Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Kuchaři do domu – úvodní stránka
AKC ČR AKC ČR a WACS

Elitní kuchař, majitel VIP cateringové firmy a gastro studia – okres Rakovník, Kladno, Beroun

Základní popis

Elitní kuchař poskytuje VIP catering, pořádá kurzy vaření ve svém novém moderním gastro studiu. Patří mezi špičku v oboru studené kuchyně, vysoké gastronomie a přípravě zvěřiny. Exkluzivní catering dodává na letní sídlo prezidenta v Lánech a Lesní správu Lány. Nabízí službu kuchaře do domu, catering do 1500 osob, vysokou kvalitu domácí kuchyně, zážitkovou gastronomii, lekce vaření. Působí v Středočeském kraji i Praze. Na firemní, rodinné, společenské akce.

Poskytované služby
Cateringové firmy s kuchaři do domu
VIP Profesionálové
Kurzy s pronájmem kuchařů do domu
Druhy kuchyní, které vaříme
Česká kuchyně
Slovenská kuchyně
Italská kuchyně
Řecká kuchyně
Maďarská kuchyně
Ryby a mořské plody
Zvěřina
Grilování
Vegetariánská kuchyně
Zdravá strava
Domácí strava
Sladké pečení
Studená kuchyně
Carving
Kurzy vaření
Působnost v krajích
Celá ČR
Karlovarský kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Nabízené akce
Malé události - minimálně pro 4 osoby
Velké akce - 20 a více osob
Na 1 den - celodenní vaření
Podrobný popis

Sympatický elitní šéfkuchař a lektor vaření pan Sklenář je majitelem VIP cateringové firmy a nového moderního gastro studia. Patří mezi špičku v oboru gastronomie. Exkluzivně dodává catering pro Lesní správu Lány. Lánská obora slouží k reprezentačním účelům pro státníky a jejich hosty. Neustále se vzdělává v oboru, sleduje moderní trendy. Upřednostňuje domácí čerstvou výrobu - paštiky, pečivo, zákusky, masné výrobky. Cenné zkušenosti získal na stážích v zahraničí. Poskytuje kompletní catering do 1500 osob, zážitkovou a moderní gastronomii, služby kuchaře do domu. Od roku 2017 pořádá lekce vaření ve svém novém moderním kuchařském studiu, také u zákazníka, fine dining, na firemních a rodinných, soukromých akcích. Má velké zkušenosti s pořádáním rautů na společenských akcích, recepcích, na svatbách. Výborně spolupracuje s médii.
Specializace:
Zvěřina a studená kuchyně (catering na VIP akce pro Lesní správu Lány a Lánskou oboru, Zámek Lány), domácí výroba čerstvých produktů jako šunky, paštiky, pečivo, zákusky, moderní gastronomie, fine dining, steaky, česká kuchyně
Zvláštní schopnosti a dovednosti:
Preciznost, kreativita, lektorské dovednosti, food styling, manažerské schopnosti, vedení týmů jako šéfkuchař, organizační schopnosti, komunikativnost, flexibilita, tvorba jídelníčku a cenové kalkulace, spolehlivost, individuální přístup
Služby pro firmy a domácnosti:
Elitní kuchař do domu zajistí s cateringovou společností firemní, rodinné, soukromé, společenské akce na klíč včetně inventáře do 1500 osob. Působí v Lánech, Novém Strašecí, catering okresu Rakovník, Kladno, Beroun, Slaný, Praha a Středočeském kraji. Po domluvě v celé ČR. Zajistí nádobí, příbory do 500 osob, vlastní stoly a venkovní zahrádku, osvětlení, postmixy, stany, floristku, pomocné kuchaře, pomocný personál, sommeliéra. Připraví vlastní exkluzivní domácí cukrářské výrobky, dorty, masné výrobky, šunky, paštiky, pečivo. Doporučí vhodné víno k pokrmům.

Pořádá kurzy vaření pro veřejnost i instituce ve svém nově zařízeném kulinářském studiu. V moderním studiu naučí trendy vysoké moderní gastronomie, tak staročeskou kuchyni M. D. Rettigové. Kurzy se konají pravidelně. Seznam kurzů (rezervace, konzultace) je vypsán na webové straně mistra nebo lze zadat poptávku na www.Kucharidodomu.cz. Individuální přístup je zajištěn účastí zákazníků na kurzu do 8 osob.
Kurz Ryby - 18. 2. 2019 a kurz Studená kuchyně - 1. 4. 2019.

Kulinářské služby nabízí v prostorách firmy, klubu - firemní teambuilding, eventy, školení, firemní rauty, coffee breaky, prezentace. Na společenských akcích – recepce, plesy, hudební akce, akcích města, festivaly, trhy, jarmarky, pálení čarodějnic. U zákazníka doma, na zahradě či kdekoli jinde v prostorech zákazníka. Poskytuje služby osobního kuchaře, zážitkovou a vysokou moderní gastronomii. Provede lekce vaření u Vás doma a zázemí Vaší firmy, ukázkový kurz vaření s degustací do 30 osob, lekce vaření do 8 osob.

Spolupráce s médii:
Časopis - Novostrašecký měsíčník
Časopis - Rakovnický Raport
Měsíčník - Lánský zpravodaj
Stáže v zahraničí:
Itálie
Reference:
Lesní správa Lány
Restaurace Nové Allegro – Nové Strašecí
Zahradní restaurace Lavička - Praha
Restauarace Jizera - Praha

CENÍK

Cena menu se domlouvá před akcí. Konzultace, vypracování a návrh menu mistr kuchař posílá zdarma. Každá akce je individuální a jinak obtížná. Obvykle si mistr kuchař účtuje 500 Kč/za hodinu práce. Pomocný personál obvykle 300 Kč/hodinu práce. Sazby za dopravné, půjčení inventáře, pomocný personál a jiné doprovodné služby či programy se počítají zvlášť.

POSKYTOVANÉ SLEVY

Slevu lze domluvit po předchozí domluvě s mistrem kuchařem a před konáním akce. V případě dlouhodobé spolupráce se slevy poskytují.

VAŠE AKČNÍ NABÍDKA

Akční nabídky poskytuje aktuálně podle sezonnosti a po domluvě přímo s šéfkuchařem.
Věnujte svým blízkým Dárkový poukaz. Poukazy lze věnovat až po schválení individuální akce. Druhy poukazů: 1. Lekce vaření s osobním kuchařem 2. Gurmánské zážitky s osobním kuchařem  3. Romantickou večeři

Kontaktní informace
Sídlo firmy
Na Mlejnici s.r.o.
Čsl.Armády 496
27101 Nové Strašecí

IČ: 24751383