Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Pražský zpravodaj: Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru


Ilustrační fotografie
Píší o nás v oblíbeném měsíčníku Pražský zpravodaj. Kuchaři do domu poskytují kulinářské služby do domu, do firem, na firemní a společenské akce. Patří bez nadsázky mezi špičky ve svém oboru.

*Spolupracují s nejlepšími kuchaři v Česku – jako jsou členové Národního týmu a mistři světa 2018, mistři vařící na ambasádách a velvyslanectvích, oblíbení televizní kuchaři, certifikovaní lektoři vaření, foodstylisté, gastroporadci.
* Zajistí renomované cateringové firmy, TOP cateringová společnost připravující pokrmy pro vládní a zahraniční představitele, letní sídlo prezidenta a Lesní oboru Lány.
* Zajišťují výjimečné kulinářské služby a programy od vaření na firemních a společenských akcích, po kompletní catering, přípravu banketů, recepcí, eventů, festivalů, svateb, fine dining, gastro programy, cooking show, kurzů vaření, workshopů.
* Uspořádají festival a event na klíč s celou produkcí ve spolupráci se známým producentem TV NOVA, ČT a TV Prima panem Janem Lacinou.
 
Přijedeme
přímo za zákazníkem nebo doporučíme prostory našich mistrů. Špičkoví kuchaři do domu provozují své restaurace, hotely, gastrostudia, penziony v čisté přírodě, vlastní cateringové firmy, bistra i řeznictví. Po celé ČR.
 
Provozujeme
největší databázi www.KuchariDoDomu.cz osobních mistrů kuchařů, osvědčených cateringových firem a stylových restaurací. Zákazník si může vybrat a objednat osobního kuchaře, kuchařské služby z více nabídek tu nejlepší.
Doporučíme mistra kuchaře, catering a kuchařské služby přesně podle požadavků, regionu i podle 25 světových kuchyní.
 
Rozzáříme vaše akce! Vaření je vášeň, zábava a umění.

Co originálního si můžete objednat na portálu Kucharidodomu.cz?

1. Degustační večeře s nejlepšími kuchaři ČR a mistry světa 2018 v Singapuru
Fine dining uvaří medailemi ověnčení ze světových soutěží a olympiád členové Národního týmu AKC ČR. Potřebujete se blýsknout před hosty nebo obchodními partnery? Vyberte si nejlepšího kuchaře v ČR.

2. Ostrá a jedinečná kuchařská show
Předvádí nejoblíbenější televizní lidový kuchař Jiří Babica s TOP gastromanažerem z Václaváku na jednom pódiu. Výborně si pochutnáte a zároveň pobavíte své hosty, zaměstnance, účastníky slavností. Zábavné vaření s diváky, soutěže, v družstvech aj.
 
3. Catering s live cooking
Certifikovaní kuchaři a specialisté připraví také jihoafrickou, izraelskou, molekulární, mexickou, vegetariánskou, kolumbijskou, sushi, thajskou, moravskou domácí kuchyni nebo českou zabíjačku... Výběr máte z 25 světových kuchyní.

 
NOVINKY pro veřejnost, firemní klienty:
1.Velká kuchařská show – Bušek vs Babica
Souboj renomovaného šéfkuchaře, gastro manažera 5 stylových restaurací a foodstylisty Martina Buška s nejznámějším televizním kuchařem-showmanem Jiřím Babicou.
2. Živé folklorní představení s cimbálovkou, tancem a originálně krojovanými tanečníky, domácím moravským rautem.
3. Degustace nejlepších českých vín oceněných ve světě ve spolupráci s prezidentem Asociace sommeliérů ČR panem Martinem Pastyříkem.

 
Článek pod titulem "Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru" vyšel v tisku Pražský zpravodaj, květen 2019.
Pražský zpravodaj je tištěný měsíčník, který aktuálně informuje o kulturním a politickém dění v Praze a okolí.
Web: www.prazsky-zpravodaj.cz
 
Všechny originální gurmánské programy a služby můžete nezávazně poptat na portálu www.KuchariDoDomu.cz.
Informace: Ivana Bachtíková, info@kucharidodomu.cz, 777 136 103.
Fotogalerie
Článek v Pražském zpravodaji: KUCHAŘI DO DOMU PATŘÍ MEZI ŠPIČKY VE SVÉM OBORU, foto: archiv KuchariDoDomu.cz
Ostatní

Degustační večeře s členem Národního týmu AKC ČR přímo u Vás! Pro gurmány a VIP klienty

Degustační zážitkovou večeři připraví člen prestižního Národního týmu AKC ČR přímo u Vás! Sestaví menu podle vašich chutí na míru. Vhodná pro gurmány, VIP klienty a obchodní partnery.

čtěte více...

Teambuilding v moderním řeznictví s bistrem s šéfkuchařem

Firemní teambuilding v moderním řeznictví s bistrem a výčepem s šéfkuchařem je vhodný jako teambuilding pro muže. Koná se v Praze. Datum po domluvě. Škola vaření přípravy čerstvého masa, škola čepování piva, raut.

čtěte více...

Výhody a služby kuchaře do domu

Řešíte kulinářský program, catering nebo prostory na vaši akci? Chcete se naučit vařit, připravit degustační menu nebo pobavit? Soukromí domácího prosředí Vás a Vaše hosty potěší, výhody a služby kuchaře vás nadchnou!

čtěte více...

Firemní akce: Vyberte si z bohaté nabídky kulinářských programů a služeb na vaše eventy

Největší výběr kulinářských programů, zážitků, cateringů, kuchařských workshopů a show, služeb elitních kuchařů na vaše firemní akce, teambuildingy, konference, eventy, festivaly najdete na webu Kuchaři do domu.

čtěte více...

Pro firmy: Kulinářské programy na eventy pro rok 2019/2020

Největší výběr kulinářských programů na firemní akce a teambuildingy nejdete na webu Kuchaři do domu. Elitní privátní mistři kuchaři a lektoři vaření. Kurzy vaření, workshopy, kuchařská show, cateringy světových kuchyní. 

čtěte více...

Exkluzivní catering s elitními šéfkuchaři: Recepce, bankety, VIP akce

Plánujete náročnou akci? Potřebujete exkluzivní pohoštění? Exkluzivní catering s elitními šéfkuchaři a nejlepšími kuchaři v ČR, recepce, bankety, VIP akce, pohoštění pro diplomaty, vládní a zahraniční klientelu zajistí Kuchaři do domu a firem.

čtěte více...

Eventy pro firmy: TOP kulinářské programy a novinky v ČR

Potřebujete oživit vaše eventy? Hledáte originální neotřelý program? Jídlo lidi spojuje! Kuchaři do domu zajišťují na eventy pro firmy TOP kulinářské programy a novinky v ČR. Vyberte si z nabídek.

čtěte více...

Pro firmy: Kulinářské teambuildingy a tematické večery

Chcete stmelit kolektiv? Výborně pochutnat a současně skvěle pobavit? Nezapomeňte, jídlo lidi spojuje! Kulinářský teambuilding stmelí váš kolektiv. Tematický kulinářský večer pobaví účastníky akce.

čtěte více...

Degustační zážitková večeře u Vás: Vyberte si osobního elitního šéfkuchaře

Osobní elitní šéfkuchaři vaří přímo u Vás. Vysokou a zážitkovou gastronomii poskytují nejlepší šéfkuchaři v ČR. Vyberte si svého šéfkuchaře! Vyberte si degustační večeři, zážitkové menu, gurmánské pohoštění.

čtěte více...

Degustační menu s elitním šéfkuchařem: Fine Food

Degustační zážitkové menu Vám připraví elitní šéfkuchař. Má exkluzivní kulinářskou praxi na Ministerstvu zahraničních věcí. Kompletně zajišťoval většinu akcí spojených s předsednictvím ČR v EU. Přípravu pokrmů pro vládní a zahraniční představitele, diplomacii, světové celebrity, šlechtice.

čtěte více...

Pro eventy a festivaly: Vyberte si kuchařskou show s elitními kuchaři i známými televizními kuchaři!

Kuchařská show zpestří a rozsvítí každou akci. Pro eventy, firemní akce, teambuildingy, festivaly si vyberte kuchařskou show s elitními kuchaři i známými televizními kuchaři.

čtěte více...

Eventy: Catering s live cooking světových kuchyní - Elitní kuchaři, certifikovaní lektoři i kuchaři-cizinci

Live cooking rozsvítí vaše eventy, firemní akce, teambuildingy, konference. Catering s live cooking různých světových kuchyní poskytují specialisté a elitní šéfkuchaři, lektoři vaření i kuchaři-cizinci.

čtěte více...

Teambuilding: Degustace parfémů s gurmánskou večeří o pěti chodech

Tematický gurmánský večer Degustace parfémů s gurmánskou večeří o pěti chodech je vhodný pro teambuilding, firemní večírek a event. Prožijete kulinářský zážitek, při němž budete nejen hýčkat své chuťové pohárky, ale i svůj nos,

čtěte více...

Kurzy vaření zvěřiny: Elitní šéfkuchař-specialista na zvěřinu

Kurzy vaření zvěřiny nabízí elitní šéfkuchař-specialista na zvěřinu v Novém Strašecí ve svém moderním gastrostudiu. Objednejte si kulinářský teambuilding nebo workshop přípravy zvěřiny, paštik, steaků.

čtěte více...

Kurz thajské kuchyně: Certifikovaný mistr kuchař

Chcete se naučit speciality thajské kuchyně? Kurz thajské kuchyně poskytuje certifikovaný mistr kuchař s certifikátem přímo z Thajska. Objednejte si kurz vaření nebo kulinářský teambuilding.

čtěte více...
Více z kategorie clanky naleznete ZDE