Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Kuchaři do domu – úvodní stránka
AKC ČR AKC ČR a WACS

Profesionální kuchař v okresu Jihlava

Základní popis

Profesionální kuchař s bohatou praxí v zahraničí nabízí služby poradenství zdravé výživy po teoretické i praktické stránce s možností vaření ve studiu, osobního kuchaře, catering na rodinných a firemních akcích do 150 osob, lekce vaření přímo u Vás. Věhlasné jsou jeho dezerty a moučníky. Předvádí gastro show. Komunikuje anglicky a německy.

Poskytované služby
Profesionálové
Cateringové firmy s kuchaři do domu
Druhy kuchyní, které vaříme
Česká kuchyně
Slovenská kuchyně
Italská kuchyně
Francouzská kuchyně
Španělská kuchyně
Řecká kuchyně
Mexická kuchyně
Indická kuchyně
Thajská kuchyně
Ryby a mořské plody
Zvěřina
Grilování
Vegetariánská kuchyně
Lékařské diety
Zdravá strava
Domácí strava
Sladké pečení
Studená kuchyně
Gastro show
Redukční diety
Působnost v krajích
Celá ČR
Moravskoslezský kraj
Praha
Středočeský kraj
Vysočina
Zlínský kraj
Nabízené akce
Malé události - minimálně pro 4 osoby
Velké akce - 20 a více osob
Pro 1 a více osob (minimálně 4 porce)
Na 1 den - celodenní vaření
Na 2 a více dní
Na každodenní vaření
Podrobný popis

Profesionální kuchař v okresu Jihlava více jak devět let pobýval v zahraničí, kde vařil a získával zkušenosti po boku renomovaných mistrů kuchařů. Cenné zkušenosti ze zahraničních stáží využil po návratu do Čech, kde založil vlastní kulinářské studio Slunce. Nabízí služby poradenství zdravé výživy po teoretické i praktické stránce s možností vaření ve studiu v Jihlavě pro 2 - 4 osoby. Je komunikativní a velmi rád předává své zkušenosti na lekcích vaření jak ve studiu, tak přímo u zákazníka doma nebo na kulinářském teambuildingu. Dokáže zákazníkům zajímavě vyprávět o kulinářských zážitcích ze světa, různých gastronomických zajímavostech při živém vaření nebo při kulinářské show. Mistr kuchař je velmi kreativní, rád kombinuje neobvyklé suroviny a vytváří originální pokrmy jedinečných chutí, vůní, barev, které dokáže umělecky servírovat. Preferuje vaření a práci s lokálními zdroji, místními farmáři a čerstvými regionálními surovinami. Jeho doménou je tzv. renesanční kuchyně, regionální kuchyně, vegetariánská, raw stravování. Oblíbené a věhlasné jsou jeho delikátní dezerty a moučníky. Jako zajímavost povypráví o kultuře čaje a čajových obřadech.

Specializace:
renesanční kuchyně – vegetariánská, raw pokrmy, sladké pečení, italská kuchyně, originální suroviny a jejich neobvyklé kombinace, regionální kuchyně, práce s lokálními zdroji a farmáři
Zvláštní schopnosti a dovednosti:
kreativita
originalita při přípravě pokrmů
komunikativnost a předvádění show
kultura čaje a čajové obřady
výživové poradenství
komunikace v angličtině a němčině na dobré úrovni
Služby pro firmy a domácnosti:
Mistr kuchař nabízí poradenství zdravé výživy po teoretické i praktické stránce s možností vaření ve studiu, práci osobního kuchaře, catering do 150 osob nebo oblíbené lekce vaření přímo u Vás. Připraví výzdobu, gril, disponuje s inventářem pro 30 osob. Pomůže Vám s kompletním zajištěním akce. Zajistí pomocné kuchaře, obsluhu. Pobaví Vaše hosty vyprávěním zajímavostí ze zahraničních stáží, o zajímavostech a trendech v gastronomii. Předvede kuchařské živé show před zraky zákazníků.
Nabízí vaření na rodinných oslavách, narozeninách, jubileích, svatbách, párty, garden párty, grilování a při soukromých oslavách. Uvaří čerstvé pokrmy nebo poskytne catering na firemních akcích, zábavném kulinářském teambuildingu, připraví exkluzivní raut pro obchodní přátele, vánoční večírek pro zaměstnance. Vystupuje na gastro festivalech nebo předvede prezentaci potravinářských produktů tuzemských i zahraničních výrobců.
Spolupráce s médii:
Mladá fronta DNES – rozhovor
iDnes Jihlava – rozhovor - rok 2017
Stáže v zahraničí:
Itálie
Norsko – rok 2010
Malorka a Kanárské ostrovy
Řecko – rok 2009
Švýcarsko
Nizozemí
Kypr – rok 2007
Anglie – rok 2006
Reference:
Kulinářské studio Slunce – majitel studia

CENÍK

Cena se stanovuje na základě osobní domluvy na konkrétní akci. Náklady na cestovné, zapůjčení inventáře, obslužný personál se stanoví podle vzdálenosti a velikosti akce. Cenový návrh zasílá mistr kuchař zdarma. Každá akce je originální a jinak náročná.

POSKYTOVANÉ SLEVY

V případě dlouhodobé spolupráce je možné domluvit slevu. Slevu je nutné domluvit předem osobně s mistrem.

VAŠE AKČNÍ NABÍDKA

Aktuální akční nabídky si domluvíte přímo s šéfkuchařem. Mistr kuchař nabízí dárkové poukazy.
Věnujte svým blízkým Dárkový poukaz. Poukazy lze věnovat až po schválení individuální akce. Druhy poukazů: 1. Lekce vaření s osobním kuchařem 2. Gurmánské zážitky s osobním kuchařem
3. Romantickou večeři 

Kontaktní informace
Sídlo firmy
Profesionální kuchař v okresu Jihlava

Jihlava