Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Pravý španělský šéfkuchař na vaše akce

Základní popis

Španělský profesionální šéfkuchař s více jak 10letou praxí je vyučen v oboru gastronomie. Zahraniční zkušenosti získal na zámořských jachtách. Pracoval na Malorce, v Anglii, Itálii. Vařil pro VIP klientelu. Rád předvádí live cooking s velkou pánví a přípravu španělské paelly. Je specialistou na španělskou, italskou, marockou kuchyni, ryby a mořské plody. Nabízí osobní služby jako kuchař do domu do 10 osob, catering, workshopy, lekce vaření  na firemní, rodinné a společenské akce. Hovoří španělsky, anglicky. Učí se česky. Předvádí gastro show.

Poskytované služby
Cizinci
Profesionálové
Druhy kuchyní, které vaříme
Italská kuchyně
Francouzská kuchyně
Španělská kuchyně
Řecká kuchyně
Mexická kuchyně
Thajská kuchyně
Ryby a mořské plody
Grilování
Vegetariánská kuchyně
Lékařské diety
Zdravá strava
Domácí strava
Sladké pečení
Studená kuchyně
Carving
Gastro show
Kurzy vaření
Působnost v krajích
Jihočeský kraj
Nabízené akce
Malé události - minimálně pro 4 osoby
Velké akce - 20 a více osob
Pro 1 a více osob (minimálně 4 porce)
Na 1 den - celodenní vaření
Na 2 a více dní
Na každodenní vaření
Podrobný popis

Pravý španělský šéfkuchař Gabriel Diaz nabízí službu kuchaře do domu a firem do 10 osob. Je specialistou na španělskou, italskou kuchyni, ryby a mořské plody. Sympatický mistr kuchař je vyučen v oboru gastronomie, má diplom jako kuchař podepsaný od španělského krále. Zkušenosti získal při několikaletém pobytu v zahraničí, na Malorce, Itálii, Anglii, na zámořských jachtách, kde vařil pro VIP klienty. Rád vaří také anglickou a marockou kuchyni. Provádí live cooking s velkou pánví, kde nejčastěji připravuje oblíbenou španělskou paellu a mořské plody. Mistr kuchař se neustále vzdělává a zdokonaluje v oboru gastronomie. Prezentuje pokrmy v rodné španělštině, plynně hovoří anglicky. Učí se česky. Jeho spolupracující partnerka mu pomáhá překládat do češtiny.
Má zkušenosti s přípravou akcí a rautů pro 100 a více osob. Zcela profesionálně provádí cooking show a live cooking na gastrofestivalech a firemních akcích. Nabízí kompletní catering a celou akci zajistí. Nabízí kurzy a lekce vaření.

Specializace:
Španělská, italská, marocká, anglická kuchyně, příprava paelly, tapasy, středomořská kuchyně, ryby a mořské plody, orientální, marockou kuchyni, krevety, kalamáry, live cooking, vaření pro VIP klienetelu
Zvláštní schopnosti a dovednosti:
Komunikace a prezentace pokrmů ve španělštině, angličtině, kreativita a flexibilita, z mála ingrediencí vytvoří exkluzivní menu, preciznost, tvorba degustačního menu, managerské schopnosti, vedení týmů na pozici šéfkuchaře, organizační schopnosti, tvorba jídelních lístků včetně kalkulace, znalost a dodržování BOZP a HACCP
Služby pro firmy a domácnosti:
Španělský profesionální mistr kuchař nabízí své služby osobního kuchaře, vaření pro rodinné oslavy, firemní akce a soukromou klientelu, na společenské akce a food festivaly. Je odborníkem na španělskou a středomořskou kuchyni, ryba a mořské plody. Prezentuje pokrmy a live cooking v angličtině i španělsky. Česky se učí. Překlad do češtiny zajišťuje jeho spolupracovnice.
Používá velkou pánev, kde rád připravuje paellu. Na této pánvi připraví jídlo do 10 osob.
Zajistí firemní akce, workshopy, teambuildingy, rodinné a soukromé akce a vaření na klíč včetně veškerého inventáře. Po domluvě se zákazníkem vybere a nakoupí suroviny, navaří, naservíruje, povypráví zajímavosti a zvláštnosti španělské, anglické, italské nebo marocké kuchyně a uvařených pokrmů. Poradí zákazníkovi s nákupem speciálních surovin.
Má zkušenosti ze zahraničních hotelů s vařením na akcích pro VIP klientelu. Nabízí catering do 10 osob. Uvaří čerstvé pokrmy nebo zajistí kompletní catering ve Vašich prostorách, doma, na zahradě či kdekoli jinde do 10 osob.
Provede kurzy vaření a lekce vaření přímo u vás. Školu vaření španělské kuchyně do 10 osob u Vás doma, v zázemí vaší firmy nebo jiných prostorách. Kurzy španělské kuchyně probíhají s přímou účastí zákazníků nebo pouze ukázkový kurz s malou degustací do 10 osob.
Provádí live cooking na vysoké profesionální úrovni.
Medaile a ocenění:
Diplom ze školy podepsaný španělským králem
Stáže:
Dlouhodobý pobyt jako kuchař na zámořské jachtě
Malorca – 2010 – 2021
Itálie - 2016
Anglie – 2013 – 2015
Spolupráce s médii:
Jihočeská TV
Regionální noviny Anglie World Herald
Poskytoval rozhovory pro média
Reference:
Mood Beach Mallorca
Hotel Son Caliu Spa Oasis – Mallorca
Delicioso Catering Mallorca
Beach House Worthing - Anglie

CENÍK

Cena na hodinu práce autentického kuchaře-specilaisty na španělskou kuchyni není stanovena. Mistr kuchař posílá nabídku menu a cenovou zdarma. Po vzájemné domluvě se zákazníkem si odsouhlasí před plánovanou akcí menu, cenu, případný inventář a jiné podrobnosti před akcí.

POSKYTOVANÉ SLEVY

Mistr kuchař poskytuje slevy po domluvě a zejména na základě dlouhodobé spolupráce.

VAŠE AKČNÍ NABÍDKA

Mistr kuchař poskytuje akční nabídku podle sezony. Přizpůsobí výběr potravin.

Kontaktní informace
Sídlo firmy
Pravý španělský šéfkuchař na vaše akce