Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Šéfkuchař a kompletní catering Zlín, Olomouc a Brno

Základní popis

Zkušený šéfkuchař je provozovatelem restaurace s ubytováním. Nabízí kompletní catering na akce od 20 do 1000 osob i více. Pořádání firemních, rodinných akcí, svateb, párty. Má bohaté zkušenosti se zajištěním festivalů na klíč od inventáře, párty stanů, zábavu, nápojových stánků, lidových slavností, koncertů, open air, poutí. Poskytuje gastro show. Specializuje se na čerstvé regionální suroviny. Nabízí rožnění selat, zabíjačku u vás, přípravu čerstvých pstruhů nebo specialitu lososů.

Poskytované služby
Cateringové firmy s kuchaři do domu
Profesionálové
Druhy kuchyní, které vaříme
Česká kuchyně
Slovenská kuchyně
Španělská kuchyně
Maďarská kuchyně
Sushi
Ryby a mořské plody
Zvěřina
Grilování
Rožnění selat
Vegetariánská kuchyně
Lékařské diety
Zdravá strava
Domácí strava
Sladké pečení
Studená kuchyně
Gastro show
Barmanské show
Působnost v krajích
Jihomoravský kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Zlínský kraj
Nabízené akce
Velké akce - 20 a více osob
Na 1 den - celodenní vaření
Na 2 a více dní
Podrobný popis

Profesionální šéfkuchař pan Pospěch a provozovatel restaurace s ubytováním Na Hřišti má dlouholeté zkušenosti s cateringem na velké i malé akce od 20 do 1000 osob i více. Kulinářskou praxi získal také pobytem v zahraničí – Německu, Rakousku, Španělsku. Hovoří německy. Kompletní catering poskytuje včetně veškerého inventáře – párty stanů, grilů, zahrádek, pivních setů, výčepních zařízení, osvětlení, stage aj. Zajistí pomocné šéfkuchaře a personál, sommeliéry, fotografy, výzdobu. Rozešle pozvánky, postará se o zábavu, fire show, nafukovací atrakce aj. Předvede gastro show a live cooking.
 Ve své restauraci s ubytováním poskytuje možnost necelodenního stravování pro rodiny s dětmi a sportovní kluby.
Uspořádá kompletně celý festival na klíč. Organizuje koncerty, open air, diskotéku, lidové a městské slavnosti, poutě, plesy aj. Má bohaté zkušenosti a vše zajistí od A do Z - vstupenky, občerstvení, nápojové stany, stánky s jídlem, stánky s kávou, prodejce sýrů a místní speciality, ledovou tříšť, zmrzlinu a vše ostatní, fire show, laser show, mobilní oplocení, sprchy, elektrocentrálu aj .
Uvaří čerstvé pokrmy nebo kompletní catering v prostorách vaší firmy, klubu, na společenských akcích, vesnických slavnostech, u vás doma, na zahradě či kdekoli jinde. Používá nejraději místní domácí produkty i suroviny, vaří krajové speciality a pochoutky.
Služby poskytuje obvykle do 100 km od Rožnova p. Radhoštěm, ale po domluvě po celé ČR.

Specializace:
Staročeská kuchyně a krajové valašské pochoutky, rožnění selat a grilování, zabíjačka na míru, výroba domácích produktů, ryby a mořské plody, příprava lososů, studená kuchyně
používání čerstvých regionálních surovin – pstruhařství, sýrárna
Zvláštní schopnosti a dovednosti:
Organizační schopnosti, manažerské schopnosti - vedení vlastního restauračního provozu, vedení týmu na pozici šéfkuchaře, preciznost, kreativita, komunikativnost, flexibilita, tvorba jídelníčku a cenové kalkulace
Kompletní organizace a zajištění celého food festivalu a lidových slavností na míru.
Gastro show a live cooking na vysoce profesionální úrovni pro food festivaly, slavnosti, pouť, eventy.
Jazykové znalosti – hovoří německy
Služby pro firmy a domácnosti:
Mistr kuchař zajistí na společenské, firemní a rodinné akce, svatby, párty, festivaly, poutě, lidové slavnosti, plesy. Kompletní cateringové služby poskytuje včetně inventáře do 1000 osob. Doveze párty stany, sezení, stan pro VIP, zahradní grily, zmrzlináře, pivní sety, pódia, stage, výčepní zařízení, osvětlení, pomocné kuchaře a personál, servírky, fotografy, techniku, ozvučení, dekorace, hrací nafukovací stany pro děti, stolní fotbálky, šipky aj..
 Uvaří čerstvé pokrmy nebo kompletní catering v prostorách vaší firmy, klubu, na společenských akcích, městských slavnostech, u vás doma, na zahradě či kdekoli jinde.
Služby poskytuje obvykle do 100 km od Rožnova p. Radhoštěm, ale po domluvě po celé Moravě i Čechách – Zlín, Frýdek- Místek, Olomouc, Brno aj.
 Působí jako profesionální šéfkuchař, majitel vlastní restaurace Na Hřišti s ubytováním pro 44 osob a celodenní stravou dle dohody, venkovní grilování a posezení.Toto místo proslavili Milan Baroš, Radim Kučera a René Bolf. Místo je vhodné pro rodiny s dětmi, sportovce, širokou veřejnost. Ubytovna také nabízí zázemí pro sportovní oddíly ve formě šatny na převádění, či možnosti úschovy jízdních kol nebo lyží. Ideální pro zimní nebo letní soustředění.
 Poskytuje služby osobního kuchaře včetně snídaní, obědů, večeří. V sídle vaší firmy udělá zabíjačku, griluje selata, pečená žebra, špecle, strapačky, speciálního grilovaného lososa, čerstvé krajové pochoutky z regionálních surovin.
Poskytne živé vaření, cooking show na firemních akcích, lidových a městských slavnostech, festivalech v ČR.
 Uspořádá festival, koncert, open air, diskotéku aj. Má bohaté zkušenosti a kompletně vše zajistí - vstupenky, občerstvení, nápojové stany, stánky s jídlem, stánky s kávou, prodejce sýrů a místní speciality, ledovou tříšť, zmrzlinu a vše ostatní, fire show, laser show, mobilní oplocení, sprchy, elektrocentrálu aj .
Prezentuje a vaří také v němčině.

Stáže a kurzy:
Rakousko – 4 zimní sezóny – Hotel Spielberghaus
Německo – 2 letní sezóny – Seebruck Hotel Post
Španělsko – cestování s kulinářskou praxí
Spolupráce s médii:
Účast na soutěži guláše Vsetín
Reference:
Rakousko – 4 zimní sezóny
Německo – 2 letní sezóny
Horský hotel Čarták
Hotel Magistr Vsetín
Hotel Eroplán
Valašská koliba Fojtka
Restaurace a ubytování Na Hřišti

CENÍK

Šéfkuchař vypracuje a nabídku menu a cenu. Pošle vám nabídku zdarma. Každá akce je individuální a jinak obtížná. Cena se stanovuje před akcí dohodou.

POSKYTOVANÉ SLEVY

Slevu lze domluvit po předchozí domluvě s šéfkuchařem, a to před konáním akce. Slevy se poskytují v případě dlouhodobé spolupráce.

VAŠE AKČNÍ NABÍDKA

Akční nabídky poskytuje kuchař do domu aktuálně podle sezóny. Husí hody, posvícenské hody, zvěřinové hody, zabíjačka, vinobraní, velikonoční a vánoční pochoutky, chřestové speciality aj.
Věnujte svým blízkým Dárkový poukaz. Poukazy lze věnovat až po schválení individuální akce. Druhy poukazů: 1. Lekce vaření s osobním kuchařem 2. Gurmánské zážitky s osobním kuchařem  3. Romantickou večeři
 

Kontaktní informace
Sídlo firmy
Šéfkuchař a kompletní catering Zlín, Olomouc a Brno
Solanec pod Soláněm 744
75662 Hutisko - Solanec
CZ8504145496
IČ: 05573548