Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Kuchaři do domu – úvodní stránka
AKC ČR AKC ČR a WACS

Kreativní mistr kuchař, specialista moderní české kuchyně

Základní popis

Vysoce profesionální kuchař s mnohaletou praxí v luxusních hotelích v ČR vařil pro prezidenta Miloše Zemana jako executive chef v Hotelu a restauraci Pod zámkem v Boskovicích. Nabízí služby osobního kuchaře, cateringové služby malého i velkého rozsahu na klíč. Dále kurzy vaření u Vás doma nebo ve firmě. Poskytuje služby po celé ČR.

Poskytované služby
VIP Profesionálové
Cateringové firmy s kuchaři do domu
Druhy kuchyní, které vaříme
Česká kuchyně
Slovenská kuchyně
Italská kuchyně
Francouzská kuchyně
Ryby a mořské plody
Zvěřina
Grilování
Rožnění selat
Lékařské diety
Zdravá strava
Domácí strava
Sladké pečení
Studená kuchyně
Gastro show
Působnost v krajích
Celá ČR
Jihomoravský kraj
Středočeský kraj
Nabízené akce
Malé události - minimálně pro 4 osoby
Velké akce - 20 a více osob
Pro 1 a více osob (minimálně 4 porce)
Na 1 den - celodenní vaření
Na 2 a více dní
Reference jsou uvedeny na webu kuchaře / firmy.
Podrobný popis

Mistr kuchař výhradně používá čerstvé a přírodní suroviny bez náhražek a polotovarů. Zaměřuje se na kvalitu jídel, zdravou stravu, implementaci HACCP standardu, tvorbu jídelních lístků, kalkulace, zodpovědnost za skladové zásoby, organizaci práce kuchařů a pomocných sil v kuchyni. Připravuje též technologicky náročnější jídla. Rád Vám předvede své gastronomické umění souse-vide, konfitování, pomalé pečení, pečení steaku ve vakuu, základy molekulární kuchyně a přípravu domácích těstovin.
Dále nabízí služby osobního kuchaře, catering, kurzy vaření v domácnosti i ve firmách. Má bohaté zkušenosti s cateringovými akcemi velkého rozsahu až do 10.000 lidí např. v O2 Aréně v Praze. Pořádá gastro show na malých i velkých akcích např. na veletrzích a festivalech. Motto mistra kuchaře zní: „Vařím s vášní“. Užijte si zážitkovou gastronomii a věnujte svým blízkým originální dárek – dárkový poukaz – Gurmánský zážitek s osobním mistrem kuchařem!

Specializace:
Mimo uvedených mezinárodních kuchyní Vám osobní šéfkuchař pan Sedlák speciálně připraví starofrancouzskou kuchyni a moderní českou kuchyni s neobvyklými přílohami našich babiček (např. guláš s bliny).

Zvláštní schopnosti a dovednosti:
Napsal a vydal vlastní kuchařku, ve které uvádí své originální recepty.
Znalost ruského a německého jazyka, základy molekulární kuchyně.

Služby pro domácnosti a pro firmy:
Mistr kuchař Vám s radostí připraví rodinné oslavy nebo firemní akce a catering na klíč do tisíců osob. Technický a jídelní servis zajistí z vlastních zdrojů do 50 lidí. Postará se o technické vybavení a inventář, pomocné kuchaře a obsluhu, výzdobu, fotografa, pozvánky na akci, úklid po akci. Zajistí pro Vás párty stany, židle a stoly. Nabízí kurz vaření u Vás doma nebo ve firmě do 8 osob s přímou účastí zákazníků nebo ukázkový kurz vaření spojený s degustací do 10 osob. Do pěti osob nepotřebuje obslužný personál, neboť se dokáže o vše postarat sám.
 
Spolupráce s médii:
Český Rozhlas – pořad Pochutiny
ČT 1 – Sama doma (díl o svatbách)
Noviny a deníky – Mladá fronta Dnes, Blesk

Reference:
Hotel a restaurace Pod zámkem, Boskovice
Hotel Tommy Náchod
Routy pro Kofola a.s., Coca-Cola HBC Česká republika s.r.o., ČEZ a.s.
ostatní refernce uvádí na svých webových stránkách

Reference zákazníků:
Vážený pane Sedláku, 
chci Vám za sebe a za náš tým velmi poděkovat za jedinečný zážitek, který jste nám připravil pro náš netradiční vánoční večírek. Jelikož ho máme s programem na celý den, tak byli kolegové velmi mile překvapeni jak v našem 8 členném týmu může soutěživost a tvořivost díky Vašeho vedení nabrat takové obrátky. Všichni se zodpovědně zapojili do každé aktivity co byla v programu a hltali každou novou informaci. Strašně oceňuji naprosto Váš báječný osobitý styl řízení skupiny a tah na branku. Všichni jsme se neskutečně dobře bavili a byli jsme uchváceni, že i my, pod Vaší pevnou rukou, dokážeme vytvořit tak chutné menu. Celý strávený čas na Špilberku, kde jsme využili kuchyň a část restaurace byl skvělý a v našem večírku, který skončil až ve 3hod. ráno, tento zážitek jednoznačně vévodil. Ještě jednou děkuji. Ztracená vejce od teď zkouším doma často :). Kolegyně Lenka se zase stala specialistkou na jablečné chipsy. Floriánová Markéta Kleffmann Group s.r.o.
 

Další výborná reference zákazníka na přípravu zahradní párty:
Pane Sedláku,
Skvělé narozeninové překvapení. Perfektně jste zapadl a fungoval na naší únorové zahradní (!) party. Prostor v kuchyni jste si naprosto podmanil, až někteří hosté se mě ptali, zda u nás takto vaříte často. Bylo radost Vás při práci pozorovat a o kvalitě jídla není třeba ani mluvit. Z našeho vybavení jste kromě grilu prakticky nic nepotřeboval. Všichni si pochvalovali kvalitu jídla i způsob prezentace. Co jste vykouzlil z podceňované krkovice bylo fantastické. Stejně tak hambáče, pečivo, ostatní maso. Profesionální přístup a příprava a přitom bylo vidět, jak Vás práce baví. Ještě jednou díky za skvělý zážitek.

Daniela Mirzová

CENÍK

Ceník je pouze orientační. Cena se stanovuje individuálně dle náročnosti a rozsahu akce, speciálních přáních zákazníka.

Cena: 240 - 500 Kč/hodinu práce

K dané ceně je potřeba přičíst suroviny a cestovné, případná další speciální přání zákazníka.

POSKYTOVANÉ SLEVY

Mistr kuchař poskytuje slevy po vzájemné dohodě, podle rozsahu, náročnosti akce, speciálních přáních zákazníka a na základě dlouhodobé spolupráce.
 

VAŠE AKČNÍ NABÍDKA

Mistr kuchař aktuálně poskytuje akční nabídky.

Kontaktní informace
Sídlo firmy
Kreativní mistr kuchař, specialista moderní české kuchyně
Na Vyhlídce 30
68001 Boskovice