Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Mistr kuchař pro město Praha, Brno

Základní popis

Mistr kuchař s bohatou zkušeností v kulinářských show a spolupráci s médii nabízí služby jako osobní kuchař, vaření na rodinných a firemních akcích a lekce vaření. Jako novinku pořádá gurmánské relaxační víkendy. Peče domácí produkty, nakládá a udí maso, rožní selata, kompletně připraví domácí zabíjačku. Hovoří německy. 

Poskytované služby
Profesionálové
Cateringové firmy s kuchaři do domu
Druhy kuchyní, které vaříme
Česká kuchyně
Slovenská kuchyně
Italská kuchyně
Francouzská kuchyně
Španělská kuchyně
Řecká kuchyně
Mexická kuchyně
Maďarská kuchyně
Čínská kuchyně
Thajská kuchyně
Zvěřina
Grilování
Rožnění selat
Vegetariánská kuchyně
Zdravá strava
Domácí strava
Studená kuchyně
Carving
Gastro show
Kurzy vaření
Redukční diety
Působnost v krajích
Celá ČR
Praha
Středočeský kraj
Nabízené akce
Malé události - minimálně pro 4 osoby
Velké akce - 20 a více osob
Pro 1 a více osob (minimálně 4 porce)
Na 1 den - celodenní vaření
Podrobný popis

Mistr kuchař s bohatou zkušeností v kulinářských show a spolupráci s médii nabízí služby jako osobní kuchař, vaření na rodinných a firemních akcích do 50 osob. Kurzy a lekce vaření u Vás. Má zkušenosti s cateringem a zajišťováním rautů pro 300 osob. Vaří českou kuchyni, omáčky. Peče domácí produkty – chléb, pečivo, italské ciabatta (tj. italský bílý chléb),  focaccia (italský chlebový výrobek podobný pizze), pizzy. Nově se učil pod vedením pravého korejského šéfkuchaře pokrmy korejské kuchyně.
Rád griluje, nakládá a udí maso, rožní selata, kompletně připraví domácí zabíjačku. Kreativně tvoří vlastní recepty. Hovoří německy.
Jako novinku nabízí GURMÁNSKÉ RELAXAČNÍ VÍKENDY. Víkend na chatě plný relaxace, zábavy, výborného jídla a sebevzdělávání v kulinářském oboru. Nemusíte se o nic starat, vaří šéfkuchař nebo se můžete přidat a vařit společně s šéfkuchařem. Záleží na jenom Vás.
Pobaví Vás při své profesionální gastro show. Je známý z vystupování pro obchodní domy, na firemních akcí jako bavič, moderátor a zpěvák. Povypráví Vám kulinářské zážitky ze zahraničí. Své služby nabízí v rámci celé ČR.
Šéfkuchař nabízí také originální DÁRKOVÉ POUKAZY.
Specializace:
Mimo uvedené mezinárodní kuchyně mistr kuchař rád připraví pokrmy korejské kuchyně, kterou se učil pod vedením autentického korejského kuchaře. Rád vaří českou kuchyni, omáčky. Peče domácí produkty – chléb, pečivo, italské ciabatty, focaccia, pizzy. Kompletně připraví zabíjačku, naloží a vyudí maso, ugriluje seleta.
Zvláštní dovednosti:
Organizační a manažerské schopnosti, komunikativnost, kreativita, profesionální bavič a moderátor.
Profesionální gastro show na festivalech, médiích a akcích. Vystupuje jako herec, bavič, moderátor a zpěvák.
Kreativně tvoří vlastní recepty.
Hovoří a prezentuje pokrmy v němčině.
Služby pro firmy a domácnosti:
Kuchař do domu připraví ve Vašem prostředí rodinné oslavy do 50 osob. Akce formou cateringu, bufetu nebo přímého vaření u Vás. Oslavy jubileí, narozenin, svatby, promoce, pohřební hostiny, loučení se svobodou aj.
Provede kurzy vaření u Vás doma nebo kulinářské teambuildingy ve firmě s přímou účastí zákazníků do 15 osob nebo ukázkové kurzy vaření s ochutnávkou.
Gastro show, live cooking s mikroportem, přenosnou obrazovkou předvádí profesionálně např. pro obchodní domy a firemní akce.
Jako novinku nabízí GURMÁNSKÉ RELAXAČNÍ VÍKENDY. Jednodenní kurz nebo víkend na chatě plný relaxace, zábavy, výborného jídla a sebevzdělávání v gastronomii. Nemusíte se o nic starat. Šéfkuchař podle vašeho přání kompletně vaří sám po celý víkend, doporučí vhodná vína k pokrmům, popovídá zajímavosti o pokrmech. Nebo se můžete přidat a vařit společně s šéfkuchařem a svými přáteli. Parta přátel na vámi vybrané chatě uvaří společně s šéfkuchařem předem domluvené recepty 1 – 3 recepty. Vyberete si druh mezinárodní kuchyně. Co si navaříte, to si sníte. Záleží na jenom Vás.
Osobní kuchař připraví kulinářské pohoštění na firemní akce, večírky s obchodními partnery, firemní teambuildingy, společenské akce, plesy, lidové slavnosti. Zajistí pomocné kuchaře, obslužný personál, sommeliéra, baristu.
Nabízí dárkové poukazy pro zaměstnance.
Spolupráce s médii:
TV Prima – reklama
TV NOVA – reklama
Videoprojekce receptů pro obchodní dům Albert
Stáže v zahraničí:
Rakousko
Reference:
Restaurace v Praze a okolí

CENÍK

Cena služeb je pouze orientační. Záleží na individuálních přáních zákazníka, typu a velikosti akce. Cena se stanoví vždy po vzájemné domluvě kuchaře se zákazníkem, a to před akcí.
Obvykle cena práce kuchaře za hodinu činí kolem 500 Kč/ hodinu. K ceně za práci je nutno připočítat cenu za nákup surovin a cestovné, čas na přípravu a nakládání masa aj.
 

POSKYTOVANÉ SLEVY

Mistr kuchař poskytuje slevy individuálně po vzájemné domluvě podle typu a velikosti akce. Standardně na základě dlouhodobé spolupráce.

VAŠE AKČNÍ NABÍDKA

Mistr kuchař akční nabídky připraví aktuálně podle sezóny nebo podle požadavků zákazníka.

Kontaktní informace
Sídlo firmy
Mistr kuchař pro město Praha, Brno
Braunerova 563/7
180 00 Praha - Libeň

IČ: 69731829