Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Kuchaři do domu – úvodní stránka
AKC ČR AKC ČR a WACS

Špičkový šéfkuchař a catering v okresu Ústí nad Labem

Základní popis

Vysoce profesionální kuchař a odborný gastronomický poradce s mnohaletou praxí v 5* hotelích hotelích, dlouholetý člen AKC ČR nabízí kompletní catering do 500 osob včetně inventáře na velké firemní a rodinné akce, eventy, teambuildingy, svatby. Službu osobního kuchaře, fine dining, kurzy vaření u vás nebo v moderním studiu v Teplicích. Gastroporadenství pro restaurace a provozovny, školení personálu, gastronomický audit. Profesionální gastro show na malých i velkých akcích, festivalech. Celá ČR.

Poskytované služby
VIP Profesionálové
Cateringové firmy s kuchaři do domu
Kurzy s pronájmem kuchařů do domu
Druhy kuchyní, které vaříme
Česká kuchyně
Italská kuchyně
Francouzská kuchyně
Mexická kuchyně
Čínská kuchyně
Thajská kuchyně
Japonská kuchyně
Ryby a mořské plody
Zvěřina
Grilování
Domácí strava
Sladké pečení
Studená kuchyně
Gastro show
Kurzy vaření
Působnost v krajích
Celá ČR
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Vysočina
Nabízené akce
Malé události - minimálně pro 4 osoby
Velké akce - 20 a více osob
Pro 1 a více osob (minimálně 4 porce)
Na 1 den - celodenní vaření
Na 2 a více dní
Na každodenní vaření
Podrobný popis

Špičkový šéfkuchař poskytuje catering v okresu Ústí nad Labem. Kompletní cateringové služby včetně inventáře do 500 osob. Odborný gastronomický specialista nabízí komplexní gastronomické poradenství v restauracích a provozech návaznosti na ekonomiku provozu. Zajistí gastronomické školení kuchařů a obsluhujícího personálu, tématické tréninky pro kuchaře, školení obsluhy gastrotechnologií, auditorské služby pro gastronomii, návrh gastronomického zařízení, dodávky gastronomických technologií, servis technologií a marketingovou strategii. Dále nabízí služby osobního kuchaře, kurzy vaření v domácnosti, ve firmách a moderním gastro studiu v Teplicích. Motto mistra kuchaře zní: „Práce je mým koníčkem.″
Má zkušenosti a pořádá gastro show na malých i velkých akcích, na veletrzích a festivalech. Předváděl roadshow a live cooking pro oceněné Regionální potraviny a KLASA.

Specializace:
Mimo uvedených mezinárodních kuchyní Vám osobní kuchař pan Tichý speciálně připraví českou a francouzskou kuchyni s důrazem na pomalé vaření. Rád vaří asijskou, mexickou a vietnamskou kuchyni. Zážitkovou gastronomii. Jeho hlavní specializací je odborné poradenství restauracím a gastroprovozovnám.

Zvláštní schopnosti a dovednosti:
Preciznost, vysoké lektorské a manažerské schopnosti, vedení týmu, vysoce profesionální a dlouhodobé gastro poradenství včetně auditu restauracím. Práce s PC, řidičský průkaz A,B, kalkulace, ekonomika provozu.

Služby pro domácnosti a pro firmy:
Mistr kuchař vám s radostí připraví rodinné oslavy nebo firemní akce, teambuilding, event, jubilea, svatbu, recepci, catering na klíč do 500 osob. Postará se o technické vybavení a inventář, pomocné kuchaře a obsluhu, stany, grily, sommeliéra, výzdobu, hudební doprovod, úklid po akci. Nabízí kurz vaření u Vás doma nebo ve firmě do 20 osob s přímou účastí zákazníků nebo ukázkový kurz vaření spojený s degustací do 50 osob. Lekce vaření zajistí v moderním gastrostudiu v Teplicích. Přijede kamkoliv. Poskytne cooking show, live cooking. Má zkušenosti s ukázkovým kurzem vaření a workshopem až do 120 osob.
Osobního kuchaře, fine dining, degustační menu.
 
Spolupráce s médii:
Ústecký deník
Metro
Časopis Reflex
Rozhlas Sever
Německý tisk

Reference:
Hotel Ostrov, hospůdka a penzion u Fořta, gastronomický konzultant
Savoy Royal Hotel*****, executive chef, sous chef
Grand Restaurant, Ústí nad Labem, šéfkuchař 2010
Zvláštní členství ve společnosti Bidvest
Le Palais Hotel Prague*****
Potrefená husa Praha
BAKARE Gastroservis s.r.o. Praha

CENÍK

Mistr kuchař sestaví menu a cenu zdarma. Cena se stanovuje podle typu, rozsahu a náročnosti akce. Vždy po domluvě se zákazníkem, a to předem.

POSKYTOVANÉ SLEVY

Šéfkuchař poskytuje slevy po dohodě s klientem a na základě dlouhodobé spolupráce. Záleží na velikosti a náročnosti akce.

VAŠE AKČNÍ NABÍDKA

Aktuální akční nabídky jsou podle sezónnosti.

Kontaktní informace
Sídlo firmy
Špičkový šéfkuchař a catering v okresu Ústí nad Labem

Ústí nad Labem

IČ: 88169936