Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Kuchaři do domu – úvodní stránka
AKC ČR AKC ČR a WACS

Pražský zpravodaj: Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru

Píší o nás v tisku v Pražském zpravodaji.
Kuchaři do domu poskytují gastronomické služby do domu, do firem, na firemní a společenské akce. Patří bez nadsázky mezi špičky ve svém oboru. *Spolupracují s nejlepšími kuchaři v Česku – jako jsou členové Národního týmu a mistři světa 2018, mistři vařící na ambasádách a velvyslanectvích, mediálně oblíbení televizní kuchaři, certifikovaní lektoři vaření, foodstylisté, gastroporadci.
*Zajistí renomované cateringové firmy i TOP cateringovou společnost připravující pokrmy pro vládní a zahraniční představitele, letní sídlo prezidenta a Lesní oboru Lány.
*Zajišťují výjimečné kulinářské služby a programy od vaření na firemních a společenských akcích, po kompletní catering, přípravu banketů, recepcí, eventů, festivalů, svateb, fine food, gastro programy, cooking show, kurzů vaření, workshopů.
*Uspořádáme festival a event na klíč s celou produkcí ve spolupráci se známým producentem TV NOVA, ČT a TV Prima panem Janem Lacinou.
 
Přijedeme
přímo za zákazníkem a jeho prostor nebo doporučíme prostory našich mistrů. Mnozí renomovaní kuchaři do domu provozují své restaurace, hotely, gastrostudií, penzionů v čisté přírodě, cateringových firem, bister i řeznictví. Po celé ČR.
 
Provozujeme
největší databázi www.KuchariDoDomu.cz osobních mistrů kuchařů, osvědčených cateringových firem a stylových restaurací. Zákazník si může vybrat a objednat osobního kuchaře, kuchařské služby z více nabídek tu nejlepší.
Doporučíme mistra kuchaře, catering a kuchařské služby přesně podle požadavků, regionu i podle 25 světových kuchyní.
 
Rozzáříme vaše akce. Vaření je vášeň, zábava a umění!

Co originálního si můžete objednat na portálu Kucharidodomu.cz?
1. Degustační večeře s nejlepšími kuchaři ČR a mistry světa 2018 v Singapuru
Fine dining uvaří medailemi ověnčení ze světových soutěží a olympiád členové Národního týmu AKC ČR. Potřebujete se blýsknout před hosty nebo obchodními partnery? Vyberte si nejlepšího kuchaře v ČR.
2. Ostrá a jedinečná kuchařská show
Předvádí nejoblíbenější televizní lidový kuchař Jiří Babica s TOP gastromanažerem z Václaváku na jednom pódiu. Výborně si pochutnáte a zároveň pobavíte své hosty, zaměstnance, účastníky slavností. Zábavné vaření s diváky, soutěže, rozdělení do družstev aj.
3. Catering s live cooking
Certifikovaní kuchaři a specialisté připraví také jihoafrickou, izraelskou, molekulární, mexickou, vegetariánskou, kolumbijskou, sushi, thajskou, moravskou domácí kuchyni nebo českou zabíjačku. Výběr máte z 25 světových kuchyní.

 
NOVINKY
Pro veřejnost, firemní klienty nabízíme:

1.Velkou kuchařskou show – Bušek vs Babica
Souboj renomovaného šéfkuchaře, gastro manažera 5 stylových restaurací a foodstylisty Martina Buška s nejznámějším televizním kuchařem-showmanem Jiřím Babicou.
2. Živé folklorní představení s cimbálovkou, tancem a originálně krojovanými tanečníky, domácím moravským rautem.
3. Degustace nejlepších českých vín oceněných ve světě ve spolupráci s prezidentem Asociace sommeliérů ČR panem Martinem Pastyříkem.
 
Článek vyšel v tištěném Pražském zpravodaji, květen 2019.
Pražský zpravodaj je tištěný měsíčník, který aktuálně informuje o kulturním a politickém dění v Praze a okolí.
Web: www.prazsky-zpravodaj.cz
 
Všechny originální gurmánské programy a služby můžete nezávazně poptat na portálu www.KuchariDoDomu.cz.
Informace: Ivana Bachtíková, info@kucharidodomu.cz, 777 136 103.
Ostatní

Ostrá a jedinečná kuchařská show v Česku!

Opravdová a jedinečná cooking show. Rozzáříme vaše akce! K objednání na firemní akce, eventy, teambuildingy, food festivaly, společenské události. Pobavíme vás, vaše zaměstnance, hosty a účastníky.

čtěte více...

Píší o nás! Kuchaři do domu a firem v médiích

Stálý zájem médií o gastronomické originální služby firmy KUCHAŘI DO DOMU A FIREM nás velmi těší. Píší o nás! Tisk, internetové weby, televize.

čtěte více...

Kuchaři do domu a firem v časopisu REFLEX

Média o nás stále jeví zájem. Píší o nás v prestižním týdeníku REFLEX. Jednalo se natočení reportáže vaření s našimi špičkovými kuchaři do domu na oslavě jubilea přímo u zákazníka v rodinném domě.

čtěte více...

Pražský zpravodaj: Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru

Píší o nás v tisku! Časopis Pražský zpravodaj. Kuchaři do domu poskytují kulinářské služby do domu, do firem, na firemní a společenské akce. Patří bez nadsázky mezi špičky ve svém oboru.

čtěte více...

Pražský zpravodaj: Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru

Píší o nás v tisku v Pražském zpravodaji. Kuchaři do domu poskytují gastronomické služby do domu, do firem, na firemní a společenské akce. Patří bez nadsázky mezi špičky ve svém oboru.

čtěte více...

Máme také zahraniční klientelu!

Nabízíme vynikající gastronomické zážitky také pro návštěvníky ze zahraničí. Gastronomické služby, úspěšné restaurace, ubytování a originální kulinářské programy poskytujeme po celé ČR.

čtěte více...

Nabídky eventů a akcí: kuchařská show, workshopy, catering, live cooking, VIP kuchaři, 25 kuchyní

Pořádáte firemní akci, event, propagační akci, teambuilding, výročí firmy, konferenci? Rozzáříme vaše akce. Kompletně zajistí známí špičkoví Kuchaři do domu. Vyberte si z bohaté nabídky eventů a gurmánských akcí mistrů kuchařů!

čtěte více...

Teambuilding a gurmánské akce pro muže

Kuchaři do domu zajišťují oblíbené firemní teambuildingy pro muže, kulinářské akce, zajistí prostory i sportovní aktivity.
 

čtěte více...

Krásná reference: Kurz vaření s Kuchaři do domu

Krásná reference zákaznice na kurz vaření s Kuchaři do domu nás opět velmi potěšila. Zákazníci jsou nadšeni. Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru. Poskytují kurzy vaření doma u zákazníků, zábavné workshopy ve firmě nebo moderním gastrostudiu.

čtěte více...

Jarní piknik ve velikonočním kabátku

Velikonoce jsou svátky jara a jako takové nás lákají do přírody. To platí dvojnásob, když připadnou na tak pozdní termín jako letos. Dá se předpokládat, že už bude opravdu pěkně teplo a tak jsou ideální příležitostí pro pořádání prvních jarních pikniků.
 

čtěte více...

Kompletní nabídka kulinářských služeb a gurmánských akcí Kuchařů do domu v roce 2019

Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru. Poskytují rozsáhlé kulinářské služby po celé ČR. Kompletně zajistí firemní akce, eventy, rodinné oslavy, svatby, recepce, bankety, společenské události, festivaly. Přijedou kamkoliv nebo zajistí prostory na akci.

čtěte více...

Další krásná reference na oslavu narozenin, jubilea a párty s Kuchaři do domu

Krásná reference zákazníka nás opět potěšila. Jak to funguje? Zadáte poptávku, pošleme ji více renomovaným mistrům kuchařům nebo osvědčeným cateringovým firmám. Doporučíme Vám kuchaře a kuchařské firmy podle vašich požadavků a podle regionu. Zašlou vám nabídku menu a cenu. Sami si vyberete nejlepší nabídku.
 
 

 

čtěte více...

Výborná reference: Teambuilding s Kuchaři do domu

Výborná reference na teambuilding s Kuchaři do domu nás velmi potěšila. Reference zákazníků jsou důležité. Potřebujete stmelit kolektiv? Mistři kuchaři připravují zábavné kulinářské teambuildingy.

čtěte více...

Podle čerstvosti zeleniny a ovoce se pozná kvalitní restaurace

Kvalitní restaurace připravuje své pokrmy vždy z čerstvé zeleniny a ovoce. Na jídelním lístku pak najdete bohatou nabídku z množství čerstvých a dobře uskladněných produktů, což se odrazí na výjimečné chuti pokrmů.

čtěte více...

Slavíte MDŽ ve vaší firmě? Objednejte si zážitkové gurmánské akce pro ženy s Kuchaři do domu!

Chcete poděkovat ženám ve vaší firmě za práci? Potřebujete stmelit kolektiv a motivovat zaměstnace? Objednejte si zážitkové gurmánské akce pro ženy. Pobavte se při zážitkové večeři s cooking show, workshopem, rautem s gastro show. Dnes vaří muži!

čtěte více...
Více z kategorie clanky naleznete ZDE