Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Šéfkuchař, VIP kuchař a lektor vaření - Praha

Základní popis

Zkušený šéfkuchař je majitelem stylové kantýny s barem a soukromého řeznictví v Praze Modřanech. Poskytuje cateringové služby po celé ČR. Byl členem juniorského a seniorského Národního týmu kuchařů a cukrářů ČR. Působil jako gastromanažer čtyř známých pražských restaurací. Nabízí komplexní cateringové služby na rodinných, firemních akcích, svatbách pro skupiny až do 500 osob i práci osobního kuchaře. Pořádá lekce vaření přímo u Vás doma nebo ve své restauraci v Praze - Modřanech a hotelu s ubytováním v Průhonicích, teambuilding ve firmách.

Poskytované služby
VIP Profesionálové
Restaurace s kuchaři do domu
Cateringové firmy s kuchaři do domu
Druhy kuchyní, které vaříme
Česká kuchyně
Slovenská kuchyně
Italská kuchyně
Francouzská kuchyně
Španělská kuchyně
Řecká kuchyně
Mexická kuchyně
Maďarská kuchyně
Čínská kuchyně
Indická kuchyně
Thajská kuchyně
Japonská kuchyně
Sushi
Ryby a mořské plody
Zvěřina
Grilování
Rožnění selat
Zdravá strava
Domácí strava
Sladké pečení
Studená kuchyně
Kurzy vaření
Působnost v krajích
Celá ČR
Praha
Středočeský kraj
Nabízené akce
Malé události - minimálně pro 4 osoby
Velké akce - 20 a více osob
Pro 1 a více osob (minimálně 4 porce)
Na 1 den - celodenní vaření
Na 2 a více dní
Podrobný popis
Elitní šéfkuchař má mnohaletou praxi v nejluxusnějších restauracích. Své cenné zkušenosti získal mimo jiné pod vedením dvou italských šéfkuchařů Vita Mollicy a Andrea Accordiho, s nímž restaurace Allegro v roce 2008 získala jako první v ČR michelinskou hvězdu, což je nejprestižnější ocenění v gastronomii. Jako člen Národního týmu kuchařů a cukrářů ČR získal několik ocenění a zúčastnil se mnoha kulinářských soutěží doma i ve světě.

Od roku 2012 vedl jako šéfkuchař a jednatel společnost Ventura Food & Catering, která provozuje 4 oblíbené pražské restaurace. Nyní je majitelem vlastní firmy řeznictví spojené s kantýnou, barem v Modřanech. Organizuje zde kulinářský teambuilding pro muže, vaření, workshop přípravy steaků, paštik a školu čepování piva. Zajišťuje komplexní cateringový servis na rodinných, firemních a společenských akcích. 

Nově provozuje Hostinec a penzion V Holi v Průhonicích v Praze. Je vhodný k pořádání svateb a firemních akcí. Má vnitřní prostory se 150 místy, z toho salonek 70 míst, dále menší podium se 40 místy a 40 míst před barem. Kuchyně je otevřená, takže je zajímavá pro lidi.
K dispozici je zahrada s grilem a barem se 100 místy. Pořádájí zde live cooking a gastro show.
Hostinec nabízí českou kuchyni s moderními prvky, žebrové menu a speciální akce. Na výčepu si objednáte piva Prazdroj, Radegast, Gambrinus.
Je zde velký výběr lihovin a moravských vín, nealko nápoje a točenou kofolu. V každé místnosti jsou televize na promítání.
 

Jak sám říká šéfkuchař pan Koubek: „Kladu maximální důraz na čerstvost všech surovin. Sami si maso bouráme, sami si vyrábíme většinu položek našeho sortimentu, při přípravě využíváme nejnovější postupy a nejmodernější technologii.“
Mistr kuchař nejraději vaří českou kuchyni v moderním pojetí. Rád však také připraví pokrmy z mezinárodní kuchyně přesně podle přání zákazníka.
Specializace:
Česká kuchyně v moderním i tradičním duchu, moderní gastronomie, regionální pokrmy, sezónní speciality
Zvláštní schopnosti a dovednosti:
Vysoké managerské schopnosti, vedení týmů, organizační schopnosti, flexibilita, preciznost, tvorba degustačních menu na klíč, gastro poradenství pro restaurace a hotely, pomoc při zavedení a otevření podniku po gastronomické stránce, foodstyling
Služby pro firmy a domácnosti:
Šéfkuchař zajistí firemní a rodinné akce na klíč včetně veškerého inventáře pro skupiny do 500 osob. Uvaří čerstvé pokrmy nebo zajistí kompletní catering ve Vašich prostorách, doma, na zahradě či kdekoli jinde. Se svým týmem nabízí catering na svatbách, promocích, vernisážích, tiskových konferencích. Připraví speciální piknikové menu či jinou netradiční formu občerstvení.
Poskytuje služby osobního kuchaře, zážitkovou gastronomii. Provede lekce vaření u Vás doma, v zázemí Vaší firmy, v prostorách vlastní restaurace do počtu 8 osob.
Teambuilding pro muže ve svém v moderním řeznictví s bistrem a barem. Jedná se o ukázkový nebo interaktivní kurz vaření čerstvých steaků, masa, paštiky nebo školu čepování piva. Kulinářský teambuilding na míru.
Nabízí rozvoz obědů do firem.
Medaile a ocenění:
Jako člen Národního týmu kuchařů a cukrářů získal tato ocenění:
Stříbrná a bronzová medaile z mezinárodní kulinářské soutěže v Singapuru
Dvě stříbrné medaile ze světového poháru Expogast v Lucemburku
Spolupráce s médii:
Televize ČT1 – pořad Dobré ráno, r. 2015
Poskytuje rozhovory v tisku
Reference:
Hostinec a penzion V Holi v Průhonicích, Praha- provozovatel a majitel
Řeznictví a restaurace BejkBuu s.r.o., Praha - Modřany - majitel
Restaurace Anděl, Praha – šéfkuchař, jednatel
Residence U černého orla, Praha - šéfkuchař, jednatel
Restaurace Kamera, na Barrandově, Praha - šéfkuchař, jednatel
Restaurace Kozlovna Lidická, Praha - šéfkuchař, jednatel
Restaurace Zlatá Praha hotelu InterContinental
Restaurace Allegro hotelu Four Seasons Praha
CENÍK

Každá akce je originální a jinak náročná. Přání zákazníků jsou specifická. Cena se stanovuje na základě osobní domluvy na konkrétní akci. Náklady na cestovné, zapůjčení inventáře, obslužný personál se stanoví podle vzdálenosti a velikosti akce.

POSKYTOVANÉ SLEVY

V případě dlouhodobé spolupráce je možné domluvit slevu.
 

 
VAŠE AKČNÍ NABÍDKA

Aktuální akční nabídky naleznete na webových stránkách jednotlivých restaurací nebo se domluvíte přímo s šéfkuchařem.
Věnujte svým blízkým Dárkový poukaz. Poukazy lze věnovat až po schválení individuální akce. Druhy poukazů: 1. Lekce vaření s osobním kuchařem 2. Gurmánské zážitky s osobním kuchařem
3. Romantickou večeři 
 Dárkový poukaz Gurmánské zážitky s osobním kuchařem, Kuchaři do domu          Dárkový poukaz Lekce vaření s osobním kuchařem, Kuchaři do omu
 

 

Kontaktní informace
Sídlo firmy
BejkBuu s.r.o.

14300 Praha 12 - Modřany