Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Zkušený šéfkuchař do domu a netradiční místa

Základní popis

Zkušený profesionální kuchař pracuje na pozici šéfkuchaře v luxusních restauracích ČR. Vystupoval v televizních pořadech. Nabízí službu kuchaře do domu, kurzy vaření, catering na rodinné, firemní akce. Gastroporadenství, školení personálu škol, školek, otevření provozu restaurace. Prodává gastrozařízení pro profesionály. Předvede live cooking a kuchařskou show. Užijete si netradiční zážitek degustační večeře v oblacích. Je komunikativní. Spolupracuje s médii.

Poskytované služby
VIP Profesionálové
Cateringové firmy s kuchaři do domu
Kurzy s pronájmem kuchařů do domu
Druhy kuchyní, které vaříme
Česká kuchyně
Slovenská kuchyně
Italská kuchyně
Řecká kuchyně
Mexická kuchyně
Maďarská kuchyně
Ryby a mořské plody
Zvěřina
Grilování
Rožnění selat
Vegetariánská kuchyně
Lékařské diety
Zdravá strava
Domácí strava
Sladké pečení
Studená kuchyně
Carving
Gastro show
Působnost v krajích
Celá ČR
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Vysočina
Zlínský kraj
Nabízené akce
Malé události - minimálně pro 4 osoby
Velké akce - 20 a více osob
Pro 1 a více osob (minimálně 4 porce)
Na 1 den - celodenní vaření
Na 2 a více dní
Na každodenní vaření
Podrobný popis

Zkušený šéfkuchař do domu a netradiční místa vaří zážitkové menu podle vašich chutí a přání. Profesionální kuchař Vít Kudrna získal praxi v luxusních restauracích v ČR. Nabízí gastroporadenství restauracím a pomoc s otevřením provozoven.
Má mnohaleté zkušenosti s vedením týmu kuchařů na pozici šéfkuchaře. Práci pro VIP, exkluzivní catering uplatnil na zámku v Liblicích v Konferenčním centrum Akademie věd ČR. Je komunikativní. Umí předat znalosti z gastronomie srozumitelným způsobem. Vystupoval v několika dílech televizního pořadu POLOPATĚ na ČT 1.
Nabízí gastroporadenství, školení personálu pro školy, školky, otevření provozu restaurace. Prodává a zprostředkovává gastrozařízení pro profesionály.
Zážitkové menu uvaří na netradičních originálních místech. Můžete si objednat kulinářský zážitek degustační několikachodové večeře v oblacích, kdy stůl s 22 hosty je za pomoci jeřábu vyzdvižen do výšky 50 m. Zážitek ve vzduch trvá 60 minut. Akce pod názvem Dinner in the sky v Praze je  zážitková večeře v oblacích.
Vede kurzy vaření prezenční formou s přímou účastí zákazníků. Kurzy probíhají u zákazníka nebo u šéfkuchaře v bytě v Mikulově.
Nabízí cateringové služby. Rád vaří českou kuchyni v moderním pojetí, balkánskou, italskou i maďarskou kuchyni. Vaše rodinné, firemní akce, společenské oslavy zajistí kompletně. Předvede zcela profesionálně live cooking, kuchařskou show.

Specializace:
Kromě uvedených světových kuchyní rád vaří českou kuchyni v moderním pojetí, balkánskou, maďarskou, mexickou a italskou kuchyni
Častá spolupráce s médii – vaření a vystupování v TV pořadech
Gastro show
Moderní gastronomie, kreativní tvorba receptů
Zprostředkování a prodej gastro zařízení pro profesionály
Gastroporadenství v restauracích, školách a školkách a školení personálu
Zvláštní schopnosti a dovednosti:
Dlouhodobé zkušenosti s vedením týmu kuchařů jako na pozici šéfkuchař luxusních restaurací ČR, manažerské a organizační schopnosti
Vystupování a vaření v televizi v různých TV pořadech
Kreativita a vaření na netradičních místech
Komunikativnost, live cooking, gastro show a vysoce profesionální prezentace pokrmů
Lektorské dovednosti - schopnost vysvětlit znalosti z gastronomie
Gastroporadenství restauracím a otvírání nových provozů – tvorba cenové kalkulace a sestavení jídelníčku, hygienické předpisy
Dokonalé chuťové vyladění pokrmů a umělecké servírování
Služby pro firmy a domácnosti:
Zkušený šéfkuchař s bohatou praxí v luxusních restaurací poskytuje kompletní kuchařské služby. Nabízí službu kuchař do domu. Vaří také na netradičních místech. Užijete si mimořádný gastronomický zážitek v oblacích, kdy stůl s hosty je vyzdvižen do výšky 50 metrů pomocí jeřábu. Uvaří čerstvé zážitkové menu přímo u vás na rodinné nebo firemní akci.
Předvádí live cooking a profesionální gastro show, grilování na rodinné, firemní a společenské akce, food  festivaly, lidové slavnosti. Je velmi komunikativní a kreativní. Vařil v mnoha televizních pořadech na ČT 1.
Catering zajistí do 20  osob. O vše se postará bez práce pro zákazníka. Zajistí inventář, doporučí víno nebo sommeliéra pro párování vína s jídlem. Vaří moderní českou i zahraniční kuchyni.
Vede kurzy vaření s přímou účastí zákazníků na vysoké profesionální úrovni do 12 osob. Kurzy probíhají u zákazníka doma nebo ve firmě. Dále ve vlastním bytovém studiu v na jižní Moravě v Mikulově.
Kurzy připravuje podle požadavků zákazníka. Zajistí čerstvé suroviny.
Své služby poskytuje firmám na firemní akce, párty, eventy, teambuildingy, večírky. Veřejnosti na rodinné a soukromé oslavy narozenin, jubileí, svatby aj.
Restauracím poskytuje gastroporadenství, pomoc s otevřením gastroprovozu, včetně tvorby jídelníčku, cenové kalkulace, vyškolení personálu, zásady hygienických předpisů. Školí personál škol, školek. Prodává, doporučuje gastrozařízení pro profesionály. Služby poskytuje téměř po celé ČR.
Spolupráce s médii:
TV ČT 1 – vaření v pořadu POLOPATĚ – rok 2016, 2017, 2018, 2019
Časopis JIP – elektronicky
Film Bony a klid 2 - komparz
Medaile a ocenění:
Vedení soutěžního týmu na Prague Food Festival
o nejlepší svíčkovou
Reference:
Gastroporadenství a otevření restaurace LOKÁL – Praha Vinohrady
Dinner in the sky v Praze - zážitková večeře v oblacích
Potrefená husa – Dejvice Praha – šéfkuchař
Ambiente Praha – šéfkuchař
Gastrostudio JIP – Bořanovice - šéfkuchař
Zámek Liblice – Konferenční centrum Akademie věd ČR – pozice místošéfkuchař

RECENZE ZÁKAZNÍKA:
Začalo to vše otázkou: “Jak obzvláštnit něco, co je nalajnováno tak striktně dle osnov, jako je pánská rozlučka?” To máte prostě trojúhelník o bodech:

1. chata
2. alkohol
3. striptérka

S prvními dvěmi body jsme problém neměli, ale holky co vypadají jak z reklamy na Clavin? Toho už nás prosím ušetřete.

Malý šmátraníčko po netu a hle, kdo to, co to, Vítek Kudrna! Kuchař co dojede kdekoliv chceme a připraví bez jakékoliv pomoci královskou hostinu pro celou kavalérii hladových a opilých chlapů? Zní to jako sen? Taky že to byl sen!

Naprostá Tanzánie chutí se nám svou divokostí rozezněla na horních patrech úst. Vítek vycítil naší slabou chvilku a přidával další a další chody, které i u kultivovanějších jedinců způsobovaly nezastavitelné úniky ústních tekutin. Nebýt kýble a hadry, možná bychom ten večer z Moravy až do Prahy dopluli.

Vítek je nejen skvělý kuchař, ale taky perfektní společník, co svou osobností celý večer náramně vylepšil.

Jan Wawrosz
Dne 24. května 2022

KRÁSNÁ REFERENCE ZÁKAZNÍKA:
Dobrý den,
Rád bych se tímto způsobem podělil o naší nedávnou osobní zkušenost se službami pana Vítka Kudrny a zároveň mu tak poděkoval za bezvadně odvedenou práci. 
Pan Kudrna nás oslovil na základě naší poptávky na server kucharidodomu.cz, kde jsme poptávali kuchaře na naší svatební hostinu. Nabídek se nám sešlo celkem 8. S každým kandidátem jsem mluvil po telefonu, vysvětlil podrobnosti a bez jakéhokoliv váhaní jsme si vybrali pravé pane Kudrnu. Již po telefonu zněl sympaticky, ochotně a s ničím neviděl nepřekonatelné komplikace, což se o ostatních uchazečích zrovna říct nedá. 
Závazně jsme se domluvili s panem Kudrnou, a sjednali osobní schůzku měsíc před svatbou, kde jsme probrali svatební menu a detailní nákupní seznam, který jsme v následných týdnech mírně doupravili po telefonu. 
Svatbu jsme měli na ranči v Telči, kde se pořádají minimálně 4 svatby každý měsíc. Objekt jsme měli kompletně pronajaty na 4 dny, včetně profi zařízené kuchyně. Domluva s panem Kudrnou zněla tak, že se dostaví na místo konaní den před svatbou a společně s místní pomocnou silou do kuchyně začne chystat námi vysněný raut. Ten se skládal z obligátní polévky s játrovými knedlíčky, svíčkové, candáta na bylinkách, krevet s omáčkou, vepřových medailonků, mini řízečků, Tofu na thajský způsob, hamburgerů, guláše a nepřeberné množství jednohubek a chlebíčků.
Před příjezdem pana Kudrny panovala v kuchyni mírná nervozita mezi místní pomocnou silou a paní provozní. Netušili totiž, kdo jim tam přijede “šéfovat” do kuchyně na následující dva dny. Veškerá nervozita či obavy se rozplynuly během prvních pár okamžiků. Pan Kudrna se bez dlouhého otálení pustil s jeho typickým úsměvem do díla. Absolutně s ničím neměl žádný problém, a veškeré překážky či nedostatky překonal s grácií jemu vlastni. V kuchyni na celé dva dni zavládla nejen pohoda a smích ale především profesionální morálka a přístup k práci. 
Jídlo které pan Kudrna připravil bylo jedním slovem famózní. Na svatbě jsme měli necelých 80 hostů a mezi nimi hned několik gurmánů světoběžníku. S takovou odezvou na kvalitu provedeni, čerstvost a hlavně dochuceni jsme opravdu nečekali. Namátkou zmíním komentář velmi blízkého rodinného přítele, jenž konstatoval že takto skvělou svíčkovou nejedl minimálně 40 let, a neváhal si vzít na pana Kudrnu kontakt. Ještě několik týdnu po naší svatbě se nám scházeli velmi kladné ohlasy hlavně na kvalitu jídla. Jsme přesvědčeni, že jsme si nemohli vybrat lepšího kuchaře pro naší veselku.
Závěrem bych rád dodal, že pan Kudrna je nejenom skvěly kuchař s absolutně profesionálním přístupem k práci ale zároveň velmi milý a bezprostřední člověk, který si Vás rychle získá svým pozitivním myšlením a přístupem. Služby pana Kudrny mohu jedině doporučit.
 
S úctou a poděkováním,
 
Jan Beneš   
Dne 21. 6. 2022

CENÍK

Cena se obvykle pohybuje kolem 450 Kč za 60 minut práce. Cena se stanovuje předem na základě osobní domluvy na konkrétní akci. Sestavení menu a cenovou kalkulaci posílá šéfkuchař zdarma. Každá akce je jinak náročná.
Do stanovení ceny se zahrnují nákupy surovin, předpříprava a nakládání pokrmu, cestovné, cena surovin, cena hodinové práce, případně další náklady šéfkuchaře.

POSKYTOVANÉ SLEVY

Šéfkuchař poskytuje obvykle slevy. Záleží na rozsahu a typu akce a dlouhodobé spolupráci. Sleva je domluvena předem.

VAŠE AKČNÍ NABÍDKA

Akční nabídku nabízí podle sezóny – masopust, posvícení, velikonoční a vánoční speciality, zvěřinové, kachní a husí hody atd. Samozřejmostí je výběr sezónních čerstvých surovin a potravin – jahodová, chřestová, dýňová, houbová sezóna aj. Věnujte svým blízkým Dárkový poukaz: 1. Lekce vaření s osobním kuchařem 2. Gurmánské zážitky s osobním kuchařem  3. Romantickou večeři
 

Kontaktní informace
Sídlo firmy
Zkušený šéfkuchař do domu a netradiční místa
Slovany 4157
276 01 Mělník

IČ: 14153599