Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Profesionální kuchař, foodstylista, lektor pro online kurzy

Základní popis

Profesionální zkušený šéfkuchař, foodstylista získal praxi ve 4* restauracích. Jeho doménou je natáčení videoreceptů, reklam a foodstyling pro TV, hypermarkety i známé korporáty. Testuje recepty, vaří a fotí pokrmy. Nabízí také službu kuchaře do domu, online kurzy vaření, standardní kurzy vaření, catering na rodinné, firemní a společenské akce, cooking show na food festivaly. Je otevřený ke spolupráci s médii. Služby poskytuje po celé ČR.

Poskytované služby
VIP Profesionálové
Cateringové firmy s kuchaři do domu
Druhy kuchyní, které vaříme
Česká kuchyně
Slovenská kuchyně
Italská kuchyně
Francouzská kuchyně
Španělská kuchyně
Řecká kuchyně
Mexická kuchyně
Maďarská kuchyně
Čínská kuchyně
Thajská kuchyně
Japonská kuchyně
Sushi
Ryby a mořské plody
Zvěřina
Grilování
Rožnění selat
Vegetariánská kuchyně
Zdravá strava
Domácí strava
Studená kuchyně
Působnost v krajích
Celá ČR
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Vysočina
Zlínský kraj
Nabízené akce
Malé události - minimálně pro 4 osoby
Velké akce - 20 a více osob
Pro 1 a více osob (minimálně 4 porce)
Na 1 den - celodenní vaření
Na 2 a více dní
Na každodenní vaření
Podrobný popis

Profesionální mistr kuchař, foodstylista Petr Linka získal praxi ve 4* a 5* restauracích a zahraniční stáži. Má zkušenosti s vedením týmu kuchařů na pozici šéfkuchaře. Je komunikativní. Miluje svou práci. Na nejvyšší úrovni předvádí přípravu pokrmů ve videích pro TV, foodstyling pro časopisy. Aktuálně vaří a testuje recepty, provádí foodstyling a točí videorecepty pro známý potravinový řetězec ALBERT. Často spolupracuje s médii, natáčí videa pro e-shopy a producenty potravinářských výrobků. Rád vaří českou i zahraniční kuchyni, griluje, rožní selata, vaří také vegetariánskou kuchyni i peče sladké moučníky. Vaše rodinné, firemní akce, společenské oslavy zajistí kompletně. Předvede live cooking, kuchařskou show na různých akcích a festivalech ČR.
Jako novinku nabízí profesionální online kurzy vaření s přímou účastí šéfkuchaře, online workshop vaření podle přání a požadavků zákazníka. Stačí se jen připojit k internetu. Nabízí cateringové služby, klasické kurzy vaření u vás doma nebo ve firmě  s přímou účastí zákazníků na vaření.
Specializace:
Fooddstyling, natáčení videoreceptů, reklam
Gastro show
Online kurzy vaření
Česká a světová kuchyně, moderní gastronomie, kreativní tvorba receptů
Zvláštní schopnosti a dovednosti:
Manažerské a organizační schopnosti, vedení týmu kuchařů, komunikativnost, originální tvorba a testování receptů, cenová kalkulace
Dokonalé chuťové vyladění pokrmů a umělecké servírování
Live cooking a vysoce profesionální prezentace pokrmů v TV reklamách, pro hypermarkety, online kurzy vaření
Hovoří pasivně anglicky
Služby pro firmy a domácnosti:
Zkušený šéfkuchař poskytuje kompletní kuchařské služby. Vše zajistí, nemusíte se o nic starat. Nabízí službu kuchaře do domu - vaření čerstvého zážitkového menu přímo u vás na rodinné nebo firemní akci. Předvede live cooking a gastro show, grilování, rožnění selat. Catering do 50 osob. Zajistí pomocné kuchaře, inventář, grily, doporučí sommeliéra. Vaří českou i zahraniční kuchyni, vegetariánskou kuchyni a peče moučníky.
Vede kulinářské workshopy.
Nově poskytuje vysoce profesionální online kurzy vaření s přímou účastí šéfkuchaře, kdy vaří současně s účastníky kurzu a odpovídá jim na dotazy. Kurz vytvoří na míru podle zadání a požadavků zákazníka. Zajistí a doveze čerstvé suroviny k zákazníkovi v den konání kurzu nebo po domluvě si zákazník nakoupí běžně dostupné suroviny sám. Seznam potravin obdrží od šéfkuchaře včas před konáním kurzu. Na online kulinářský teambuilding se stačí pouze připojit k internetovému odkazu.
Nabízí zároveň standardní kurzy vaření přímo u zákazníka do 10 osob s přímou účastí zákazníků pro firmy a soukromou klientelu. Předvádí cooking show, prezentuje pokrmy na food festivalech, live cooking na firemních akcích.
Své služby poskytuje firmám na firemní akce, eventy, teambuildingy, večírky a párty. Veřejnosti na rodinné a soukromé oslavy narozenin, jubileí, svatby, rozloučení se svobodou, křtiny, promoce, garden párty i pohřby. Na společenské události jako food festivaly, lidové a městské slavnosti. Služby poskytuje po celé ČR.
Často spolupracuje s médii. Předvádí přípravu pokrmů ve videích pro TV, foodstyling pro časopisy. Nabízí profesionální vaření, tvorbu receptů a natáčí videoreceptů pro e-shopy a výrobce potravin, dovozce surovin, potravinové řetězce nebo dovozce kuchyňských přístrojů.
Spolupráce s médii:
Natáčení videí a reklam food produktů pro řetězec ALBERT
Natáčení v TV reklamě pro Kulina.cz
Natáčení videí a reklam pro TV
Stáže v zahraničí:
Slovensko – hotely a restaurace ve Vysokých Tatrách
Reference:
Hypermarket ALBERT
Restaurace KAMPA PARK Praha
Loď Pivovar na Vltavě

CENÍK

Cena se stanovuje na základě osobní domluvy na konkrétní akci. Sestavení menu a cenová kalkulace je poslána mistrem kuchařem zdarma.

POSKYTOVANÉ SLEVY

Šéfkuchař poskytuje obvykle slevy na základě osobní domluvy. Záleží na rozsahu a typu akce, speciálních přáních zákazníka a delší spolupráce.

VAŠE AKČNÍ NABÍDKA

Akční nabídka je aktuální podle sezóny – husí hody, posvícení, velikonoční a vánoční speciality aj. Vybírá sezónní čerstvé suroviny – např. jahodová, chřestová, houbová sezóna. Věnujte svým blízkým Dárkový poukaz: 1. Lekce vaření s osobním kuchařem 2. Gurmánské zážitky s osobním kuchařem  3. Romantickou večeři - Objednat poukaz: ZDE

Kontaktní informace
Sídlo firmy
Profesionální kuchař, foodstylista, lektor pro online kurzy
Rozkošného 895/6
150 00 Praha 5

IČ: 04080921