Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Prodejna a catering zdravých produktů - francouzské koláče quiche, dezerty bezlepkové, bez laktózy, veganské - Praha

Základní popis

Majitelka provozovny se specializuje na výrobu tradičních francouzských koláčů tzv. quiche. Dále zdravých salátů a dezertů. Bez lepku, bez laktózy, bez cukru, slazené přírodní stévií, s bylinkami. Také druhy veganské, vegetariánské, v ekologických obalech. Studené i teplé jako obědové menu. Nabízí catering na akce nebo pravidelný závoz do prodejen, kaváren, do firem pro zaměstnance, lázní, sportovních klubů i domácností.

Poskytované služby
Profesionálové
Cateringové firmy s kuchaři do domu
Druhy kuchyní, které vaříme
Česká kuchyně
Francouzská kuchyně
Vegetariánská kuchyně
Lékařské diety
Zdravá strava
Domácí strava
Sladké pečení
Studená kuchyně
Kurzy vaření
Redukční diety
Působnost v krajích
Praha
Středočeský kraj
Nabízené akce
Malé události - minimálně pro 4 osoby
Velké akce - 20 a více osob
Na 1 den - celodenní vaření
Podrobný popis
Majitelka výrobny a nové moderní provozovny v Praze v Horních Počernicích se specializuje především na výrobu tradičních francouzských koláčů, tzv. quiche a také sladkých dezertů, salátů tapioka, pudinků. V různých variantách nasladko a naslano. Lze konzumovat teplé i studené. Podle zásad zdravé výživy bezlepkové, bez laktózy, bez cukru, slazené přírodní stévií, s bylinkami, veganské i vegetariánské. Lze si individuálně sestavit obědové menu.

Quiche (čte se kyš) je tradiční francouzský druh slaného koláče, který se konzumuje hlavně jako předkrm, ale je možné ho podávat i jako lehkou večeři nebo jako oběd. Tradičně je koláč připraven ze smetany a šunky, nejznámější z nich Quiche Lorraine. Jiné varianty mohou obsahovat i sýr, mléko, rajčata, cibuli či mořské plody. Quiche se obvykle podává se salátem, horkou francouzskou vekou nebo s bílým vínem.
 
Majitelka provozovny nabízí své vlastní varianty a receptury koláčů, které lze konzumovat teplé nebo studené. Při výrobě se řídí zásadami zdravé výživy. Používá stévii jako přírodní sladidlo, bylinky, bez lepku a laktózy, bez chemických přísad, veganské a vegetariánské varianty. 
Poskytuje závoz svých výrobků do prodejen, kaváren, firem i domácností, catering na akce -  firemní, rodinné a společenské. Standardně a ochotně nabízí ochutnávku všech svých produktů. Má zkušenosti s přípravou cateringu do 100 osob a na celodenních akcích se sportovní činností.
Své zkušenosti zúročila také dlouholetým pobytem v Anglii. Umí výborně anglicky slovem i písmem.

Specializace:
Výroba a prodej tradičních francouzských koláčů tzv. quiche, nasladko i naslano, zdravých luxusních salátů a dezertů, pudinků – veganské, vegetariánské, bezlepkové, bez laktózy, slazené stévií, bez chemických přísad, s použitím bylinek. Studená kuchyně a finger food.
Zvláštní schopnosti a dovednosti:
Manažerské a organizační schopnosti, vedení týmů na pozici provozovatelky a majitelky výrobny s provozovnou, kalkulace, znalost HAACP, kreativní tvorba vlastních originálních receptů, flexibilita, vysoké pracovní nasazení, preciznost, spolehlivost, komunikativnost
Služby pro firmy a domácnosti:
Majitelka prodejny a výrobny je odbornicí na francouzské koláče a zdravé dezerty. Vytvoří obědové menu podle výběru zákazníka – předkrm, quiche, salát, dezert. Lze kdykoliv pohodlně ohřát v mikrovlnné troubě. Zajistí firemní akce, eventy, narozeniny, rodinné a soukromé akce. Pravidelné nebo jednorázové dodávky svých zdravých výrobků zajistí do obchodů, cafetérií, cukráren, lázní a sportovních klubů. Uvaří čerstvé quiche a sladké dezerty, studené mísy, finger food, zajistí catering včetně inventáře jako tácy, tácky.
Po domluvě se zákazníkem nakoupí suroviny, navaří, upeče, udělá ochutnávku, naservíruje, povypráví zajímavosti a výjimečnosti svých výrobků.
Ochutnat lze její výrobky také na farmářských trzích v Klánovicích.
Má zkušenosti s vařením na velkých akcích  do 100 osob. Používá ekologické nádobí – tácky, kelímky rozložitelné v přírodě.
Nabízí lekce vaření, kurzy vaření přímo ve své prodejně do 5 osob. Poradí zákazníkovi s nákupem speciálních surovin a poskytne recepty.
Stáže v zahraničí:
Pobyt v Anglii – 6 let – praxe v hotelu
CENÍK

Cena produktů je dána podle aktuálního ceníku a po osobní domluvě s majitelkou provozovny. Zákazníkovi posílá ceník. Majitelka standardně nabízí ochutnávku různých druhů výrobků zdarma. Po vzájemné domluvě se zákazníkem si odsouhlasí cenu, množství, dovoz a jiné podrobnosti.
Dopravné účtuje podle obvyklých aktuálních cen. 

POSKYTOVANÉ SLEVY


 Provozovatelka prodejny poskytuje slevy individuálně po vzájemné domluvě. Zejména na základě dlouhodobé spolupráce a množstevního odběru produktů. 

VAŠE AKČNÍ NABÍDKA
Provozovatelka prodejny s výrobnou přizpůsobuje pravidelně akční nabídku podle sezony např. vánoční quiche, přísady čerstvých bylinek a zeleniny. 
Kontaktní informace
Sídlo firmy
Daneva s.r.o.
Kukelská 924/12
19800 Praha 9
CZ05332834
IČ: 05332834