Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Osobní kuchař v regionu Hradec Králové

Základní popis

Profesionální kuchař z regionu Hradec Králové s mnohaletou praxí a zkušenostmi ze zahraničí nabízí služby osobního kuchaře, vaření na rodinných a firemních oslavách, lekce vaření, kompletní catering. Předvádí zážitkovou gastronomii pro VIP zákazníky, kulinářské show. Široce spolupracuje s médii a účastní se gastro festivalů.

Poskytované služby
Profesionálové
Cateringové firmy s kuchaři do domu
Druhy kuchyní, které vaříme
Česká kuchyně
Italská kuchyně
Španělská kuchyně
Maďarská kuchyně
Indická kuchyně
Thajská kuchyně
Ryby a mořské plody
Grilování
Vegetariánská kuchyně
Lékařské diety
Zdravá strava
Domácí strava
Sladké pečení
Studená kuchyně
Gastro show
Působnost v krajích
Celá ČR
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Praha
Nabízené akce
Malé události - minimálně pro 4 osoby
Pro 1 a více osob (minimálně 4 porce)
Na 1 den - celodenní vaření
Na 2 a více dní
Podrobný popis
Mistr kuchař působí v okresu Hradci Králové je vyučený profesionální kuchař, který svou praxi získal také na zahraničních stážích na Kanárských ostrovech, Austrálii a Thajsku. Díky těmto svým zkušenostem vám rád připraví pokrmy z kanárské kuchyně, španělské kuchyně, středomořskou kuchyni, ryby, asijské kuchyně i fitness stravu pro sportovce. Nabízí své služby osobního kuchaře, vaření, catering na firemních a rodinných akcích do 50 osob, rauty, kulinářské show i lekce vaření u Vás.
Mistr kuchař je velmi komunikativní. Svým zákazníkům povypráví a předvede show např. zmrazení čokolády tekutým dusíkem, speciální recepty na čokoládové lanýže, dýňové rizoto s bílou čokoládou, sušené maso s čokoládou a mnoho jiných originálních receptů. Rád komunikuje s lidmi, předvádí a prezentuje pokrmy na festivalech a má velkou praxi s prací v médiích.
Šéfkuchař se stále vzdělává v oboru. Absolvoval vzdělávací kurz vaření se světoznámým michelinským kuchařem - *** Michelin Star - Christian Bau.

Specializace:
Kanárská kuchyně, fitness strava pro sportovce, ryby, příprava steaků, asijská kuchyně, indická kuchyně, klasická česká kuchyně a tradiční svíčková
Zvláštní schopnosti a dovednosti:
Komunikativnost, kreativní vaření a příprava originálních receptů, prezentace pokrmů na festivalech, kulinářské show, organizační schopnosti, flexibilita, preciznost, tvorba degustačních menu na klíč, práce pro VIP zákazníky
Služby pro firmy a domácnosti:
Šéfkuchař pan Cirkva zajistí firemní a rodinné akce na klíč včetně veškerého inventáře pro skupiny do 50 osob. Uvaří čerstvé pokrmy nebo zajistí kompletní catering ve Vašich prostorách, doma, na zahradě, na chatě, v klubu a společnost či kdekoli jinde. Připraví speciální menu či jinou netradiční formu občerstvení.
Poskytuje služby osobního kuchaře, zážitkovou gastronomii. Provede lekce vaření u Vás doma, v zázemí Vaší firmy teambuilding do 20 osob. 
Spolupráce s médii:
Karlovarská TV regionální
Jihlavská TV regionální
TV NOVA - poskytnuté rozhovory
Účast na Festivalech čokolády v ČR (Karlovy Vary, Liberec, aj.)
Reference:
TV NOVA –  Praha - externí kuchař, práce pro VIP klientelu
Gastro Burda – Hradec Králové
Reference zákazníka:
Dobrý den,
chtěli jsme Vám moc poděkovat za doporučení kuchaře Davida Cirkva. Byl opravdu skvělý a výborně všem uvařil. Vymyslel super a zajímavé menu, které všem hostům moc chutnalo. Pokud někdo hledá kuchaře na rodinnou akci, kde se nechce starat o jídlo a rád by se raději věnoval hostům, tak plně doporučujeme.
S pozdravem
Klára Vojáčková 

Recenze zákazníka:

Dobrý den, paní Bachtíková,
chtěla bych dát zpětnou vazbu na pana Kuchaře Davida Církvu, který nám 1.9.2018 vařil na svatbě na táboře v Rakousích v Malé Skále.
Všechno jídlo, které pro nás připravil bylo výborné, hosté byli nadmíru spokojení. Přizpůsobil se i stylu akce a našemu životnímu postoji (polovina svatby vegetariánská).
Navíc bych ráda vyzdvihla jeho pohodový a přátelský přístup, který pomáhal tvořit milou atmosféru.

Za nás plný počet bodů.
Byli jsme nad míru spokojení.

Hana Cejpková (roz. Čermáková)
Petr Cejpek

Krásná recenze zákazníka:

Dobrý den, paní Bachtíková,

rád bych Vám a primárně panu Církvovi touto cestou složil poklonu a poděkoval za grilovací akci, která se konala 31.7. u nás ve Vysoké nad Labem. Pan Církva nás velmi mile překvapil hned na počátku, když mimo jiné dovezl 3 druhy vlastnoručně upečených chlebů, které byly navíc naprosto vynikající. Samotná práce s naším grilem byla perfektní! Naším primárním cílem bylo, aby potraviny vypadaly skvěle v objektivu fotoaparátu, což se tedy určitě povedlo…navíc vše i výborně chutnalo. Všichni účastníci byli nadšení, a kromě vizuálního zážitku se parádně pochutnali a přejedli! Abych se přiznal, lepší žebra jsem ještě nikdy neměl!
Doufám, že něco podobného ještě v brzké době zopakujeme.

Ještě jednou děkuji a přeji hezký den.

S pozdravem
Ing. Lukáš Přibyl
Dne 10.08.2021

CENÍK

Každá akce je originální a jinak náročná. Cena se stanovuje na základě osobní domluvy na konkrétní akci. Sestavení menu a cenovou kalkulaci na akci Vám pošle mistr kuchař zdarma. Náklady na cestovné, zapůjčení inventáře, obslužný personál se stanoví podle vzdálenosti a velikosti akce.

POSKYTOVANÉ SLEVY

V případě dlouhodobé spolupráce je možné domluvit slevu, a to předem před plánovanou akcí.

VAŠE AKČNÍ NABÍDKA

Aktuální akční nabídky si domluvíte přímo s šéfkuchařem. Věnujte svým blízkým Dárkový poukaz. Poukazy lze věnovat až po schválení individuální akce. Druhy poukazů: 1. Lekce vaření s osobním kuchařem 2. Gurmánské zážitky s osobním kuchařem 3. Romantickou večeři

Kontaktní informace
Sídlo firmy
Osobní kuchař v regionu Hradec Králové

Hradec Králové