Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Špičkový moravský šéfkuchař a kuchař do domu

Základní popis

Špičkový moravský šéfkuchař s praxí v 5* hotelích a dvouletou stáží v Anglii nabízí služby osobního kuchaře, catering a kurzy vaření, live cooking, degustační menu. Vaří u zákazníka na rodinné a firemní akce. Rád vaří českou kuchyni v moderním pojetí, asijskou kuchyni, ryby a mořské plody, steaky a kvalitní vyzrálé maso, lokální suroviny. Poskytuje špičkovou zážitkovou gastronomii na Moravě i celé ČR.

Poskytované služby
VIP Profesionálové
Cateringové firmy s kuchaři do domu
Druhy kuchyní, které vaříme
Česká kuchyně
Slovenská kuchyně
Italská kuchyně
Francouzská kuchyně
Španělská kuchyně
Thajská kuchyně
Japonská kuchyně
Sushi
Ryby a mořské plody
Zvěřina
Grilování
Rožnění selat
Vegetariánská kuchyně
Domácí strava
Sladké pečení
Studená kuchyně
Gastro show
Působnost v krajích
Celá ČR
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Vysočina
Zlínský kraj
Nabízené akce
Malé události - minimálně pro 4 osoby
Velké akce - 20 a více osob
Pro 1 a více osob (minimálně 4 porce)
Na 1 den - celodenní vaření
Na 2 a více dní
Podrobný popis

Elitní moravský šéfkuchař s dlouholetou praxí v 5* hotelích a dvouletou stáží v anglickém Wellesu působí na pozici šéfkuchaře v luxusním hotelu ve Velkých Karlovicích ve Zlínském kraji. Špičkový moravský šéfkuchař a kuchař do domu pan Novotný poskytuje služby osobního kuchaře, catering, degustační menu. Sympatický moravský kuchař vaří také mezinárodní kuchyně. Nejraději vaří českou tradiční kuchyni v moderním duchu, asijskou kuchyni, ryby a mořské plody, steaky a dobře vyzrálé maso. Otvíral veganské bistro. Klade důraz na kvalitu a čerstvost surovin, sezónnost. Používá čerstvé bylinky v kuchyni. Využívá suroviny z místních farem, maso a sýry jako lokální produkty. Používá moderní technologie a poskytuje špičkovou gastronomii. Umělecké servírování pokrmů.


Specializace:
Česká kuchyně v tradičním i moderním duchu, asijská kuchyně, thajská kuchyně, ryby a mořské plody, grilování kvalitních vyzrálých mas, veganské menu
Zvláštní schopnosti a dovednosti:
Pozice šéfkuchaře, týmová práce, vedení kolektivu kuchařů, preciznost, kreativita, food styling, manažerské a organizační schopnosti, komunikativnost, flexibilita, tvorba jídelníčku a cenové kalkulace, moderní technologie, tvorba receptů, live cooking, gurmánské speciality, zájem o špičkovou gastronomii
Služby pro firmy a domácnosti:
Elitní moravský kuchař do domu zajistí firemní a rodinné akce na klíč včetně inventáře do 50 osob. Doporučí vhodné víno k pokrmu, pomocné kuchaře, pomocný personál. Uvaří čerstvé pokrmy nebo kompletní catering v prostorách firmy, klubu, na společenských akcích, food festivalech, u zákazníka doma, na zahradě či kdekoli jinde.
Poskytuje služby osobního kuchaře, zážitkovou a moderní gastronomii. Provede lekce vaření u Vás doma i v zázemí Vaší firmy, ukázkový kurz vaření s degustací do 30 osob. V prostorách zákazníka lekce vaření do12 osob.
Poskytne živé vaření, cooking show včetně použití mikroportu. Prezentuje produkty na gastro festivalech.
Stáže:
Anglie – město Wells – 2 roky
Spolupráce s médii:
Místní tisk
Resortní noviny
Časopis Hotelierstvo
Natáčení receptu pro TESCOMA
Prezentuje produkty na food festivalech – Garden Food Festival
Reference:
4* Grand hotel Tatra – šéfkuchař – Velké Karlovice
Praha – 5* Hotel Kings Court – zástupce šéfkuchaře
Praha – Potrefená husa – Na Verandách

CENÍK

Cena se stanovuje na základě osobní domluvy na konkrétní akci. Náklady na cestovné, zapůjčení inventáře, obslužný personál se stanoví podle vzdálenosti a velikosti akce. Nabídku menu a cenu šéfkuchař pošle nezávazně a zdarma. Podrobnosti k akci, úpravu menu a výběr surovin si domluví se zákazníkem před akcí.

POSKYTOVANÉ SLEVY

Slevu poskytuje šéfkuchař po vzájemné domluvě, podle velikosti a náročnosti akce. Obvykle v případě dlouhodobé spolupráce je možné domluvit slevu.

VAŠE AKČNÍ NABÍDKA

Aktuální akční nabídky si domluvíte přímo s šéfkuchařem. Mistr kuchař vaří podle sezónnosti. Např. jahodová sezóna, období chřestu, husí hody, posvícení, vánoční a velikonoční menu.
Věnujte svým blízkým Dárkový poukaz. Poukazy lze věnovat až po schválení individuální akce. Druhy poukazů: 1. Lekce vaření s osobním kuchařem 2. Gurmánské zážitky s osobním kuchařem 3. Romantickou večeři
 

Kontaktní informace
Sídlo firmy
Špičkový moravský šéfkuchař a kuchař do domu
Meziřičská 3016/2
756 61 Rožnov pod Radhoštěm