Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Vynikající kuchař v regionu Liberec, člen Národního týmu AKC ČR

Základní popis

Dlouholetý člen prestižního Národního týmu Asociace kuchařů a cukrářů ČR, držitel jednoho z nejvýznamnějších ocenění za zásluhy pro gastronomii a mnoha medailí ze světových kulinářských olympiád, patří mezi kuchařskou elitu. Jeho doménou je studená kuchyně, francouzská a česká. Nabízí služby osobního kuchaře, vaření a catering na firemních a rodinných akcích, lekce vaření přímo u Vás. Připraví zážitkovou gastronomii, povypráví zážitky při gastro show.  

Poskytované služby
VIP Profesionálové
Cateringové firmy s kuchaři do domu
Druhy kuchyní, které vaříme
Česká kuchyně
Slovenská kuchyně
Italská kuchyně
Francouzská kuchyně
Řecká kuchyně
Čínská kuchyně
Ryby a mořské plody
Zvěřina
Grilování
Rožnění selat
Vegetariánská kuchyně
Lékařské diety
Zdravá strava
Domácí strava
Sladké pečení
Studená kuchyně
Gastro show
Působnost v krajích
Celá ČR
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Pardubický kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Nabízené akce
Malé události - minimálně pro 4 osoby
Velké akce - 20 a více osob
Pro 1 a více osob (minimálně 4 porce)
Na 1 den - celodenní vaření
Na 2 a více dní
Podrobný popis
Vynikající kuchař v regionu Liberec, člen Národního týmu AKC ČR, patří mezi kuchařskou elitu. Mistr kuchař právem patří mezi nejlepší kuchaře v Česku. Jako člen našeho prestižního Národní týmu Asociace kuchařů a cukrářů ČR je držitelem jednoho z nejvýznamnějších kuchařských ocenění M. D. Rettigové za zásluhy pro gastronomii, je vícemistrem světa, majitelem několika zlatých, stříbrných a bronzových medailí ze světových kuchařských olympiád i mezinárodních kuchařských soutěží v  Lucembursku, v Singapuru, ve Švýcarsku, v Erfurtu Německu, Rakousku a dalších. Členem Národního týmu AKC ČR je od roku 2008. Kuchařských olympiád se účastnil nejprve jako jednotlivec, poté se stal součástí našeho Národního týmu kuchařů AKC ČR. Vynikající kuchař v regionu Liberec je zároveň šéfkuchařem a gastromanažerem několika známých restaurací v Liberci.
Mistr kuchař žije svou prací. Jeho motto zní: „Není důležité, jak svou práci děláš, ani kolik jí stihneš. Důležité je, jestli do ní vkládáš své srdce. Vaření je pro mne zážitek, touha a vášeň navzájem.“
Mistr kuchař je vyučený v oboru s maturitou. Neustále se vzdělává v gastronomii na odborných kurzech. Je nadaný, kreativní a naprosto precizní. Jeho úspěchy v gastronomii na světové i domácí scéně hovoří za něj. Množství medailí a ocenění mistra Hojdy je vypsáno níže v osobním profilu.

Specializace:
Kromě uvedených mezinárodních kuchyní je mistr kuchař specialistou na studenou kuchyni (studené předkrmy i dezerty), za kterou získal bronzovou medaili na Světové kuchařské olympiádě v Erfurtu. Dále jeho doménou je francouzská, česká kuchyně v moderním pojetí, cukrařina a dezerty, zážitková a vysoká gastronomie.
Zvláštní schopnosti a dovednosti:
Dokonalá a precizní příprava pokrmů na světové úrovni
Umělecké ztvárnění pokrmů a servírování na světové úrovni
Významná je kreativita mistra kuchaře při vaření i servírování
Prezentace pokrmů a vystupování na světových kuchařských olympiádách
Dokonalost a vyladění chutí
Manažerské dovednosti ve funkci šéfkuchaře, vedení týmu, příprava a nastavení jídelníčku podle sezónnosti, gastroporadenství pro restaurace
Komunikativnost a předvádění show na nejvyšší úrovni
Hovoří německy
Služby pro firmy a domácnosti:
Mistr nabízí služby osobního kuchaře, vaření a catering na firemních a rodinných akcích do 100 osob. Zařídí na akci pomocné kuchaře, pomocný a obslužný personál, výzdobu slavnostní tabule, slavnostní výzdobu i dekorace.
Poskytuje lekce vaření přímo u vás – na firemním teambuildingu, soukromé a rodinné lekce vaření doma a ve vašich prostorách. Lekce vaření jsou s přímou účastí zákazníků do 15 osob a ukázkový kurz vaření s degustací předvede do 30 osob.
Uspořádá kuchařské show a zážitkovou gastronomii s povídáním o zajímavostech a průběhu soutěží na světových kuchařských olympiádách, mezinárodních soutěžích, kterých se osobně mnohokrát zúčastnil. Předvede a uvaří Vám vítězné degustační menu ze světových olympiád. Poskytuje dárkové poukazy.
Medaile a ocenění:
Z množství získaných ocenění jmenujme:
2008      IKA 2008 - stříbro - teplá kuchyně, 2x bronz - studená kuchyně, 1x stříbro cukrařina
2010      Mezinárodní soutěž Singapore (stříbro, bronz)
Intergastra Stuttgart - zlato
Světový pohár ExpoGast Luxemourg (stříbro, stříbro)
2011      Warth (zlato)
2012      Intergastra Stuttgart - zlato
IKA – kuchařská olympiáda – (stříbro, bronz)
2013      Basilej – Igeho 2x bronz
2015      Zlatá medaile M. D. Rettigová
2016      IKA - kuchařská olympiáda - (bronz, bronz)
Spolupráce s médii:
Mistr kuchař je otevřený spolupráci s médii. Poskytuje rozhovory pro rozhlas, publikuje recepty v tisku.
Reference:
2010 – do současnosti restaurace Domov Liberec
2009 – 2010  restaurace Sovovy mlýny Praha
2001 – hotel Valdštejn Liberec
2000 – restaurace Krále Otakara II. – Žitava, Německo
CENÍK

Každá akce je originální a jinak náročná. Cena za hodinu práce se pohybuje od 300 - 500 Kč/hod. Cena se stanovuje na základě osobní domluvy s mistrem kuchařem na konkrétní akci. Náklady na cestovné, případné zapůjčení inventáře, obslužný personál se určí podle vzdálenosti a velikosti akce.

POSKYTOVANÉ SLEVY

V případě dlouhodobé spolupráce je možné domluvit slevu. Záleží také na velikosti a náročnosti akce.

VAŠE AKČNÍ NABÍDKA

Mistr kuchař poskytuje akční nabídku dle sezónnosti aktuálně. Věnujte svým blízkým Dárkový poukaz. Poukazy lze věnovat až po schválení individuální akce. Druhy poukazů: 1. Lekce vaření s osobním kuchařem 2. Gurmánské zážitky s osobním kuchařem 3. Romantickou večeři 
 Dárkový poukaz Gurmánské zážitky s osobním kuchařem, Kuchaři do domuDárkový poukaz Lekce vaření s osobním kuchařem, Kuchaři do omu

Kontaktní informace
Sídlo firmy
Vynikající kuchař v regionu Liberec, člen Národního týmu AKC ČR

46010 Liberec