Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Kuchaři do domu – úvodní stránka
AKC ČR AKC ČR a WACS

Executive Chef, gastro manager se specializací jihoafrické a izraelské kuchyně

Základní popis

Vysoce profesionální šéfkuchař a gastronomický poradce oceněný mnoha medailemi pracoval na Ministerstvu zahraničních věcí ČR, se ctí připravoval pokrmy pro pana K. Schwarzenberga. Má letitou praxi v nejluxusnějších restauracích v ČR, ale především v zahraničí. Jeho specializací jsou mezinárodní kuchyně, mimo uvedených Vám rád připraví indonéskou, jihoafrickou, izraelskou a arabskou kuchyni. Spolupráce s médii.

Poskytované služby
VIP Profesionálové
Cateringové firmy s kuchaři do domu
Druhy kuchyní, které vaříme
Česká kuchyně
Italská kuchyně
Francouzská kuchyně
Španělská kuchyně
Mexická kuchyně
Čínská kuchyně
Indická kuchyně
Thajská kuchyně
Japonská kuchyně
Sushi
Ryby a mořské plody
Zvěřina
Grilování
Rožnění selat
Vegetariánská kuchyně
Domácí strava
Sladké pečení
Studená kuchyně
Gastro show
Kurzy vaření
Působnost v krajích
Celá ČR
Praha
Středočeský kraj
Nabízené akce
Malé události - minimálně pro 4 osoby
Velké akce - 20 a více osob
Pro 1 a více osob (minimálně 4 porce)
Na 1 den - celodenní vaření
Na 2 a více dní
Podrobný popis

Tento absolutně vysoký profesionál získal mnohaleté zkušenosti především v zahraničí jako představitel české gastronomie a šéfkuchař, působil také pod záštitou Velvyslanectví ČR.
Nejvýznamnější praxe – stáž a pobyt: Jihoafrická republika, Izrael, Indonésie, Dánsko, Itálie, Londýn

Specializace:
Mimo již uvedené mezinárodní kuchyně se mistr kuchař specializuje na další kuchyně – indonéská, jižní Afrika – Cape malai, Blízký Východ – izraelská a arabská, středomořská.
Znalosti:
Tvorba , organizace a zajištění slavnostních menu pro státní návštěvy, příprava menu, kalkulace a restaurační rozvahy, znalost HCCP, zaučení personálu,  znalost administrativy v restauračních provozech a práce na PC s restauračními programy jako Septim, Comar a další.
Přednáší ve školách a kurzech vaření pro začátečníky i pokročilé např. škola vaření Chefparade.
Zvláštní dovednosti:
Jako zvláštní dovednosti nabízí – 1. Jak netradičně zpracovat celého králíka 2. Jak netradičně zpracovat celé kuře 3. Jak netradičně zpracovat celou kachnu 4. Jak netradičně zpracovat celou husu 5. Poradí  Vámi ekonomickou stránku, rozvahu  a úsporu při  vaření 6. Předvede kurz jídel – rychlovek do 15 minut. 
Spolupráce s médii:
Šéfkuchař spolupracuje  s časopisy a TV programy, připravuje pokrmy k focení či prezentaci. Uvádíme ty nejvýznamnější - Televize ČT 1 – Sama doma, TV Nova – Snídaně s Novou, TV Prima – Prima vařečka, TV Barrandov, host v TV programech Haliny Pawlovské, programu Style a další spolupráce.
Medaile a ocenění:
IKA 2008, Bronz Nowaco Team
Čestný diplom a vlajka Jižní Caroliny za rozvoj české gastronomie ve světě
Warth – zlatá medaile na mezinár. gastronomické soutěži  
třikrát zlatá medaile v soutěži Teplá kuchyně Vavřinec
Spolupráce s Lejlou Abbasovou a nadací Madela zajištění cateringu.
Reference:
Opravdu vysoce profesionální šéfkuchař má ty nejlepší reference. Kromě uvedené práce na Ministerstvu zahraničí ČR jako šéfkuchař a gastronomický poradce při přípravě pokrmů pro pana Karla Schwarzenberga a státní návštěvy působil jako šéfkuchař a představitel české gastronomie pod záštitou Velvyslanectví ČR v Jihoafrické republice, v Indonésii v Jakartě, prezentace české gastronomie v Izraeli v Tel Avivu, v Palestině Ramallah, síť českých restaurací v Izraeli Little Prague, v Dánsku v Kodani, v Londýně, v Itálii a v nejluxusnějších  restauracích v ČR jako Golf City Prague Zbraslav, Catering Žluté lázně, restaurant Zahrada v Opeře a mnoho dalších.
Uvaří na Vašich rodinných, firemních a společenských akcích, povypráví zážitky ze své bohaté zahraniční praxe, uspořádá kurz vaření nebo Vám kompletně pomůže při zavedení Vaší restaurace.
5* Grandhotel Pupp, Karlovy Vary, od ledna 2015 - šéfkuchař, gastro manager

Kontaktní informace
Sídlo firmy
Executive Chef, gastro manager se specializací jihoafrické a izraelské kuchyně

Praha 2