Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Barmanské showIlustrační fotografie

Profesionální barmanské show Vás a Vaše hosty naprosto uchvátí. Může se konat v jakémkoli interiéru nebo exteriéru. Při exhibičním vystoupení za doprovodu hudby barman předvede neuvěřitelné triky s lahvemi, šejkry
a sklenicemi, hází s ledem, žongluje s ovocem
a dalšími předměty, přičemž s publikem stále komunikuje.

V průběhu jedinečné barmanské show profesionální barman namíchá a naleje svému publiku skvělé drinky zcela efektním způsobem (např. hořící drinky), ozdobí je exotickým ovocem, zamrazí vaší fotografii, jméno, firemní logo do ledové kostky. Zpestří Vaše párty nebo firemní večírek širokou škálou míchaných nápojů,  světoznámých brazilských, mexických, kubánských koktejlů. Barman vás zapojí do soutěže o namíchání nejefektnějšího koktejlu nebo do soutěže o nejrychleji vypitý drink metrovým brčkem.

Z barmanských show si můžete objednat buď základní show jednoho barmana nebo show více barmanů najednou, ohnivá (fire show) nebo ultrafialová show (UV show), barmanská show s podporou videoprojekce (veejay bar show) nebo živého hudebního doprovodu (instrumental show) či barmanská tématická show. Skvělou zábavu zajistí jak profesionální barman, tak výborné a spolupracující publikum.

Foto: ©SAMphotostock.cz/ jordan_rusev