Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Hodinový šéfkuchař

Základní popis

Vysoce profesionální šéfkuchař s více než 30 letou praxí v nejluxusnějších hotelích v Praze a 5* švýcarském hotelu nabízí služby osobního kuchaře a vedení domácnosti. Vaří na rodinnýchi i firemních akcích. Připraví nezapomenutelné gastro show a kulinářské zážitky. Sestaví Vám jídelníček a poradí po telefonu. Uspořádá kurz vaření u Vás doma či ve firmě. Provádí gastronomické poradenství restauracím.

Poskytované služby
VIP Profesionálové
Kurzy s pronájmem kuchařů do domu
Druhy kuchyní, které vaříme
Česká kuchyně
Italská kuchyně
Francouzská kuchyně
Španělská kuchyně
Thajská kuchyně
Japonská kuchyně
Ryby a mořské plody
Grilování
Vegetariánská kuchyně
Zdravá strava
Domácí strava
Studená kuchyně
Gastro show
Redukční diety
Působnost v krajích
Celá ČR
Praha
Středočeský kraj
Nabízené akce
Malé události - minimálně pro 4 osoby
Velké akce - 20 a více osob
Na 1 den - celodenní vaření
Na každodenní vaření
Reference jsou uvedeny na webu kuchaře / firmy.
Podrobný popis

Tento vysoce profesionální a oblíbený kuchař nabízí své osobní služby ve Vaší domácnosti již mnoho let, také ve firmách na firemních párty nebo při oblíbeném teambuildingu, dále  gastronomické poradenství a pomoc v restauracích.
Báječně Vás a Vaše hosty pobaví při svém gastro show, s radostí povypráví historky z vaření a zajímavosti o připraveném pokrmu. Připravte se na vaření s láskou a celým srdcem! Těšte se na originální kulinářské zážitky!

Specializace:
Mimo uvedené mezinárodní kuchyně Vám šéfkuchař rád připraví speciality středomořské (Itálie, Francie, Španělska) a asijské kuchyně (Thajsko, Korea, Japonsko). Spolupracuje s výživovými a nutričními poradci a mottem jeho práce je: „Vím, co vařím….″ Dokáže Vám sestavit na míru dietní a výživový program.
Široké služby mistra kuchaře ve Vaší domácnosti:
Zábavné vaření výhradně s přírodními surovinami a bez konzervačních látek (tzv. vědomé vaření), vždy s pozitivním naladěním a láskou k vaření.
Dále nabízí vedení Vaší domácnosti při každodenním vaření.
Připraví Vám romantickou večeři pro dva, kompletní rodinnou oslavu včetně zajištění a doporučení vín ve spolupráci s profesionálními vinaři.
Uspořádá pro Vás osobně i Vaše přátele praktický a zábavný kurz vaření ve vašem domácím prostředí. Můžete si vybrat z mnoha nabízených kurzů nebo domluvit potřebný speciální kurz.
Sestaví Vám jídelníček podle Vašich chutí a preferencí, zdravotního stavu, redukční dietě, dietní a výživový program.
Pomůže Vám jako šéfkuchař po telefonu nebo skype.
Poradí Vám, jak si postavit kuchyň (ergonomie).
Služby mistra kuchaře ve Vaší firmě:
Ve Vaší firmě uspořádá firemní akci, párty, zábavný teambuilding nebo kurz vaření. Pobaví Vás při profesionálním show cooking.
Služby mistra kuchaře ve Vaší restauraci nebo hotelu:
Provede gastronomickou analýzu, dále tvorbu, ekonomiku a úpravu jídelního lístku, optimalizaci vašich nákupů, má znalosti hygieny a HACCP. Nabízí školení a trénink personálu, zná nové trendy ve stravování, ergonomii a kuchyňské technologie.
Spolupráce s médii:
Pravidelně spolupracuje s TV Nova, ČT (pořad Černé ovce), TV Markýza, MF Dnes, Frekvence 1, Českým rozhlasem (pořad Pochoutky) dalšími médii jako gastronomický konzultant, najdete články v tisku a v časopise Dobromysl.
Reference:
Šéfkuchař Českého domu na letní olympiádě v Londýně 2012
Pořádání firemního teambuildingu a vaření pro významné firmy jako Siemens, L’ Oreal, Staropramen, Johnson & Johnson, Citibank, AVG a mnoho dalších referencí je uvedeno přímo na webové stránce kuchaře.

Kontaktní informace
Sídlo firmy
Hodinový šéfkuchař

15300 Praha - Radotín