Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Kuchaři do domu – úvodní stránka
AKC ČR AKC ČR a WACS

Renomovaný kuchař v regionu Praha

Základní popis

Vysoce profesionální kuchař, majitel cateringové společnosti, gastro manager, člen AKC ČR má téměř dvacetiletou praxi v oboru. Nabízí služby osobního kuchaře, catering na klíč do 160 osob na rodinné a firemní oslavy, zejména svatby. Pořádá lekce vaření u Vás. Zajistí svatební hostinu včetně obřadu, dortu a ubytování. Klade důraz na vysokou kvalitu a čerstvost surovin od regionálních dodavatelů. Respektuje nejnovější moderní trendy vaření. Má zkušenosti v oblasti filmového cateringu.

Poskytované služby
VIP Profesionálové
Cateringové firmy s kuchaři do domu
Kurzy s pronájmem kuchařů do domu
Druhy kuchyní, které vaříme
Česká kuchyně
Slovenská kuchyně
Italská kuchyně
Francouzská kuchyně
Španělská kuchyně
Řecká kuchyně
Mexická kuchyně
Indická kuchyně
Thajská kuchyně
Ryby a mořské plody
Zvěřina
Grilování
Rožnění selat
Vegetariánská kuchyně
Lékařské diety
Zdravá strava
Domácí strava
Sladké pečení
Studená kuchyně
Carving
Gastro show
Kurzy vaření
Působnost v krajích
Celá ČR
Praha
Středočeský kraj
Nabízené akce
Malé události - minimálně pro 4 osoby
Velké akce - 20 a více osob
Pro 1 a více osob (minimálně 4 porce)
Na 1 den - celodenní vaření
Na 2 a více dní
Na každodenní vaření
Podrobný popis

Vysoce profesionální šéfkuchař pan Kostínek, člen AKC ČR má vřelý vztah k vaření již od mala. Bratr dědečka Josef Kostínek byl významným kuchařem, který vydal několik kuchařek. Opravdu profesionálně zajistí catering se svou společností na rodinných a firemních oslavách, zvláště rád pořádá svatby. Vaši akci do 160 osob zařídí na klíč. Připraví svatební raut, hostinu včetně obřadu a ubytování v malebném historickém statku Vletice obklopeného nádhernou přírodou nedaleko Prahy, který splňuje vysoký standard a komfort. Zajistí luxusní svatební dorty. Mistr kuchař spolupracuje s dortovým studiem umělecké cukrářky, která vyrábí dorty z nejkvalitnějších surovin od lokálních dodavatelů a farmářů (mléko, máslo, vejce, marmelády, ovoce). Mottem jeho práce je: „Vařím poctivě a s láskou.“
Šéfkuchař především klade důraz na výběr nejkvalitnějších čerstvých suroviny od lokálních producentů a regionálních výrobců. Doporučí Vám kvalitní domácí dodavatele a suroviny z místních farem. Nabízí také nákup a závoz těchto výjimečných potravin po telefonu. Mistr kuchař poskytuje lekce vaření ve Vašem prostředí do 10 osob s přímou účastí zákazníků nebo pouze ukázkový kurz vaření s degustací. Poradí tipy a rady při přípravě pokrmů.
Poskytuje recepty, certifikáty, dárkové poukazy v elektronické a tištěné podobě. 

Specializace:
Mimo uvedených mezinárodních kuchyní šéfkuchař rád griluje, rožní selata – zejména přeštická selata, vaří podle moderních gastronomických trendů s používáním výhradně kvalitních domácích surovin od farmářů a regionálních výrobců.
Zvláštní schopnosti a dovednosti:
Managerské dovednosti  - vedení vlastní cateringové společnosti
Vedení týmu, zaučení personálu, flexibilita, adaptabilita, preciznost
Zaměření na pečlivý výběr a kvalitu surovin regionálních dodavatelů
Sestavení menu, kalkulace a znalost HCCP
Služby pro domácnosti a pro firmy:
Mistr kuchař nabízí služby osobního kuchaře od plánování menu, nákupu surovin, vaření, naservírování až po kompletní úklid kuchyně po akci.
Poskytuje cateringové služby. Naplánuje a zorganizuje Vaši oslavu na klíč, od malých událostí po velké akce do 160 osob jako coffee break, svatbu, garden párty, narozeninovou oslavu, koktejlovou recepci, recepci formou rautu, tematické recepce, servírované menu. Zajistí pomocné kuchaře a obsluhu, sommeliéra, fotografa, kameramana i zábavný program. Připraví slavnostní tabuli a květinovou výzdobu, zařídí inventář, party stany, stoly, židle, rozešle pozvánky.
Zařídí dorty do domu, jak svatební, tak na různé oslavy. Spolupracuje s dortovým studiem a uměleckou cukrářkou, která zhotoví dorty z výhradně domácích surovin lokálních farmářů.
Uspořádá lekce vaření ve vašem prostředí, cukrářskou školu, nabízí vaření a cukrářské kurzy pro děti.
Stáže v zahraničí:
Mongolsko – otevření české restaurace v Ulánbátaru, včetně logistiky dovozu surovin, tvorba receptur a zaučení místního personálu
Reference:
Francouzská restaurace v Obecním domě
Filmový catering – příprava pokrmů pro hvězdy jako jsou Catherine Zeta Jones, Gerard Depardieu, Danny Trejo a známé české herce
Nahrávání videoreceptů

CENÍK

Cena se stanovuje individuálně dle náročnosti a rozsahu akce, speciálních přáních zákazníka, výběru kvalitních surovin a dle dohody. Cenovou kalkulaci a přizpůsobené menu Vašim požadavkům vypracuje na konkrétní akci a zdarma pošle.
 

POSKYTOVANÉ SLEVY

Mistr kuchař poskytuje slevy na základě osobního jednání, rozsahu a typu akce, speciálních přáních zákazníka a na základě pravidelné nebo delší spolupráce.
 

VAŠE AKČNÍ NABÍDKA

Mistr kuchař poskytuje akční nabídku aktuálně a podle sezónnosti.

Kontaktní informace
Sídlo firmy
Renomovaný kuchař v regionu Praha

16900 Praha 6 - Břevnov