Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Kuchaři do domu – úvodní stránka
AKC ČR AKC ČR a WACS

BL Venuše, s.r.o.

Základní popis

Rodinný penzion a vinárna U Langrů se nachází v Dolních Věstonických. Pověstnou moravskou pohostinnost si můžete užít v restauraci s vinárnou, kde podávají celodenní domácí kuchyni a vysoce kvalitní vína z vlastního vinařství. Penzion poskytuje příjemné ubytování na úrovni, nově vybudované wellness a relaxační centrum. V objektu je letní venkovní bazén. Penzion nabízí širokou škálu služeb a volnočasových aktivit pro jednotlivce, na rodinné oslavy, firemní i společenské akce.

Poskytované služby
VIP Profesionálové
Restaurace s kuchaři do domu
Cateringové firmy s kuchaři do domu
Druhy kuchyní, které vaříme
Česká kuchyně
Slovenská kuchyně
Zvěřina
Grilování
Zdravá strava
Domácí strava
Sladké pečení
Studená kuchyně
Gastro show
Působnost v krajích
Jihomoravský kraj
Zlínský kraj
Nabízené akce
Malé události - minimálně pro 4 osoby
Velké akce - 20 a více osob
Na 1 den - celodenní vaření
Na 2 a více dní
Na každodenní vaření
Podrobný popis

Penzion s vinárnouU Langrů v Dolních Věstonicích byl vybudován z vinného habánského sklepa z roku 1868 manželi Ladislavem a Blankou Langrovou.
Ubytování v penzionu je komfortní, s výhledem na překrásné Novomlýnské nádrže hned vedle Pálavských vrchů. Kapacita je 45 lůžek s kompletním vybavením: Wifi v celém objektu, TV, lednice, vlastní sociální zařízení se sprchou. Užijete si zde dovolenou, rodinnou oslavu, zájezd, firemní akci, služební cestu či firemní školení. 
Restaurace s vinárnou poskytuje celodenní stravování, večeře, rauty a slavnostní tabule na rodinné a firemní akce, stravování pro zájezdy, školní výlety a příměstské tábory, sportovní oddíly. Z jídelního lístku si můžete vybrat minutky i krajové speciality. Vaří domácí kuchyni výhradně z čerstvých surovin. Připraví husí, rybí, zvěřinové hody, zabíjačku. Zážitkové akce probíhají v průběhu celého roku. Restauraci s pronájmem kuchařem do domu.
Vinárna ve stylu vinného sklepa má kapacitu 55 míst. Rozlévají se moravská vína mnoha odrůd a kvalitní vína vyráběná z vlastního vinařství. V létě je otevřena letní zahrádka s kapacitou 40 míst.
Wellness a relaxační centrum je nově vybudované od roku 2017. Je vybaveno finskou saunou, vířivkou pro 8 – 10 osob, vířivou vanou pro 2 osoby, místností pro masáže a zábaly. Po domluvě s malým občerstvením, lahví vína či nápoji. Koupání v létě je možné ve venkovním bazénu.
Vlastní rodinné vinařství Langr Ladislav je určeno pro ty, kdo milují moravská vína. Exkurzi po vinici nebo řízenou degustaci vín s odborným výkladem zažijete ve vinném sklípku do 15 osob nebo ve vzdálenosti 150 m ve vinárně U Langrů do 55 osob. Vinařství se specializuje zejména na přívlastková vína. Vyrábí také vysoce kvalitní vína jakostní, odrůdová a archivní.
Zábava a volnočasové aktivity jsou kompletně zařízeny pro jednotlivce i skupiny dle požadavků. Pravidelně se pořádají taneční večery se zábavným programem, večery s cimbálovou kapelou, řízené degustace vín, gurmánské večeře, firemní zabíjačka, exkurzi v rodinném vinařství nebo zážitkové pobyty.
Zapůjčuje grily, k dispozici je úschovna kol.
Parkování je ZDARMA před penzionem.

Služby pro firmy a domácnosti:
Ubytování s celodenním stravováním, wellness, pronájmy prostor, pořádání soukromých akcí i firemních, degustace vín ve vinárně, rautů, narozenin, svateb, firemních teambuildingů, párty, zážitkové večeře s VIP kuchařem do domu, školení, workshopů, grilování, dětské oslavy, promoce, narození dítěte, stravování pro školní výlety, sportovní oddíly, dětské tábory.
Zážitkové pobyty na jižní Moravě pro jednotlivce, přátele a firemní zákazníky. Zajistí zábavu a různé aktivity - například exkurze v rodinném vinařství a v moravském sklípku, lukostřelby, geokešinku, jízdy na koních, odborné výklady o historii - Věstonická Venuše, lovci mamutů až po současnost, zajistí poznávací túry Pálavou s profesionálním průvodcem aj.
Auto-kemp „U Vody“ v Dolních Věstonicích – ubytování v klidné zóně u Novomlýnských nádrží, součástí je kempu je občerstvení „U Vody“. Polopenze lze objednat v penzionu U Langrů. Kemp poskytuje dřevěné chatky s vybavením a venkovním posezením, stanování, kempování, parkování, dětské hřiště, veřejné ohniště, úschovnu kol.
V okolí penzionu vedou turistické a cyklistické trasy.

CENÍK

Cena veškerých služeb je aktuálně vyvěšena na webových stránkách Vinárny a penzionu U Langrů - www.ulangru.cz

POSKYTOVANÉ SLEVY

Slevy se poskytují na základě osobní domluvy s majitelkou penzionu. Podle rozsahu a náročnosti akce, na základě dlouhodobé spolupráce. Domlouvají se vždy před akcí.

VAŠE AKČNÍ NABÍDKA

Akční nabídka je obvykle uvedena na webových stránkách.

Kontaktní informace
Sídlo firmy
BL Venuše, s.r.o.
Dolní Věstonice 162
69129 Dolní Věstonice
CZ29305403
IČ: 29305403