Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Osobní šéfkuchař a catering - Praha, Kutná Hora

Základní popis

Šéfkuchař s praxí v 5* hotelích nabízí službu privátního kuchaře, kompletní catering do 70 osob zejména na svatbách, rodinných, firemních akcích. Lekce vaření u vás. Specializuje se na českou kuchyni. Obnovuje zapomenuté staročeské recepty. Vyrábí domácí produkty z lokálních survin. Rád peče dezerty. Předvádí gastro show a live cooking. Služby poskytuje po celé ČR.

Poskytované služby
VIP Profesionálové
Cateringové firmy s kuchaři do domu
Kurzy s pronájmem kuchařů do domu
Druhy kuchyní, které vaříme
Česká kuchyně
Italská kuchyně
Francouzská kuchyně
Ryby a mořské plody
Zvěřina
Grilování
Vegetariánská kuchyně
Zdravá strava
Domácí strava
Sladké pečení
Studená kuchyně
Gastro show
Působnost v krajích
Celá ČR
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Vysočina
Zlínský kraj
Nabízené akce
Malé události - minimálně pro 4 osoby
Velké akce - 20 a více osob
Pro 1 a více osob (minimálně 4 porce)
Na 1 den - celodenní vaření
Na 2 a více dní
Na každodenní vaření
Podrobný popis
Profesionální šéfkuchař pan Čapek má exkluzivní kuchařskou praxi v 5* hotelích. Používá produkty z malých farem a místních pěstitelů. Připravuje potraviny vlastní domácí výroby – pečivo, kváskový chléb, vlastní těstoviny, dezerty, máslo aj. Rád vaří českou a staročeskou kuchyni. S oblibou vyhledává starodávné zapomenuté recepty. Rád peče dezerty. Zajistí kompletní catering podle požadavků zákazníka do 70 osob včetně inventáře, pomocných kuchařů, obsluhy. Školu vaření u zákazníka do 25 osob.
Uvaří přímo u zákazníka v soukromí nebo zázemí firmy. Používá vždy čerstvé suroviny.
Poskytuje služby kuchaře do domu a osobního šéfkuchaře na rodinných  a firemních akcích, svatbách, garden párty. Má zkušenosti s gastro show na pop-up akcích v Praze. Používá mikroport. Předvede catering s live cooking.
Kulinářské služby poskytuje po celé České republice.
Specializace:
Česká, francouzská kuchyně. Vyhledávání nejstarších zapomenutých receptů a jejich příprava z lokálních surovin. Příprava surovin vlastní domácí výroby – pečivo, dezerty, kváskový chléb, máslo, těstoviny
Rád peče dezerty.
Zvláštní schopnosti a dovednosti:
Vysoké organizační schopnosti, vedení týmů, flexibilita, preciznost, tvorba jídelních lístků včetně cenové kalkulace, znalost a dodržování BOZP a HACCP, práce se skladovým programem.
Tvorba vlastních domácích surovin a příloh.
Kuchařská show a live cooking na profesionální úrovni – pop-up koncept.
Služby pro firmy a domácnosti:
Mistr kuchař nabízí cateringové služby a službu privátního kuchaře na vaření pro rodinné oslavy, firemní párty, teambuildingy, obědové a degustační menu, svatby, společenské akce. Zajistí sommeliéra, párování jídla s vínem, degustaci vín. Připravuje vlastní domácí pečivo, dezerty, těstoviny, kváskový chléb, máslo a jiné. Vaří z lokálních surovin. Vaření na klíč včetně veškerého vlastního inventáře do 20 osob.
Kompletní catering do 70 osob zajistí se zapůjčeným inventářem a pomocných kuchařů, obsluhu, stany, výzdobu stolu. Po domluvě se zákazníkem vybere a nakoupí suroviny, navaří, naservíruje, povypráví zajímavosti o pokrmech. Předvede profesionálně kuchařskou show nebo živé vaření live cooking.
Uvaří čerstvé pokrmy nebo zajistí kompletní catering ve vašich prostorách, doma, zázemí firmy, grilování na zahradě či pronajatých prostorách.
Provede kurzy vaření a lekce vaření, školu vaření do 25 osob u Vás doma, kulinářský teambuilding v zázemí vaší firmy. Kurzy jsou s přímou účastí zákazníků nebo pouze ukázkové s malou degustací.
Mistr kuchař vše zajistí, nemusíte se o nic starat.
Spolupráce s médii:
Časopis Forbes – článek o konceptu a zavedení nové kuchyně
Časopis Volvo magazín
Reference:
Restaurace Mlýn Dänemark – Boutique hotel – Kutná Hora
5* Chateau HERÁLEC – Vysočina – hotel a restaurace
Hotel Líšenský Dvůr
CENÍK

Cena na hodinu práce kuchaře je obvykle 500 Kč/ hodinu. Mistr kuchař posílá menu a cenovou nabídku zdarma. Po vzájemné domluvě se zákazníkem si odsouhlasí menu, cenu, případný inventář a jiné podrobnosti před akcí.

POSKYTOVANÉ SLEVY

Mistr kuchař poskytuje slevy. Záleží na typu, náročnosti a velikosti akce. Sleva je poskytnuta po vzájemné domluvě a zejména na základě dlouhodobé spolupráce.

VAŠE AKČNÍ NABÍDKA

Mistr kuchař poskytuje akční nabídku podle sezony. Například velikonoční, zabíjačkové speciality, husí hody, zvěřinové hody, vánoční cukroví aj.

Kontaktní informace
Sídlo firmy
Osobní šéfkuchař a catering - Praha