Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Jak to funguje? PRO FIRMY

Pro zákazníky   Pro kuchaře / kulinářské firmy
1. Zdarma se zaregistrujete 2. Do 2 dnů Vám zavoláme 3. Vyberete si druh zápisu  4. Zveřejníme Vás na portálu 5. Posíláme Vám poptávky


REGISTRACE KUCHAŘE/KULINÁŘSKÉ FIRMY
 

 1. Vaše registrace je zdarma. Zaregistrujte se v krátkém formuláři „Registrace nového kuchaře″.
 2. Obvykle do 2 dnů Vám zavolá pracovník portálu k doplnění údajů v registraci. Vyberete si druh zápisu a popis své činnosti v Možnostech zápisu (zápis Zdarma, Standard, Profesional, VIP).
 3. Kuchař pošle své vlastní fotografie se souhlasem k jejich uveřejnění na e-mail scanactplus@seznam.cz.
 4. Pokud si vyberete placené zápisy (Standard, Profesional, VIP) přijde Vám Výzva k úhradě. 
 5. Po zaplacení Výzvy k úhradě bude váš osobní profil na portálu zveřejněn nejdéle do 14 pracovních dnů. O zveřejnění Vašeho profilu budete informováni na Váš e-mail. 
 6. Dostanete přístup do svého Účtu ve své administraci, kde si již veškeré informace o sobě a fotografie můžete sami doplňovat.
 7. Po úhradě poplatku Vám začneme posílat poptávky přímo s kontakty na zákazníky. Pro Vaši informaci: Doporučujeme zákazníkům předně kuchaře s podrobným zápisem své činnosti Profesional nebo VIP, kteří mají uvedeny výborné reference, specializaci, zvláštní dovednosti, ceník aj.
 8. Kuchaři se zápisem Zdarma nedostávají automaticky kontakty na zákazníky, ale mohou si doplatit službu Předplacení kontaktů uvedenou v Možnostech zápisu a objednat ji na e-mailu scanactplus@seznam.cz.
   

POPTÁVKY OD ZÁKAZNÍKŮ

 1. Zákazníci zadávají své poptávky přes poptávkové formuláře do databáze Provozovatele Kuchaři do domu. Zákazník si buď sám vybere svého kuchaře v seznamu a odešle poptávku přímo z profilu kuchaře nebo zadá obecnou poptávku a my zákazníkovi podle jeho požadavků kuchaře doporučíme.
  Poznámka: V případě, že nejsou poptávkové formuláře na portálu zobrazeny, pak jsou zveřejněny přímé kontaktní údaje Kuchaře (zadaný telefon, mail, adresa, web). Zákazníci si Vás vyhledají sami a spojí se s Vámi.
 2. Poptávku telefonicky ověříme. Radíme a doporučujeme vhodné Kuchaře podle speciálních požadavků zákazníka a posíláme zákazníkům odkazy na osobní profily Kuchařů v seznamu. Zákazník si sám vybere Kuchaře, kterým předá svůj kontakt.
 3. Zeptáme se Kuchaře. Pracovník portálu se zeptá Kuchaře, jestli může danou poptávku přijmout a uskutečnit.
 4. Poptávky posíláme na Váš e-mail. Pokud může Kuchař poptávku přijmout, pošleme poptávku na Váš email.
  Podle výběru a přání zákazníka a také podle doporučení Provozovatele je poptávka poslána 1 – 3  kuchařům s kontakty na zákazníka (email vždy, dle přání zákazníka také telefon). Zákazník rozhoduje, jestli kuchaři poskytne svůj telefonní kontakt a určí přibližnou dobu vhodného telefonátu. Někteří zákazníci nechtějí být obtěžováni telefony v práci.
 5. Kuchaři se spojí se zákazníkem, zjistí podrobnosti o akci, případně poradí zákazníkovi s menu a pošlou mu svou cenovou nabídku. Zákazník má možnost si vybrat z více nabídek. Zákazník obdrží vždy veškeré kontaktní údaje na Kuchaře (jeho telefon, mail, web).
  Pozn.: Kuchaři se zápisem Zdarma nedostávají automaticky kontakt na zákazníka. Mohou si zaplatit službu Předplacení kontaktů uvedenou v Možnostech zápisu. Objednat ji mohou na emailu scanactplus@seznam.cz.
 6. Pokud si zákazník nevybere žádnou z nabídek, posílá se stejná poptávka dalším 1 – 3 Kuchařům uvedeným na portálu.
 7. Pokud si zákazník vybere Vaši nabídku, realizace celé akce je zcela v kompetenci a na odpovědnosti Kuchaře (včetně finančních vazeb mezi zákazníkem a kuchařem).


VÝHODY PRO KUCHAŘE získané používáním služeb portálu KUCHAŘI DO DOMU

 • Základní registrace je zdarma.
 • Portál Kuchaři do domu je oborový a největší seznam kuchařů v ČR. V internetových vyhledavačích se zobrazujeme v tomto oboru obvykle na první straně.  Zákazníci Vás dobře najdou. Využíváme sociální sítě k propagaci portálu Facebook, Google, LinkedIn.
 • Propagujme Vás a Vaši práci nejen na internetu, ale především přímo ve firmách ČR!  Oslovujeme firemní zákazníky po celé ČR. Propagace je přímá a aktivní.
 • Šetříme Váš čas a nervy. Telefonicky ověříme 80% poptávek. Nerealizovatelné zakázky vyřazujeme. Doporučujeme Kuchaře, kteří mají čas, nabízejí požadovanou službu a v požadovaném rozsahu, druh mezinárodní kuchyně, působnost v kraji. Ke kuchaři se dostanou pouze ověřené a realizovatelné poptávky. 
 • Dodržujeme výběrový přístup a neposíláme 1 poptávku desítkám kuchařů, nemarníme Kuchařům čas. Poptávku nejprve pošleme 1 – 3 Kuchařům.
 • Pokud Kuchař nemůže poptávku přijmout nebo poptávku u zákazníka nevyhrál, dostávají  šanci další Kuchaři z portálu.
 • Zajistíme Vám ověřené kontakty přímo na poptávající.


DOPORUČUJEME:

 • Vyšší zápisy Profesional nebo VIP, které  zajišťují větší objem poptávek. Registrace je sice bezplatná, ale poptávky posíláme a v 1. řadě zákazníkům doporučujeme Kuchaře, kteří mají podrobné zápisy činnosti Profesional nebo VIP.
 • Posíláme zákazníkům odkaz přímo na Vaši osobní stránku na portálu, kde si zákazník podrobně přečte Vaše nabízené služby (Vaši specializaci, zvláštní dovednosti, kuchařské vzdělání a praxe, reference, ceník, medaile a ocenění, spolupráce s médii, fotografie). Zákazník se lépe rozhodne, jestli Vám poptávku se svým kontaktem pošle.  Zákazníkům můžeme doporučit opravdové profesionály s podrobnými informacemi o Kuchaři.
 • Vyšší zápisy Profesional nebo VIP zajistí, že Kuchaři dostávají poptávku dříve, mají přednostní umístění v seznamu. Zápisy VIP a Profesional se zobrazují jako první v seznamu. Zákazníci tyto Kuchaře rychle najdou a vidí jako první.
 • Vyšší zápisy jsou účinnější pro Vaši propagaci a zviditelnění v seznamu. Zobrazují více informací a fotografií. Zápis VIP se uveřejňuje přímo na titulní straně portálu různými formou PR článku, bannerové reklamy, aktuality nebo gastro akce měsíce.
  Ostatní Kuchaři (v zápisu Zdarma a Standard) mohou poptávku také dostat, ale většinou později, když se poptávka nesetká s žádnou nabídkou. Tito kuchaři se zobrazují v seznamu mezi posledními. Kuchaři, kteří jsou mezi prvními v seznamu, mají mnoho zakázek a dokonce musí některé odmítat. Poptávku následně posíláme dalším kuchařům z portálu.


POZNÁMKA:

 • Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci s výbornými kuchaři, se kterými máme dobrou zkušenost a můžeme je vřele zákazníkům doporučovat.
 • Pokud nevlastníte IČO podnikatele, je Vaší povinností si ho doplnit po první realizaci akce z poptávky. Kuchař si za tuto povinnost zcela ručí a nese odpovědnost.
 • V případě, že nejsou zobrazeny poptávkové formuláře na portálu, jsou zveřejněny kontaktní údaje na konkrétní mistry kuchaře (jejich telefon, mail, adresa, web) přímo v profilu jednotlivých kuchařů. Zákazníci si Vás sami vyhledají na portálu a spojí se s Vámi. Kontaktní údaje Kuchaře na portálu jsou zveřejněny v nepravidelných časových obdobích např. státní svátky.
 • Potřebujete se na něco zeptat? Neváhejte nás kontaktovat na mail scanactplus@seznam.cz nebo telefonem + 420 777 136 103.