Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Kuchař do domu, catering, veganská kuchyně - bistro Praha

Základní popis

Profesionální kuchař pracoval mnoho let na pozici šéfkuchaře. Aktuálně je majitelem vlastního bistra a cateringu v Praze. Je specialistou na vegetariánskou a veganskou kuchyni, zdravou stravu. Rád griluje. Nabízí catering do 250 osob a službu kuchaře do domu. Poskytuje lekce vaření přímo u zákazníka. Zajistí také gastrostudio. 

Poskytované služby
Cateringové firmy s kuchaři do domu
Profesionálové
Druhy kuchyní, které vaříme
Česká kuchyně
Slovenská kuchyně
Italská kuchyně
Řecká kuchyně
Mexická kuchyně
Čínská kuchyně
Indická kuchyně
Thajská kuchyně
Japonská kuchyně
Grilování
Vegetariánská kuchyně
Lékařské diety
Zdravá strava
Domácí strava
Sladké pečení
Studená kuchyně
Kurzy vaření
Působnost v krajích
Celá ČR
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Vysočina
Zlínský kraj
Nabízené akce
Malé události - minimálně pro 4 osoby
Velké akce - 20 a více osob
Pro 1 a více osob (minimálně 4 porce)
Na 1 den - celodenní vaření
Na 2 a více dní
Na každodenní vaření
Podrobný popis

Profesionální kuchař Karel Bis a majitel Bistra v Praze zajistí kompletní catering podle požadavků zákazníka do 250 osob včetně inventáře, pomocných kuchařů, obsluhy. Působil mnoho let v jedné z prvních veganských restaurací v Praze, restauraci Plevel, také na pozici šéfkuchaře. Jeho specializací je veganská, vegetariánská. Zdravá strava, světové kuchyně. Velmi rád griluje přímo u zákazníka na zahradě nebo zázemí firmy. Používá vždy čerstvé suroviny a čistě rostlinné zdroje. Tvoří vlastní recepty – například skořicové šneky s citronovo-vanilkovou nebo čokoládovou polevou, cukroví na objednávku.
Poskytuje služby kuchaře do domu a osobního šéfkuchaře na rodinných, firemních, společenských akcích, svatbách, párty a soukromé klientele. Má zkušenosti s cateringem na hudebních festivalech a pop-up akcích v Praze.
Lekce vaření a školu vaření poskytne do 10 osob u zákazníka, zajistí po domluvě gastrostudio o víkendech. Své služby poskytuje podle domluvy po celé České republice.

Specializace:
Veganská a vegetariánská kuchyně, zdravá strava, asijská kuchyně, grilování na venkovních párty
Zvláštní schopnosti a dovednosti:
Vysoké organizační schopnosti, vedení týmů, flexibilita, preciznost, tvorba jídelních lístků včetně cenové kalkulace, znalost a dodržování BOZP a HACCP, práce se skladovým programem, tvorba vlastních receptů a foodstyling
Znalost angličtiny na komunikativní úrovni, základy němčiny
Služby pro firmy a domácnosti:
Mistr kuchař nabízí své cateringové služby a osobního kuchaře a vaření pro rodinné oslavy, firmy, na společenské akce a festivaly. Je odborníkem na vegetariánskou a veganskou kuchyni. Zajistí firemní akce, workshopy, kulinářské služby při zavádění showroomů a provozoven, teambuildingy, oslavy narozenin, svatby, vernisáže, večírky a párty, hudební festivaly a pop-up akce v Praze. Vaření na klíč včetně veškerého vlastního inventáře do 50 osob.
 Kompletní catering do 250 osob zajistí se zapůjčeným inventářem a pomocných kuchařů, obsluhu, stany, výzdobu stolu, fotografa. Po domluvě se zákazníkem vybere a nakoupí suroviny, navaří, naservíruje, povypráví zajímavosti uvařených pokrmů. Poradí zákazníkovi s nákupem surovin.
Uvaří čerstvé pokrmy nebo zajistí kompletní catering ve vašich prostorách, doma, zázemí firmy, grilování na zahradě či kdekoli jinde.
 Provede kurzy vaření a lekce vaření, školu vaření do 10 osob u Vás doma, v zázemí vaší firmy nebo jiných prostorách. Kurzy jsou přímou účastí zákazníků nebo pouze ukázkové s malou degustací. O víkendu může zajistit gastrostudio.
 V nabídce bistra v Praze si objednáte např. oblíbené speciální skořicové šneky s citronovo-vanilkovou nebo čokoládovou polevou, cukroví a další speciality. Catering podle vašich požadavků, zdravou a světovou kuchyni z čerstvých a čistě rostlinných zdrojů.
Spolupráce s médii:
Uveřejnění receptu v časopisu
Spolupráci s médii je mistr kuchař otevřen.
Stáže:
Rakousko – 4* hotel LechlLife
Reference:
Restaurace Plevel – Praha – jedna z prvních veganských restaurací, práce 4 roky, přes rok na pozici šéfkuchaře - základy zdravé stravy
Restaurace Moment - Praha
Bistro – Praha - vlastní Bis.tro

CENÍK

Cena na hodinu práce kuchaře je obvykle 500 Kč/ hodinu. Mistr kuchař posílá nabídku menu a cenovou relaci zdarma. Po vzájemné domluvě se zákazníkem si odsouhlasí menu, cenu, případný inventář a jiné podrobnosti před akcí.

POSKYTOVANÉ SLEVY

Mistr kuchař poskytuje slevy po vzájemné domluvě a zejména na základě dlouhodobé spolupráce.

VAŠE AKČNÍ NABÍDKA

Mistr kuchař poskytuje akční nabídku podle sezony. Například dýňová sezóna, husí hody, zvěřinové hody, vánoční cukroví aj.

Kontaktní informace
Sídlo firmy

KMOCHOVA 825/1
15000 PRAHA 5
CZ9603063261
IČ: 05230926