Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Šéfkuchař a specialista thajské kuchyně - Praha

Základní popis

Vysoce profesionální šéfkuchař a gastroporadce s více jak 20letou praxí je držitelem certifikátu thajské kuchyně přímo z Thajska. Nabízí osobní služby jako kuchař do domu, catering, workshopy, online kurzy a lekce vaření thajské, české a mezinárodní kuchyně na firemní, rodinné a soukromé akce. Působí jako poradce pro gastronomické provozy a restaurace. Předvádí gastro show na profesionální úrovni na food festivalech a live cooking na veletrzích.

 

Poskytované služby
VIP Profesionálové
Cateringové firmy s kuchaři do domu
Kurzy s pronájmem kuchařů do domu
Druhy kuchyní, které vaříme
Česká kuchyně
Thajská kuchyně
Ryby a mořské plody
Grilování
Domácí strava
Studená kuchyně
Gastro show
Kurzy vaření
Působnost v krajích
Celá ČR
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Vysočina
Zlínský kraj
Nabízené akce
Malé události - minimálně pro 4 osoby
Pro 1 a více osob (minimálně 4 porce)
Na 1 den - celodenní vaření
Na 2 a více dní
Podrobný popis

Profesionální šéfkuchař a gastro poradce, s více jak 20letou praxí je specialistou na thajskou kuchyni. Je držitelem certifikátu thajské kuchyně přímo z Thajska a vietnamské kuchyně. Je vyučen v oboru gastronomie, absolvoval školu s vyznamenáním. Mistr kuchař se neustále vzdělává a zdokonaluje v oboru gastronomie, účastní se kurzů vaření. Jako gastroporadce otvíral restauraci pro Microsoft a účastnil se openingu restaurace pro Slovenskou národní radu, dále měl odpovědnost za grand opening v Olomouci.
Má zkušenosti s přípravou velkých akcí a rautu pro 600 osob. Pro restaurace EUREST (Radio Free Liberty) i (ČEZ, Federal Mogul) pracoval jako executive chef a gastro manager, kde vařil mezinárodní kuchyně a téměř 50% klientů byli cizinci. Mistr se účastnil také kulinářských soutěží v ČR. Zcela profesionálně provádí cooking show a live cooking na gastrofestivalech a veletrzích jako Země živitelka v Českých Budějovicích.
Vytvořil receptury tradičních thajských jídel pro společnost EXPRES MENU, která vyrábí trvanlivá jídla bez konzervatů od roku 1999.


Specializace:
Thajská kuchyně, vietnamská kuchyně, live cooking, gastroporadenství restauracím a pomoc při otvírání nových provozů včetně technologií, online kurzy vaření české a mezinárodní kuchyně
Vytvořil několik receptur tradičních thajských jídel pro firmu EXPRES MENU.
Zvláštní schopnosti a dovednosti:
Vysoké managerské schopnosti, vedení týmů na pozici šéfkuchaře do 35 osob, organizační schopnosti, flexibilita, preciznost, tvorba jídelních lístků včetně kalkulace, znalost a dodržování BOZP a HACCP, práce se skladovým programem.
Gastro poradenství pro restaurace a hotely, pomoc při zavedení a otevření podniku po gastronomické stránce. Nábor, školení a vedení zaměstnanců, příprava na audit.
Znalost angličtiny na komunikativní úrovni
Služby pro firmy a domácnosti:
Mistr kuchař nabízí své služby osobního kuchaře a vaření pro rodinné oslavy, firmy a soukromé klientele, na společenské akce a food festivaly. Je odborníkem na thajskou kuchyni. Zajistí firemní akce, workshopy, teambuildingy, rodinné a soukromé akce a vaření také thajské kuchyně na klíč včetně veškerého inventáře. Po domluvě se zákazníkem vybere a nakoupí suroviny, navaří, naservíruje, povypráví zajímavosti a zvláštnosti thajské kuchyně a uvařených pokrmů. Poradí zákazníkovi s nákupem speciálních surovin thajské kuchyně. Nabízí gastro poradenství pro restaurace a hotely, kompletní pomoc při zavedení a otevření podniku, výběr a zaškolení personálu.
Má zkušenosti s vařením na velkých akcích do 600 osob. Uvaří čerstvé pokrmy nebo zajistí kompletní catering ve Vašich prostorách, doma, na zahradě či kdekoli jinde.
Provede kurzy vaření a lekce vaření, online workshopy světových kuchyní, školu vaření thajské kuchyně do 15 osob u Vás doma, v zázemí vaší firmy nebo jiných prostorách. Kurzy thajské kuchyně probíhají s přímou účastí zákazníků nebo pouze ukázkové s malou degustací. Provádí live cooking na profesionální úrovni. Má zkušenosti s používáním mikroportu.
Medaile a ocenění:
Bronzová medaile - 1998 – GASTRO HRADEC KRÁLOVÉ
Stáže:
Thajsko – kurzy vaření thajské kuchyně s certifikátem
Vietnam – Hanoi – kurzy vietnamské kuchyně
Radisson Blue Alcron Praha – restaurace a hotel
Spolupráce s médii:
ČT 1 - pořad Sama doma - r.2023
Poskytoval rozhovory pro média
Reference:
Obědová restaurace OBEDERIA – Praha – pozice šéfkuchař
Projekt otevření nové restaurace v Praze - otevření restaurace na SK /Slovenská národní rada/
Restaurace Microsoft  - šéfkuchař, projekt otvírání restaurace
CPI Hotels, a.s.
4* Clarion Hotel Prague
4* Clarion Grandhotel Zlatý Lev v Olomouci - zodpovědnost za Grand opening v Olomouci  ,
EUREST (Radio Free Liberty) - pozice executive chef
EUREST (ČEZ, Federal Mogul)  – pozice gastro manager – mezinárodní kuchyně

Reference zákazníka na šéfkuchaře pana Procházku:
S panem Procházkou byla již od prvního telefonátu ohledně kurzů vaření v naší malé obci velmi příjemná a také rychlá komunikace. Snažil se nám v největší míře přizpůsobit. Zatím proběhl kurz evropské kuchyně, naplánované máme ale další - Asii, masa, vánoční menu...Zajistil skvělé suroviny, které dovezl dokonce ze své dovolené, kterou krátce před kurzem absolvoval. Zapůjčil také indukční plotýnky, nádobí na indukci tomu, kdo neměl, přijel za námi z Prahy. Jeho přístup je velice přátelský a na jeho vaření a organizaci, jsou vidět bohaté zkušenosti. Z kurzu odcházeli všichni nadšení. Obdržela jsem samé kladné reakce. Moc děkujeme...
 
Jiřina Hanušová, obec Kluky
13.02.2020

Další krásná reference zákazníka zde:
Dobrý den, paní Bachtíková,
ráda bych Vám zaslala vynikající hodnocení pana Procházky, kterého jsem objednala na slavnostní oběd k výročí 70.let mého otce.
Pan Kuchař přesně splnil na čem jsme se dohodli a jeho 3-chodové menu bylo opravdový zážitek pro mého otce i další hosty.
Sami by nikdy do restaurace na takové jídlo nešli.
Dekuji za zajištění tohoto pana kuchaře.
S pozdravem
Vladimíra Štědronská
Dne 24.05.2020
 

PĚKNÁ REFERENCE ZÁKAZNÍKA:
Dobrý den, paní Bachtíková, 
ráda bych vám poděkovala za zprostředkování služby kuchař do domu. Pan kuchař Petr Procházka byl naprosto úžasný. Hrozně moc jsme si to užily - jídlo bylo vynikající, Petr byl vtipný, upovídaný a profesionální. Určite budu doporučovat dál :-). Opravdu nám velmi zpříjemnil večer.
Ještě jednou děkuji a přeji pěkný večer

Veronika Kokschová
červenec 2020

Krásná recenze zákazníka na grilování:
Dobrý den,
v červnu jsme využily služeb pana Petra Procházky pro odpolední grilování jako překvapení pro budoucí nevěstu. S panem Procházkou byla již od začátku skvělá domluva, ve všem se snažil přizpůsobit dle našich požadavků. Vše proběhlo podle plánu a moc jsme si pochutnaly na výborném jídle. Rozhodně doporučujeme.

S pozdravem Eliška Horká
červen 2021

CENÍK

Cena na hodinu práce kuchaře-specilaisty na thajskou kuchyni je obvykle 500 Kč/ hodinu. Mistr kuchař posílá nabídku menu a cenovou relaci zdarma. Po vzájemné domluvě se zákazníkem si odsouhlasí menu, cenu, případný inventář a jiné podrobnosti před akcí. 

POSKYTOVANÉ SLEVY

 Mistr kuchař poskytuje slevy individuálně, po vzájemné domluvě a zejména na základě dlouhodobé spolupráce.

VAŠE AKČNÍ NABÍDKA

Mistr kuchař poskytuje akční nabídku podle sezony. 

Kontaktní informace
Sídlo firmy
Šéfkuchař a specialista thajské kuchyně - Praha
Ke kastrolu 951
25065 Bašť