Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Zkušený šéfkuchař do domu a netradiční místa

Základní popis

Zkušený profesionální kuchař pracuje na pozici šéfkuchaře v luxusních restauracích v ČR. Vystupoval v mnoha televizních pořadech. Nabízí službu kuchaře do domu, kurzy vaření, catering na rodinné, firemní a společenské akce. Gastroporadenství a otevření provozu restaurace. Předvede live cooking a kuchařskou show. Užijete si netradiční zážitek degustační večeře v oblacích. Vaří českou kuchyni moderně i zahraniční kuchyně. Je komunikativní. Spolupracuje s médii.

Poskytované služby
VIP Profesionálové
Cateringové firmy s kuchaři do domu
Druhy kuchyní, které vaříme
Česká kuchyně
Slovenská kuchyně
Italská kuchyně
Řecká kuchyně
Mexická kuchyně
Maďarská kuchyně
Ryby a mořské plody
Zvěřina
Grilování
Rožnění selat
Vegetariánská kuchyně
Lékařské diety
Zdravá strava
Domácí strava
Sladké pečení
Studená kuchyně
Carving
Gastro show
Působnost v krajích
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Pardubický kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Nabízené akce
Malé události - minimálně pro 4 osoby
Velké akce - 20 a více osob
Pro 1 a více osob (minimálně 4 porce)
Na 1 den - celodenní vaření
Na 2 a více dní
Na každodenní vaření
Podrobný popis

Zkušený šéfkuchař do domu a netradiční místa vaří zážitkové menu podle vašich chutí a přání. Profesionální kuchař Vít Kudrna získal praxi v luxusních restauracích v ČR. Nabízí gastroporadenství restauracím a pomoc s otevřením provozoven.
Má mnohaleté zkušenosti s vedením týmu kuchařů na pozici šéfkuchaře. Práci pro VIP, exkluzivní catering uplatnil na zámku v Liblicích v Konferenčním centrum Akademie věd ČR. Je komunikativní. Umí předat znalosti z gastronomie srozumitelným způsobem. Vystupoval v několika dílech televizního pořadu POLOPATĚ na ČT 1.
Zážitkové menu uvaří na netradičních originálních místech. Můžete si objednat kulinářský zážitek degustační několikachodové večeře v oblacích, kdy stůl s 22 hosty je za pomoci jeřábu vyzdvižen do výšky 50 m. Zážitek ve vzduch trvá 60 minut. Akce pod názvem Dinner in the sky v Praze je  zážitková večeře v oblacích.
Vede kurzy vaření prezenční formou s přímou účastí zákazníků. Kurzy probíhají u zákazníka nebo u šéfkuchaře v bytě v Mikulově.
Nabízí cateringové služby. Rád vaří českou kuchyni v moderním pojetí, balkánskou, italskou i maďarskou kuchyni. Vaše rodinné, firemní akce, společenské oslavy zajistí kompletně. Předvede zcela profesionálně live cooking, kuchařskou show.

Specializace:
Kromě uvedených světových kuchyní rád vaří českou kuchyni v moderním pojetí, balkánskou, maďarskou, mexickou a italskou kuchyni
Častá spolupráce s médii – vaření a vystupování v TV pořadech
Gastro show
Moderní gastronomie, kreativní tvorba receptů
Zvláštní schopnosti a dovednosti:
Dlouhodobé zkušenosti s vedením týmu kuchařů jako na pozici šéfkuchař luxusních restaurací ČR, manažerské a organizační schopnosti
Vystupování a vaření v televizi v různých TV pořadech
Kreativita a vaření na netradičních místech
Komunikativnost, live cooking, gastro show a vysoce profesionální prezentace pokrmů
Lektorské dovednosti - schopnost vysvětlit znalosti z gastronomie
Gastroporadenství restauracím a otvírání nových provozů – tvorba cenové kalkulace a sestavení jídelníčku, hygienické předpisy
Dokonalé chuťové vyladění pokrmů a umělecké servírování
Služby pro firmy a domácnosti:
Zkušený šéfkuchař s bohatou praxí v luxusních restaurací poskytuje kompletní kuchařské služby. Nabízí službu kuchař do domu. Vaří také na netradičních místech. Užijete si mimořádný gastronomický zážitek v oblacích, kdy stůl s hosty je vyzdvižen do výšky 50 metrů pomocí jeřábu. Uvaří čerstvé zážitkové menu přímo u vás na rodinné nebo firemní akci.
Předvádí live cooking a profesionální gastro show, grilování na rodinné, firemní a společenské akce, food  festivaly, lidové slavnosti. Je velmi komunikativní a kreativní. Vařil v mnoha televizních pořadech na ČT 1.
Catering zajistí do 20  osob. O vše se postará bez práce pro zákazníka. Zajistí inventář, doporučí víno nebo sommeliéra pro párování vína s jídlem. Vaří moderní českou i zahraniční kuchyni.
Vede kurzy vaření s přímou účastí zákazníků na vysoké profesionální úrovni do 12 osob. Kurzy probíhají u zákazníka doma nebo ve firmě. Dále ve vlastním bytovém studiu v na jižní Moravě v Mikulově.
Kurzy připravuje podle požadavků zákazníka. Zajistí čerstvé suroviny.
Své služby poskytuje firmám na firemní akce, párty, eventy, teambuildingy, večírky. Veřejnosti na rodinné a soukromé oslavy narozenin, jubileí, svatby aj.
Restauracím poskytuje gastroporadenství, pomoc s otevřením gastroprovozu, včetně tvorby jídelníčku, cenové kalkulace, vyškolení personálu, zásady hygienických předpisů. Služby poskytuje téměř po celé ČR.
Spolupráce s médii:
TV ČT 1 – vaření v pořadu POLOPATĚ – rok 2016, 2017, 2018, 2019
Časopis JIP – elektronicky
Film Bony a klid 2 - komparz
Medaile a ocenění:
Vedení soutěžního týmu na Prague Food Festival
o nejlepší svíčkovou
Reference:
Gastroporadenství a otevření restaurace LOKÁL – Praha Vinohrady
Dinner in the sky v Praze - zážitková večeře v oblacích
Potrefená husa – Dejvice Praha – šéfkuchař
Ambiente Praha – šéfkuchař
Gastrostudio JIP – Bořanovice - šéfkuchař
Zámek Liblice – Konferenční centrum Akademie věd ČR – pozice místošéfkuchař

CENÍK

Cena se obvykle pohybuje kolem 450 Kč za 60 minut práce. Cena se stanovuje předem na základě osobní domluvy na konkrétní akci. Sestavení menu a cenovou kalkulaci posílá šéfkuchař zdarma. Každá akce je jinak náročná.
Do stanovení ceny se zahrnují nákupy surovin, předpříprava a nakládání pokrmu, cestovné, cena surovin, cena hodinové práce, případně další náklady šéfkuchaře.

POSKYTOVANÉ SLEVY

Šéfkuchař poskytuje obvykle slevy. Záleží na rozsahu a typu akce a dlouhodobé spolupráci. Sleva je domluvena předem.

VAŠE AKČNÍ NABÍDKA

Akční nabídku nabízí podle sezóny – masopust, posvícení, velikonoční a vánoční speciality, zvěřinové, kachní a husí hody atd. Samozřejmostí je výběr sezónních čerstvých surovin a potravin – jahodová, chřestová, dýňová, houbová sezóna aj. Věnujte svým blízkým Dárkový poukaz: 1. Lekce vaření s osobním kuchařem 2. Gurmánské zážitky s osobním kuchařem  3. Romantickou večeři
 

Kontaktní informace
Sídlo firmy
Zkušený šéfkuchař do domu a netradiční místa