Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Kuchaři do domu – úvodní stránka
AKC ČR AKC ČR a WACS

Renomovaný mistr kuchař a lektor vaření v regionu Liberec

Základní popis

Vysoce profesionální šéfkuchař, držitel kulinářských ocenění, člen AKC ČR, gastromanager nabízí služby osobního kuchaře, lekce vaření přímo u vás i ve svém studiu, cateringové služby pro firmy a domácnosti do 100 osob. Specializuje se na českou kuchyni v moderním pojetí, francouzskou a středomořskou. Předvádí zcela profesionálně kuchařské show na vysoké úrovni na festivalech i pro své zákazníky. Aktivně spolupracuje s médii.

Poskytované služby
VIP Profesionálové
Kurzy s pronájmem kuchařů do domu
Druhy kuchyní, které vaříme
Česká kuchyně
Italská kuchyně
Francouzská kuchyně
Španělská kuchyně
Maďarská kuchyně
Indická kuchyně
Thajská kuchyně
Ryby a mořské plody
Zvěřina
Grilování
Rožnění selat
Vegetariánská kuchyně
Lékařské diety
Domácí strava
Sladké pečení
Studená kuchyně
Gastro show
Kurzy vaření
Působnost v krajích
Liberecký kraj
Středočeský kraj
Nabízené akce
Malé události - minimálně pro 4 osoby
Velké akce - 20 a více osob
Pro 1 a více osob (minimálně 4 porce)
Na 1 den - celodenní vaření
Podrobný popis

Renomovaný šéfkuchař a lektor vaření v Liberci je dlouholetým významným členem Asociace kuchařů a cukrářů ČR, pobočky Severní Morava a Slezsko. Je známým gastromanažerem, šéfkuchařem a gastro poradcem pro hotely, restaurace a profesionály. Mnoho let úspěšně provozoval vlastní stylovou restauraci Bašta a působil jako šéfkuchař v 4* Grandhotelu Zlatý Lev v Liberci. Bohaté zkušenosti získal také na zahraničních armádních misích a v škole kulinářského umění Gastrostudiu  Bidfood CZ. Spolupracoval s kuchařskými elitami z České republiky.
Zaměřuje se především na čerstvé lokální suroviny od farmářů. Vaří s velkou láskou a jak sám říká: „Jídlo a servírované pokrmy musí mít svůj příběh, sílu a filosofii.“ Svým hostům předává ve vybraných pokrmech příběh a energii tak, aby se rádi hosté vraceli.
Nabízí služby osobního kuchaře. Především nabízí a provádí lekce vaření pro profesionály i pro širokou veřejnost a firemní klientelu. Kurzy vaření a teambuildingy budou pobíhat ve vlastním gastrostudiu nebo přímo u zákazníka v jeho prostorách. Kompletní catering zajistí do 100 osob.
Předvádí profesionální kuchařské show na vysoké úrovni. Prezentuje pokrmy, výrobky na gastrofestivalech, ale také před svými zákazníky doma nebo ve firmě. Velmi rád komunikuje se zákazníky. Na Bosch Fresh festivalu v Liberci v roce 2017 pod jeho vedením vyhrála v hlasování Severočeské restaurace regionu restaurace Benada.

Specializace:
Česká kuchyně v moderním pojetí, francouzská a středomořská kuchyně, moderní vysoká gastronomie
Zvláštní schopnosti a dovednosti:
Manažerské schopnosti a vedení týmu, nastavení jídelníčku a cenové kalkulace, HACP, komunikativnost a profesionální předvádění kulinářské show, mnohaleté zkušenosti s vedením vlastní restaurace, dovednosti z oboru psychologie a zkušenosti ze zahraničních misí, gastroporadenství pro profesionály i kuchaře-juniory. Hovoří anglicky.
Služby pro firmy a domácnosti:
Mistr kuchař nabízí služby osobního kuchaře nebo catering do 100 osob. Čerstvě navaří přímo u Vás nebo zajistí catering. Zajistí a exkluzivně uvaří na rodinných, soukromých oslavách, firemních akcích, společenských akcích a festivalech. Připraví narozeniny, oslavu jubilea, svatbu, grilování, párty, garden párty, firemní raut, teambuilding, večírky.
Jeho hlavní činností jsou kurzy a lekce vaření ve vlastním kulinářském studiu nebo přímo u zákazníka. Své služby nabízí jak široké veřejnosti, firemní klientele jako zábavný kulinářský teambuilding, tak vyškolí a zdokonalí profesionální kuchaře. Nabízí kurzy vaření s přímou účastí zákazníka do 20 osob a ukázkové lekce vaření s degustací do 25 osob. Mistr kuchař velmi rád povypráví zážitky ze zahraničních misí a kulinářské zajímavosti o připravovaných pokrmech, trendy moderní gastronomie. S radostí předvede na zcela profesionální úrovni kuchařské show.
Spolupráce s médii:
Mistr kuchař široce spolupracuje s tiskem, rozhlasem, televizí a prezentuje na festivalech.
Noviny Mladá fronta DNES
Noviny Liberecký deník
Časopis Luxus.cz
Rádio RCL
TV PRIMA – rozhovory
RTM plus televize - rozhovory
Kulinářský festival Bosch Fresh Festival Liberec 2017 – účast
Medaile a ocenění:
Pod vedením mistra kuchaře Roberta Sklenáře vyhrála restaurace Benada v Liberci v hlasování Severočeská restaurace regionu.
Anketa Zlatý kuchař roku 2017 – volba veřejnosti, 2. místo
Úspěšná prezentace a show na Bosch Fresh Festival Liberec 2017
Olima Cup Olomouc 2016 – zlatá medaile, působil jako trenér kuchařského vítěze Jana Žídka
kulinářské soutěže na Slovensku – zlaté medaile
Reference:
4* Clarion Grandhotel Zlatý Lev Liberec - šéfkuchař do září 2017
restaurace Bašta, Liberci – majitel vlastní restaurace

CENÍK

Cena se stanovuje vždy konkrétně na každou akci, a to po vzájemné domluvě předem. Cenová nabídka je poslána zdarma. Obvyklá cena je 300 - 500 Kč na hodinu práce. Záleží na typu akce, náročnosti akci a speciálních přáních zákazníka.

POSKYTOVANÉ SLEVY

Mistr kuchař poskytuje slevy podle individuální domluvy na akci. Především na základě dlouhodobé spolupráce.

VAŠE AKČNÍ NABÍDKA

Mistr kuchař nabízí aktuálně a podle sezóny přípravu pokrmů a tematické lekce vaření.

Kontaktní informace
Sídlo firmy
Renomovaný mistr kuchař a lektor vaření v regionu Liberec

Liberec