Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Kuchaři do domu – úvodní stránka
AKC ČR AKC ČR a WACS

Teambuilding a gurmánské akce pro muže


Ilustrační fotografie

Kuchaři do domu zajišťují oblíbené firemní teambuildingy, kulinářské akce, zajistíme prostory i sportovní aktivity pro muže. Vaření je zábava, vášeň a umění.
Přijedeme za vámi nebo zajistíme i doporučíme prostory.

BOHATÁ NABÍDKA AKCÍ PRO MUŽE:
1. Škola čepování piva a párování piva s jídlem + může být spojeno s prohlídkou pivovaru
2. Kurzy vaření s pivem - workshop - muži si zavaří s mistrem kuchařem -
3. Grilování a live cooking - škola a lekce grilování nebo ukázka s ochutnávkou - nejlepší steaky a jiné dobroty
4.
Ostrá a jedinečná kuchařská show - dva televizní kuchaři na jednom pódiu - vaření s diváky
Předvádí nejoblíbenější televizní lidový kuchař Jiří Babica s TOP gastromanažerem z Václaváku Martinem Buškem na jednom pódiu. Výborně si pochutnáte a zároveň pobavíte své hosty, zaměstnance, účastníky slavností. Zábavné vaření s diváky, soutěže, rozdělení do družstev, týmy zaměstnanců..
5. Catering s live cooking
Certifikovaní kuchaři a specialisté připraví také jihoafrickou, izraelskou, molekulární, mexickou, vegetariánskou, kolumbijskou, sushi, thajskou, moravskou domácí kuchyni nebo českou zabíjačku. Výběr máte z 25 světových kuchyní.
6. Teambuilding v řeznictví spojené s bistrem a výčepem - Praha i Opava - moderní nové řeznictví, moderní nová bistra - workshop přípravy čerstvých šťavnatých steaků, paštiky, škola čepování piva a další. Vaří špičkoví kuchaři - gastromanažeř čtyř pražských restaurací a Moravský kuchař roku.
7. Kuchařská show s Jiřím Babicou - s nejoblíbenějším televizním lidovým kuchařem - Znáte Babicovy dobroty nebo Babica vs Sapík - s cateringem a ochunávkou, ukázky, družstva, společné vaření, legrace....
8. Živý folklorní večer - domácí moravský raut, cimbálovka, tanec a krojovaní tanečníci - v Praze
9. Degustace nejkvalitnějších moravských vín oceněných ve světě ve spolupráci s Prezidentem Asociace sommeliérů ČR - v Praze.
10 . Fine dining - pro VIP klienty a managery - Zážitková večeře s VIP kuchařem - nejlepším kuchařem - mistrem světa 2018 v Singapuru, s cooking show
11. Workshopy, catering a kuchařská show - 25 světových kuchyní.
12. Otvírání ústřic, sabráž šampaňského...
13. Sportovní aktivity u zámku - střelby ze vzduchovky, fotbalflorbal, prohlídka pivovaru, rytířské souboje, tenis, golf, minigolf.
14. Poskládej si svůj hamburger - workshop, catering
15. Kurzy vaření v  moderním gastrostudiu - na vaše přání - Praha, Plzeň, Ústí nad Labem, Nové Strašecí, Opava
16. Mnoho dalšího.. ..téma podle zadání zákazníka

Výběr z 25 světových kuchyní a mistrů kuchařů, kteří je připraví.
Vždy spojeno s výborným jídlem.

* Přijedeme za vámi nebo zajistíme i doporučíme stylovou restauraci, zahradu, penzion v přírodě, zámek. Po celé ČR. Čechy i Morava.

Napište zprávu, email nebo zavolejte kdykoliv. Výborné reference zákazníků hovoří za nás.
Více informací: Ivana Bachtíková, info@kucharidodomu.cz, 777136103,

POPTÁVKA: www.KuchariDoDomu.cz
Vaši poptávku pošleme renomovaným mistrům kuchařům a kuchařským firmám. Vyberete si nejlepší nabídku.

Ostatní

Pro eventy a festivaly: Vyberte si kuchařskou show s elitními kuchaři i známými televizními kuchaři!

Kuchařská show zpestří a rozsvítí každou akci. Pro eventy, firemní akce, teambuildingy, festivaly si vyberte kuchařskou show s elitními kuchaři i známými televizními kuchaři.

čtěte více...

Eventy: Catering s live cooking světových kuchyní - Elitní kuchaři, certifikovaní lektoři i kuchaři-cizinci

Live cooking rozsvítí vaše eventy, firemní akce, teambuildingy, konference. Catering s live cooking různých světových kuchyní poskytují specialisté a elitní šéfkuchaři, lektoři vaření i kuchaři-cizinci.

čtěte více...

Teambuilding: Degustace parfémů s gurmánskou večeří o pěti chodech

Tematický gurmánský večer Degustace parfémů s gurmánskou večeří o pěti chodech je vhodný pro teambuilding, firemní večírek a event. Prožijete kulinářský zážitek, při němž budete nejen hýčkat své chuťové pohárky, ale i svůj nos,

čtěte více...

Kurzy vaření zvěřiny: Elitní šéfkuchař-specialista na zvěřinu

Kurzy vaření zvěřiny nabízí elitní šéfkuchař-specialista na zvěřinu v Novém Strašecí ve svém moderním gastrostudiu. Objednejte si kulinářský teambuilding nebo workshop přípravy zvěřiny, paštik, steaků.

čtěte více...

Kurz thajské kuchyně: Certifikovaný mistr kuchař

Chcete se naučit speciality thajské kuchyně? Kurz thajské kuchyně poskytuje certifikovaný mistr kuchař s certifikátem přímo z Thajska. Objednejte si kurz vaření nebo kulinářský teambuilding.

čtěte více...

EVENTY pro firmy: Kurzy vaření, workshopy, kulinářské teambuildingy

Kde najdete kurzy vaření, workshopy, kulinářské teambuildingy na eventy? Na portálu Kuchaři do domu. Největší dodavatel kulinářských programů, workshopů, show, elitních šéfkuchařů a cateringových služeb.
 

čtěte více...

Kurz barevného sushi ve firmě! Novinka

Potřebujete rozveselit a probarvit vaši firemní akci, teambuilding? Objednejte zcela unikátní kurz vaření color sushi zkušeného sushimana a lektora vaření. Tři barvy rýže a čerstvé zeleniny.

čtěte více...

EVENTY: Show Bušek vs Babica! Ta pravá neotřelá cooking show pro vás

Plánujete event, firemní akci, festival? Chcete si výborně pochutnat a zároveň skvěle pobavit? ROZZÁŘÍME VAŠE AKCE! Kuchařská show Bušek vs Babica je ta pravá neotřelá cooking show na vaše eventy.

čtěte více...

Ostrá a jedinečná kuchařská show v Česku! Bušek vs Babica

Opravdová a jedinečná cooking show. Rozzáříme vaše akce! K objednání na firemní akce, eventy, teambuildingy, food festivaly, společenské události. Pobavíme vás, vaše zaměstnance, hosty a účastníky.

čtěte více...

Píší o nás! Kuchaři do domu a firem v médiích

Stálý zájem médií o gastronomické originální služby firmy KUCHAŘI DO DOMU A FIREM nás velmi těší. Píší o nás! Tisk, internetové weby, televize.

čtěte více...

Kuchaři do domu a firem v časopisu REFLEX

Média o nás stále jeví zájem. Píší o nás v prestižním týdeníku REFLEX. Jednalo se natočení reportáže vaření s našimi špičkovými kuchaři do domu na oslavě jubilea přímo u zákazníka v rodinném domě.

čtěte více...

Pražský zpravodaj: Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru

Píší o nás v tisku! Časopis Pražský zpravodaj. Kuchaři do domu poskytují kulinářské služby do domu, do firem, na firemní a společenské akce. Patří bez nadsázky mezi špičky ve svém oboru.

čtěte více...

Pražský zpravodaj: Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru

Píší o nás v tisku v Pražském zpravodaji. Kuchaři do domu poskytují gastronomické služby do domu, do firem, na firemní a společenské akce. Patří bez nadsázky mezi špičky ve svém oboru.

čtěte více...

Pražský zpravodaj: Kuchaři do domu patří mezi špičky ve svém oboru

Píší o nás v tisku v Pražském zpravodaji. Kuchaři do domu poskytují gastronomické služby do domu, do firem, na firemní a společenské akce. Patří bez nadsázky mezi špičky ve svém oboru.

čtěte více...
Více z kategorie clanky naleznete ZDE