Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Profesionální lektor vaření - specialista na sushi a gastro show

Základní popis

Profesionální lektor vaření v největší škole vaření a zkušený šéfkuchař se specializuje na kurzy a lekce vaření sushi a asijské kuchyně. Nabízí vlastní originální koncept kurzů vaření barevného sushi, včetně vegetariánské odlehčené varianty. Vhodné pro teambuildingy. Dále gastro show s vlastní produkcí a zábavou na vysoké úrovni. Vystupuje na food festivalech po celé ČR. Zajistí kompletní catering včetně inventáře do 50 osob. Rád vaří sushi, japonskou, vietnamskou, thajskou, čínskou, malajskou a kambodžskou kuchyni. Dokáže pobavit a stmelit kolektiv.

Poskytované služby
VIP Profesionálové
Kurzy bez pronájmu kuchařů do domu
Druhy kuchyní, které vaříme
Česká kuchyně
Italská kuchyně
Francouzská kuchyně
Španělská kuchyně
Mexická kuchyně
Maďarská kuchyně
Čínská kuchyně
Indická kuchyně
Thajská kuchyně
Japonská kuchyně
Sushi
Ryby a mořské plody
Zvěřina
Grilování
Vegetariánská kuchyně
Lékařské diety
Zdravá strava
Domácí strava
Sladké pečení
Studená kuchyně
Gastro show
Kurzy vaření
Redukční diety
Působnost v krajích
Praha
Nabízené akce
Malé události - minimálně pro 4 osoby
Velké akce - 20 a více osob
Pro 1 a více osob (minimálně 4 porce)
Na 1 den - celodenní vaření
Na 2 a více dní
Na každodenní vaření
Podrobný popis

Mistr kuchař a lektor vaření Lukáš je zejména specialistou na sushi a asijské světové kuchyně - japonskou, vietnamskou, thajskou, čínskou, malajskou a kambodžskou kuchyni. Poskytuje vlastní zcela originální koncept zábavných kurzů vaření barevného sushi, včetně vegetariánské odlehčené varianty. Vše v biokvalitě, barevná rýže je velmi oblíbená. Vhodné pro teambuildingy jsou workshopy color sushi. Má mnohaletou praxi v luxusních hotelích v Praze. Pobýval na stáži dva roky ve Francii.
Dlouhodobě vede kurzy vaření ve známé kuchařské škole vaření v Praze. Vede kurzy vaření na profesionální úrovni, uplatňuje pedagogické principy výuky a znalosti. Organizuje kurzy trpělivě a vytváří přátelskou atmosféru. Účastníky dokáže zaujmout a stmelit celý kolektiv. Povypráví o historii a zvláštnostech pokrmu, vysvětlí technologické postupy, ochotně odpoví na všechny dotazy. Nabízí lekce vaření a catering do 50 osob přímo na firemních, rodinných i společenských akcích, svatbách a párty. Včetně inventáře do 50 osob. Bývá součásti velkých cateringů na společenských akcích, kde se věnuje výhradně sushi a asijským kuchyním. Působí mladistvým a extravagantním dojmem. Je tváří asijské kuchyně pro Rohlík.cz.
V rámci své činnosti získal velkou praxi vaření s dětmi. Připravuje rád lekce vaření s dětmi a dětská párty. Dokáže děti báječně pobavit a naučit základům vaření.
Na vysoké úrovni provádí cooking show a live cooking včetně dramaturgie, školí profesionální kuchaře na gastro show. Vystupuje na Food Festivalech po celé ČR.
Hovoří francouzsky.
Kulinářských soutěží se účastnil jako junior.
Specializace:
Sushi a asijské kuchyně - japonskou, vietnamskou, thajskou, čínskou, malajskou a kambodžskou kuchyni. Pořádá kurzy cooking show.
Zvláštní schopnosti a dovednosti:
Lektorské dovednosti a mnohaleté zkušenosti ve škole vaření, přátelský, umění vysvětlit, zaujmout, strhnout pozornost, trpělivost – opakování, shrnutí výuky, ochotné odpovídání na dotazy účastníků, znalosti HAACP, komunikativnost, preciznost, vtipnost, vedení týmu. Umí sjednotit tým a vytvořit přátelskou atmosféru. Cooking show a live cooking včetně dramaturgie, školí profesionální kuchaře kuchaře na gastro show.
Rád pracuje s dětmi - dětské školy vaření a oslavy.
Domluví se francouzsky.
Služby pro firmy i domácnosti, společenské akce, eventy, festivaly:
Profesionální kuchař nabízí lekce a kurzy vaření sushi a asijských kuchyní s přímou účastí zákazníků nebo ukázkový kurz vaření do 50 osob u zákazníka. Lidé si po kurzu odnesou vyrobené sushi domů v ekologických obalech, obdrží všechny naučené receptury. Pořádá kurzy cooking show.
Na vysoké profesionální úrovni předvádí cooking show, live cooking.
Často pracuje s dětmi a zajišťuje dětské školy vaření, narozeninové oslavy, dětské párty a vaření s dětmi.
Dále nabízí catering do 50 osob do firem, domácností a soukromé akce, párty na klíč. Zajistí catering včetně inventáře v ekologických bio obalech, které jsou rozložitelné v přírodě. Mistr kuchař zajistí výzdobu, dekorace, inventář, prostírání stolu, hudbu DJ, fotografa, sommeliéra, jednorázové bio obaly. Po domluvě zprostředkuje zapůjčení stanů, grily a jiného potřebného inventáře.
Nabízí účast, live cooking a pomoc velkým cateringovým firmám na společenských akcích, součást svatebních hostin, kde má svůj tradiční koutek sushi a asijských kuchyní. 
Spolupráce s médii:
Spolupráce, tvář asijské kuchyně a videonahrávky pro ROHLÍK.CZ
TV NOVA – Snídaně s NOVOU
Regionální TV – např. Karlovy Vary
Časopisy Blesk
Noviny Mladá fronta dnes
Časopis Gurmet
Časopis FOOD
Účastnil se projektu pro děti – zdravé stravování „Food revolution day“
Stáže:
Francie – 2 roky, hotel Le Calombier
Reference:
Tvař asIjské kuchyně pro ROHLÍK.CZ
Škola vaření Chefparade – mnoholetá lektorská praxe
Sushi v Dushi
Ambiente,
Hotel Intercontinental Praha
Sushi Time
Služby pro Hotely Vienna House
Restaurace SOHO
Hotely OREA

CENÍK

Od 1000 Kč/osobu. Menu a cenu na akci zasílá zdarma. Každá akce je originální a jinak náročná. Cena se stanovuje předem na základě osobní domluvy na konkrétní akci. Náklady na cestovné, zapůjčení inventáře, obslužný personál se stanoví podle vzdálenosti a velikosti akce.

POSKYTOVANÉ SLEVY

V případě dlouhodobé spolupráce je možné domluvit slevu.

VAŠE AKČNÍ NABÍDKA

Mistr kuchař poskytuje akční nabídku podle sezony. Zejména přizpůsobuje výběr surovin.

Kontaktní informace
Sídlo firmy
Profesionální lektor vaření - specialista na sushi a gastro show

Praha