Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Kuchař do domu ve Středočeském kraji

Základní popis

Zkušený profesionální kuchař s pětiletou praxí v Anglii v luxusním lázeňském hotelu nabízí službu kuchař do domu, catering i kurzy vaření u vás. Rád vaří asijskou a českou kuchyni, ovládá také lékařské diety. Pobaví vás při gastro show spojené s barmanskou show. Dokonce na vaší akci může zazpívat, zpíval ve vlastní kapele. Zpívající kuchař bude atrakcí na vaší párty. Hovoří plynule anglicky a prezentuje pokrmy také v angličtině. Služby poskytuje po celé ČR.

Poskytované služby
Profesionálové
Cateringové firmy s kuchaři do domu
Druhy kuchyní, které vaříme
Česká kuchyně
Italská kuchyně
Francouzská kuchyně
Mexická kuchyně
Čínská kuchyně
Thajská kuchyně
Japonská kuchyně
Sushi
Ryby a mořské plody
Zvěřina
Grilování
Rožnění selat
Vegetariánská kuchyně
Působnost v krajích
Celá ČR
Jihočeský kraj
Karlovarský kraj
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Vysočina
Nabízené akce
Malé události - minimálně pro 4 osoby
Velké akce - 20 a více osob
Pro 1 a více osob (minimálně 4 porce)
Na 1 den - celodenní vaření
Na 2 a více dní
Podrobný popis

Profesionální šéfkuchař Jaromír Kymr má mnohaletou praxi. Své zkušenosti získal pětiletým pobytem v luxusním lázeňském hotelu v Anglii Grayshott Spa, kde vařil pro herce, režiséry a jiné celebrity. Zde se naučil vařit lékařské diety. Miluje asijskou a českou kuchyni. Provozoval vlastní asijské bistro v Příbrami.

Uvaří na rodinných i firemních akcích do 30 osob včetně inventáře, grilu.
Poskytuje unikátní gastro show spojené s barmanským show společně se svým kolegou. Dokonce může na vaší oslavě zazpívat. Zpíval ve vlastní kapele. Zpívající šéfkuchař pozdvihne vaší párty.
Plynně hovoří anglicky, protože pobýval několik let v Anglii. Rád vysvětlí a povypráví gastronomické zajímavosti, pohovoří o původu jídel a potravin.
Vyniká komunikativností a kreativitou.

Specializace:
Asijská kuchyně a česká kuchyně - čínská kuchyně, vietnamská, japonská, kuchyně Malajsie, kontinentální kuchyně, zkušenosti s přípravou lékařských diet
live cooking, gastro show spojené s barmanskou show
domácí pečení - chléb, pečivo, limonády, sladké moučníky
Zvláštní schopnosti a dovednosti:
Hovoří a prezentuje pokrmy anglicky, managerské schopnosti, komunikativnost, kreativita a improvizace, práce v kolektivu a vedení týmu, organizační schopnosti, flexibilita, tvorba jídelních lístků včetně kalkulace, znalost a dodržování BOZP a HACCP, práce se skladovým programem. 
Dokáže zaujmout a povyprávět o připravovaných pokrmech a surovinách - původ a historie pokrmu, zajímavosti pěstování surovin, objasnění způsobu, technologii přípravy.
Služby pro firmy a domácnosti:
Mistr kuchař poskytuje služby kuchař do domu a catering pro rodinné oslavy, firmy do 30 osob. Zajistí inventář, gril po domluvě. Uvaří menu podle vašeho přání nebo sám menu navrhne. Po domluvě se zákazníkem vybere a nakoupí suroviny. Poradí s oslavou. Navaří, naservíruje, povypráví zajímavosti z gastronomie a uvařených pokrmů. Připraví na akci po domluvě domácí pečivo, chléb, limonády, upeče moučníky.
Pobaví vás při kuchařské show. Jako zajímavost spojuje kuchařskou show s barmanskou show ve spolupráci se svým kolegou.
Dokonce Vám na party rád zazpívá, protože měl vlastní kapelu. Zpívající kuchař bude zpestřením vaší akce. Rád vše vysvětlí, objasní původ, historii a další zajímavosti o připravených pokrmech a surovinách.
Interaktivní kurzy vaření s přímou účastí zákazníků nabízí přímo u vás do 5 osob. Vyniká komunikativností a kreativitou. Mluví a prezentuje plynně anglicky. Vařil pět let v luxusním lázeňském hotelu v Anglii i pro celebrity.
Stáže:
2014  - 2018 - Anglie - hotelový resort Lázně  Grayshott Spa
Reference:
Provozování vlastního asijského bistra - Příbram
Restaurace Lemon Live - Praha
Pivovar - Kamenice nad Lipou

CENÍK

Cena se stanovuje na základě osobní domluvy na konkrétní akci. Náklady na cestovné, zapůjčení inventáře, náročnost akce, obslužný personál se stanoví podle vzdálenosti a velikosti akce.
Cena se stanoví nejlépe v písemné formě před akcí. 
 

POSKYTOVANÉ SLEVY

Šéfkuchař poskytuje slevy. Zejména v případě dlouhodobé spolupráce.

VAŠE AKČNÍ NABÍDKA

Aktuální akční nabídky mistr kuchař poskytuje. Domluvíte se přímo s šéfkuchařem. Příklad chřestové akce, jahodová sezona, husí nebo kachní hody, zabijačka, velikonoční, vánoční menu.
Věnujte svým blízkým Dárkový poukaz. Poukazy lze věnovat až po schválení individuální akce. Druhy poukazů: 1. Lekce vaření s osobním kuchařem 2. Gurmánské zážitky s osobním kuchařem
3. Romantickou večeři
 

Kontaktní informace
Sídlo firmy
Kuchař do domu ve Středočeském kraji
Milinska, 134
26101 Příbram