Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Vysoce profesionální moravský kuchař

Základní popis

Vysoce profesionální osobní kuchař, člen AKC ČR nabízí gastronomické speciality a špičkové čerstvé potraviny na akcích rodinných, firemních a společenských. Vaše akce zajistí kompletně na klíč. Skvěle pobaví Vás a Vaše hosty při svém gastro show. Pořádá kurzy vaření. Nabízí kvalitu za přijatelnou cenu, spolehlivost a důslednost. Vystupoval v TV pořadech, spolupracuje s médii.

Poskytované služby
VIP Profesionálové
Kurzy s pronájmem kuchařů do domu
Druhy kuchyní, které vaříme
Česká kuchyně
Slovenská kuchyně
Italská kuchyně
Španělská kuchyně
Řecká kuchyně
Mexická kuchyně
Maďarská kuchyně
Čínská kuchyně
Indická kuchyně
Thajská kuchyně
Ryby a mořské plody
Zvěřina
Grilování
Rožnění selat
Vegetariánská kuchyně
Lékařské diety
Zdravá strava
Domácí strava
Sladké pečení
Studená kuchyně
Carving
Gastro show
Kurzy vaření
Působnost v krajích
Celá ČR
Jihomoravský kraj
Královéhradecký kraj
Moravskoslezský kraj
Nabízené akce
Malé události - minimálně pro 4 osoby
Velké akce - 20 a více osob
Pro 1 a více osob (minimálně 4 porce)
Na 1 den - celodenní vaření
Na 2 a více dní
Na každodenní vaření
Podrobný popis

Velmi sympatický moravský mistr kuchař nabízí služby osobního kuchaře ve Vaší domácnosti již řadu let. Přijede a připraví Vám  catering na Vaši rodinnou, firemní akci nebo pro sportovní klub až do 150 lidí včetně práce osobního kuchaře a pomocné obsluhy. Kompletně se o Vás a celou Vaši akci postará, pobaví Vaše hosty při gastro show. Zajistí doprovodný program.
Přijede přímo k Vám a uspořádá kurz vaření pro 6 – 10 lidí. Organizuje pobytové víkendy s kurzy vaření na zimu i na léto.
Nabízí špičkové výhradně čerstvé potraviny, gastronomické speciality za přijatelné ceny.
Spolupracuje s věhlasnými moravskými vinaři a dokáže Vám doporučit, zajistit nebo udělat ochutnávku vína na Vašich akcích.
Věnujte sobě a svým blízkým originální dárek - DÁRKOVÝ POUKAZ– VĚNUJTE gurmánský zážitek s osobním kuchařem!

Specializace:
Mimo uvedené mezinárodní kuchyně a přípravu kulinářských specialit vám mistr kuchař zajistí víno na akci nebo ochutnávku vín ve spolupráci s moravským vinařstvím MALANÍK, OSIČKA ve vinařství v Mikulčicích, jejichž vína získala řadu ocenění.
Připraví vaši akci na klíč:
Najde vhodné prostory, můžete využít prostory v restauraci kuchaře nebo ve Vašem prostředí, zajistí zajímavý program, hudbu, karaoke, dohlédne na dodržení harmonogramu, rozešle pozvánky, zajistí fotografa, nevšední dekorace, květinovou výzdobu a párty stany, pomocné kuchaře i obsluhu.
Služby pro domácnost:
Připraví svatební hostiny, oslavy narozenin a jubileí až pro 150 lidí, garden párty, romantická večeře pro dva, loučení se svobodou, dětské oslavy, rauty , kurzy vaření u Vás pro 6 – 10 lidí, pobytové víkendy s kurzy vaření.
Připraví dárkové poukazy.
Služby pro firmy a sportovní kluby:
Uspořádá firemní večírek, firemní akci do 150 lidí, oblíbený teambuilding, garden party, raut a stravování pro hokejové, fotbalové kluby, ochutnávky degustace vín, dárkové poukazy pro Vaše zaměstnance.
Spolupráce s médii:
TV pořad Sama doma, rozhlasový pořad Dobrůtka, Český rozhlas Ostrava, časopis Květy
Medaile a ocenění:
Již několikrát se zúčastnil soutěže „Kotlíkový guláš″na Slovensku, kde soutěžilo 20 týmů včetně Maďarska, obsadil 3. místo
Reference:
Raut na premiéře Snowborďáci, Rafťáci, při točení seriálu Gympl, občerstvení a strava pro hokejový slovinský klub na mistrovství světa, raut pro naši nejlepší českou tenistku Petru Kvitovou ve Fulneku

Kontaktní informace
Sídlo firmy
Vysoce profesionální moravský kuchař

Hlučín - Bobrovníky