkami. 
 3. Kuchaři obdrží poptávku s kontaktem na Vás (Vaše jméno a příjmení, název firmy, sídlo, Váš email a telefon s Vaším určeným časem volání). Spojí se s Vámi a domluvíte si podrobnosti. Profesionální kuchaři Vám poradí, navrhnou menu, výběr kvalitních surovin, ceny surovin, navrhnou program na akci…aj. Vámi vybraní Kuchaři pošlou cenovou nabídku na Váš email.
 4. Sami si vyberete nejlepší nabídku.
 5. V případě, že jste si nevybrali žádnou z nabídek, aktualizujete svou poptávku kliknutím na AKTUALIZOVAT a Vaši poptávku pošleme dalším 1 – 3 kuchařům a celý proces se opakuje.
 6. Po akci se Vás zeptáme, jak jste byli spokojeni.

Pozor!
V případě, že nejsou poptávkové formuláře na portálu zobrazeny, pak jsou zveřejněny kontaktní údaje na konkrétního mistra kuchaře (jeho telefon, e-mail, adresa, web) přímo v profilu kuchaře. Sami se s kuchařem spojíte a domluvíte si podrobnosti.

VÝHODY PRO ZÁKAZNÍKY při používání služeb portálu KUCHAŘI DO DOMU
 

 • Velký výběr kuchařů a kulinářských firem ČR k pronajmutí na Vaše akce. Zároveň si vyberete z široké nabídky originálních kulinářských programů na firemní akce, eventy, food festivaly.
  Šéfkuchaři, catering, lektoři vaření, kulinářské programy, workshopy, gastro show, restaurace i gastrostudia. K objednání z celé ČR.
 • Na jednom místě na internetu si sami vyberete Vašeho kuchaře, catering, kulinářský program podle náročnosti akce a Vašich požadavků (VIP kuchaři, profesionálové, kurzy vaření, cateringové společnosti…).  
 • Přijedou přímo k Vám se vším potřebným nebo zajistí stylové prostory na akci - restaurace, hotely, zámky, zahrady, penziony v čisté přírodě, gastrostudia i netradiční prostory.
 • Ve spolupráci s Kuchaři do domu se obvykle neplatí za pronájem prostor na akci nebo je dodavateli poskytnuta sleva.
 • Zadání poptávky je zcela zdarma a bez závazků. 
 • Šetříme Váš čas a nervy. Poptávku napíšete jen jednou! Neobvoláváte firmy a kuchaře, kteří nemají čas nebo požadovanou službu a její rozsah nevykonávají.  Zajistíme Vám kontakty na kuchaře, kteří poptávku mohou realizovat. 
 • Poradíme Vám. Pošleme Vám na základě Vašich požadavků odkazy na osobní profily nejvhodnějších kuchařů na Vaši akci. Přečtete si podrobné informace o konkrétním kuchaři. Sami se rozhodnete, komu dáte svůj kontakt. Poptávku neposíláme všem firmám najednou.
 • Šetříme Vám peníze. Vyberete si sami z více cenových nabídek kuchařů. Nabídneme Vám vhodného kuchaře nejblíže Vašemu regionu. Nabídky obdržíte mailem s kontakty na kuchaře.
 • Kuchař Vám zavolá. Vámi vybraní kuchaři nebo námi doporučení kuchaři obdrží telefonický kontakt na Vás. Je nutné, abyste kuchaři upřesnili Vaše požadavky. Zkušený kuchař vám tak může poradit lepší řešení, výhodnější ceny .. aj. Na základě domluveného Vám kuchař posílá cenovou nabídku.
 • V případě, že si nevyberete žádnou z nabídek, přepošleme vaši poptávku dalším 1- 3 vhodným kuchařům.
 • Zajímá nás Váš názor a Vaše spokojenost. Po akci se Vás zeptáme, jestli jste byli s kuchařem nebo firmou spokojeni.