Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Šéfkuchař, moravský kuchař roku - v okrese Opava, Ostrava, Olomouc

Základní popis

Šéfkuchař je oceněný moravský kuchař roku. Jako executive chef má praxi ve 4* a 5* hotelích. Nabízí moderní menu, kulinářské zážitky v okrese Olomouc a celé Moravě. Poskytuje catering, vaření a službu kuchaře do domu na firemní, soukromé, rodinné a společenské akce. Lekce vaření u Vás. Má velmi ochotný přístup k zákazníkům. Rád vaří českou, moderní, slovenskou a francouzskou kuchyni. Hovoří německy na velmi dobré úrovni.

Poskytované služby
VIP Profesionálové
Restaurace s kuchaři do domu
Druhy kuchyní, které vaříme
Česká kuchyně
Slovenská kuchyně
Italská kuchyně
Francouzská kuchyně
Řecká kuchyně
Ryby a mořské plody
Zvěřina
Grilování
Vegetariánská kuchyně
Domácí strava
Sladké pečení
Studená kuchyně
Gastro show
Působnost v krajích
Jihomoravský kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Nabízené akce
Malé události - minimálně pro 4 osoby
Velké akce - 20 a více osob
Pro 1 a více osob (minimálně 4 porce)
Na 1 den - celodenní vaření
Podrobný popis

Šéfkuchař pan Kroupa nabízí kulinářské služby a streetfood, českou kuchyni v moderním pojetí. Pořádá firemní akce, rauty, kulinářské teambuildingy, speciální akce s ochutnávkou delikátních druhů rumů, kurzy vaření.
Profesionální kuchař vyučený v oboru kuchař má maturitu. Praxi získal ve známých hotelích na Moravě. Své kuchařské umění potvrdil bronzovou medaili na kulinářské soutěži Moravský kuchař. Má organizační schopnosti a zkušenosti s řízením kolektivu. Nabízí své služby osobního kuchaře, přípravu oslav na rodinných a firemních akcích nebo kurz vaření u zákazníka. Jeho předností je velmi ochotný přístup k zákazníkům. Hovoří dobře německy, anglicky se dorozumí.
Specializace:
Česká, francouzská, slovenská kuchyně
Zvláštní schopnosti a dovednosti:
Organizační schopnosti, vedení kolektivu.
Tvorba jídelního lístku.
Dobrá znalost němčiny.
Služby pro firmy a domácnosti:
Profesionální kuchař zajistí rodinné a firemní akce na klíč včetně veškerého inventáře do 80 osob. Působí v okresech Opava, Ostrava, Bruntál, Nový Jičín, Karviná, Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj, Olomouc a celá Morava. Zajistí gril, pomocného kuchaře, obsluhu. Uvaří čerstvé pokrmy ve Vašich prostorách, doma, na zahradě, na chatě, ve vaší firmě, zázemí klubu, společnosti. Nabízí vaření, raut, pohoštění na soukromých nebo rodinných oslavách narozenin, životního jubilea, loučení se svobodou, párty s přáteli, garden party. Na firemních oslavách a večírcích, teambuildingu uvaří nebo poskytne catering na míru. Poskytuje služby osobního kuchaře, zážitkovou gastronomii a dárkové poukazy. Provede lekce vaření.
Šéfkuchař nabízí kulinářské služby a streetfood, českou kuchyni v moderním pojetí. Nabízí výběr a ochutnávku delikátních zahraničních rumů. Pořádá firemní akce, rauty, kulinářské teambuildingy, lekce a kurzy vaření pro širokou veřejnost. Speciální akce s ochutnávkou luxusních druhů rumů světových značek.
Medaile a ocenění:
Moravský kuchař 2012/2013 – bronzová medaile
Reference:
Augustiánský hotel- Luhačovice
Hotel Imperial – Ostrava
Teva Opava – jídelna,  restaurace
Sanatoria Klimkovice
Spolupráce s médii:
TV Prima – účast v pořadu Ano, šéfová – rok 2018
Reference zákazníků:
„Pan Kroupa aktivně a vstřícně komunikoval po celou dobu přípravy naší zahradní párty. Kromě grilování (od naložených mas přes sýry po zeleninu) a přípravy výborného guláše (vše z kvalitních surovin, které sám zajistil) nám pomohl i se zajištěním a dopravou většího skládacího stanu vč. lavic. Necelých 30 hostů neformální venkovní oslavy si velmi pochvalovalo chutná jídla a vše proběhlo bez zádrhele. A protože jsme měli malou rezervu v počtu porcí „pro strýčka Příhodu“, pochutnávali jsme si na naložených steacích na medu či velmi dobře dochuceném hovězím guláši ještě v dnech následujících po oslavě. ;) Spolupráci s panem Kroupou můžeme doporučit, zcela naplnila naše očekávání. A to za námi přijel z Opavy až do Olomouce.“

Tomáš Vít, Olomouc, 13.06.2017
CENÍK

Cena se stanovuje na základě osobní domluvy na konkrétní akci. Cena za hodinu práce činí 250 – 500 Kč. Mistr kuchař Vám zašle cenovou nabídku na akci zdarma.
Náklady na cestovné, zapůjčení inventáře se stanoví podle vzdálenosti a velikosti akce. Každá akce je originální, jinak náročná. 

POSKYTOVANÉ SLEVY

Sleva se domlouvá osobně s mistrem kuchařem, a to předem před plánovanou akcí. V případě dlouhodobé spolupráce je možné domluvit slevu.
 

VAŠE AKČNÍ NABÍDKA

Na aktuální akční nabídce se domluvíte přímo s šéfkuchařem.
Věnujte svým blízkým Dárkový poukaz. Poukazy lze věnovat až po schválení individuální akce. Druhy poukazů: 1. Lekce vaření s osobním kuchařem 2. Gurmánské zážitky s osobním kuchařem 3. Romantická večeře

Kontaktní informace
Sídlo firmy
Šéfkuchař, moravský kuchař roku - v okrese Opava, Ostrava, Olomouc

Olomouc