Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Gastro show s Kuchaři do domu: Rozzáříme vaše akce, eventy, teambuildingy, firemní večírky, školení, jubilea, párty kulinářskou show


Ilustrační fotografie

Plánujete v tomto roce firemní nebo rodinné akce, event, teambuilding, oslavu jubilea, recepci, školení, festival, zážitkovou večeři, párty? Rozzáříme vaši akci kulinářskou show! Kuchaři do domu jsou mistři ve svém oboru.
Přijedeme za vámi nebo zajistíme krásné stylové prostory na akci včetně ubytování.
Renomovaní kuchaři do domu provádí profesionální gastro show na nejvyšší úrovni.
 

Svého sympatického mistra kuchaře si můžete dokonce vybrat v seznamu www. KuchariDoDomu.cz. Naši VIP kuchaři vaří na food festivalech, předvádí kulinářské show v televizi, natáčejí videa, píší a fotí kuchařské knihy, časopisy, prezentují výrobky, produkty pro různé partnery (např. Kaufland, jogurty, vaření s pivem aj.). Mají výborné reference zákazníků.
 

Zajistíme raut s cooking show kdekoliv. V restauraci, hotelu, penzionu, na zámku, resortu v čisté přírodě, certifikovaná vinařství s ubytováním. Praha a okolí do 50 km, Vysočina, Morava.
V našich doporučených stylových krásných restauracích se neplatí za pronájem salonků. Spolupracujeme pouze s ověřenými renomovanými kuchaři.

Po domluvě lze připravit další originální show až na 25 světových kuchyní, workshopy, kurzy vaření s pivem, domácí moravský raut s cimbálovkou a krojovanými tanečníky v srdci Prahy, vinné degustace, ochutnávku rumů, sabráž šampaňského, otvírání ústřic a další.
 

Zajistíme originální nabídku rautů s kulinářskou show:
1. Mafia + live cooking Molekulární coctaily
2. Francouzský raut + live cooking Crepes Suzette
3. Mexický + live cooking Buritos
4. Japonský raut + live cooking Sushi
5. Kubánský + live cooking Molekulární coctaily
6. Vegetariánský raut +live cooking saláty
7. Irský raut + live cooking Irská  polévka
8. Moravský + live cooking Uzená šunka
9. Staročeský + live cooking Terinka a pomazánka
10. Grilování + live cooking Grilování - nejlepší steaky a další delikatesy
11. Italská kuchyně s live cooking s pravým italským kuchařem
12. Sushi kolekce – s VIP kuchařem nebo workshop sushi
13. Degustace parfémů se zážitkovou večeří o 6 chodech
14. Kolumbijský večer s rodilou Kolumbijkou
15. Čokoládové show
16. Tančící vařečka – cooking show - příprava menu při hudbě do 5 minut
Mnoho dalších  …. přesně podle požadavků
Kompletní catering do 2000 osob na akce.
Kompletně akce s produkcí, natočením videa, festival a firemní akce, promo akce, městské a venkovské slavnosti. Spolupracujeme s producentem TV NOVA, ČT a TV Prima.

Věříme, že Vás a vaše hosty originální gurmánské akce nadchne!

Zpestřete si firemní akci, event, školení, teambuilding, degustační večeři pro obchodní přátele, oslavu jubilea, párty zábavnou kuchařskou show nebo workshopem! Zapojíme vás do hry. Vaření je hra, vášeň a umění!
 

Objednávky a poptávky: ZDE
Informace: Ivana Bachtíková, info@kucharidodomu.cz , 777136103, www.KuchariDoDomu.cz

Ostatní

Pěkná reference: Rozlučka se svobodou s Kuchaři do domu

Krásné reference zákazníků na službu Kuchaři do domu nás vždy těší. Pěkná reference, rozlučka se svobodou je dalším potvrzením kvalitních služeb. Sympatický špičkový šéfkuchař pan Procházka je naprosto úžasný.
 

čtěte více...

Krásná reference zákazníka na kulinářské služby je ta nejlepší odměna. Přečtěte si ji!

Nadšení zákazníci jsou nejlepší referencí na kulinářské služby Kuchaři do domu a firem. Spolupracujeme nejen s ověřenými vysoce profesionálními kuchaři a lektory vaření, ale zároveň se sympatickými šéfkuchaři, kteří mají hezké chování k zákazníkům a příjemné vystupování.
 

čtěte více...

Zábavný relaxační kurz vaření na chatě: Vyberte si osobního lektora vaření

Rádi vaříte a učíte se novým věcem? Speciality mezinárodních kuchyní? Vařte společně s kuchařem domu a svými přáteli a užijte si zábavný relaxační kurz vaření na chatě. Parta přátel na vámi vybrané chatě vaří společně s šéfkuchařem.

čtěte více...

Relaxační víkendy s Kuchaři do domu

Milujte výborné jídlo? Jste unaveni po náročném týdnu? Relaxujte s osobním kuchařem, s Kuchaři do domu! Užijete si jednodenní kurz nebo víkend na chatě plný relaxace, zábavy, výborného jídla a sebevzdělávání v gastronomii.

čtěte více...

Catering na míru: Čerstvá kvalitní strava i diety do domu a kanceláří

Máte chuť na něco výborného? Řešíte speciální diety, kvalitní čerstvou stravu? Nemáte čas vařit? Využijte služby ověřených osobních šéfkuchařů Kuchaři do domu! Vyberte si osobního kuchaře a catering!

čtěte více...

Reference zákazníka: Kurzy vaření mezinárodních kuchyní s kuchaři do domu

Certifikované lektory vaření mezinárodních kuchyní si můžete vybrat a objednat v seznamu osobních šéfkuchařů Kuchaři do domu.cz. Kurzy vaření, lekce vaření probíhají přímo u zákazníka nebo gastrostudiu.

čtěte více...

Svatba: Šéfkuchaři a catering do stodoly, na farmu, statek, penzionu, zámek, zahradu, chatu

Šéfkuchaři nebo catering k objednání vaši svatbu do stodoly, na farmu, zámek, pronajatý statek, penzionu v čisté přírodě, na zahradu, chatu, do Vašeho domu. Na webu Kuchaři do domu.cz si vyberete a objednáte ověřené špičkové šéfkuchaře a kuchařské firmy.

čtěte více...

Úžasná reference: Firemní večírek s elitním kuchařem do domu

Catering mezinárodních kuchyní s live cooking elitního šéfkuchaře pana Šmejkala nadchnul všechny účastníky vánočního večírku. Mistr kuchař připravil několikachodové menu složené ze světových kuchyní. Vařil před zaměstnanci, vyprávěl zážitky a zajímavosti.

čtěte více...

Nádherná reference: Oslava jubilea a vaření osobního šéfkuchaře pana Krepčíka u zákazníka

Kuchaři do domu stále dostávají nádherné reference zákazníků na kulinářské služby. Vždy máme velkou radost. Zákazníci jsou nadšeni gurmánskými zážitky, ale i milým chováním a příjemným vystupováním šéfkuchařů ke klientům.

čtěte více...

Degustační večeře s členem Národního týmu AKC ČR přímo u Vás! Pro gurmány a VIP klienty

Degustační zážitkovou večeři připraví člen prestižního Národního týmu AKC ČR přímo u Vás! Sestaví menu podle vašich chutí na míru. Vhodná pro gurmány, VIP klienty a obchodní partnery.

čtěte více...

Teambuilding v moderním řeznictví s bistrem s šéfkuchařem

Firemní teambuilding v moderním řeznictví s bistrem a výčepem s šéfkuchařem je vhodný jako teambuilding pro muže. Koná se v Praze. Datum po domluvě. Škola vaření přípravy čerstvého masa, škola čepování piva, raut.

čtěte více...

Výhody a služby kuchaře do domu

Řešíte kulinářský program, catering nebo prostory na vaši akci? Chcete se naučit vařit, připravit degustační menu nebo pobavit? Soukromí domácího prosředí Vás a Vaše hosty potěší, výhody a služby kuchaře vás nadchnou!

čtěte více...

Firemní akce: Vyberte si z bohaté nabídky kulinářských programů a služeb na vaše eventy

Největší výběr kulinářských programů, zážitků, cateringů, kuchařských workshopů a show, služeb elitních kuchařů na vaše firemní akce, teambuildingy, konference, eventy, festivaly najdete na webu Kuchaři do domu.

čtěte více...

Pro firmy: Kulinářské programy na eventy pro rok 2019/2020

Největší výběr kulinářských programů na firemní akce a teambuildingy nejdete na webu Kuchaři do domu. Elitní privátní mistři kuchaři a lektoři vaření. Kurzy vaření, workshopy, kuchařská show, cateringy světových kuchyní. 

čtěte více...

Exkluzivní catering s elitními šéfkuchaři: Recepce, bankety, VIP akce

Plánujete náročnou akci? Potřebujete exkluzivní pohoštění? Exkluzivní catering s elitními šéfkuchaři a nejlepšími kuchaři v ČR, recepce, bankety, VIP akce, pohoštění pro diplomaty, vládní a zahraniční klientelu zajistí Kuchaři do domu a firem.

čtěte více...
Více z kategorie clanky naleznete ZDE