Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Naučí vás vařit

Kurz vaření u vás doma. Podle vašeho zájmu může pronajatý profesionální kuchař učit vařit Vás osobně nebo uspořádat kurz vaření pro skupinku vašich přátel u Vás doma. Připravte pro své přátele úplně nový zážitek – zábavné odpoledne nebo noc plnou vaření. Vaření s přáteli je ideální pro narozeninové párty, pánské / dámské večery, předsvatební soukromou párty, dětské oslavy nebo unikátní večer spojený se zábavou a dobrou společností. A bezpracného následného uklízení Vaší kuchyně! Jestliže  máte rádi dobré jídlo a zábavu, bude tento program ideální přímo pro Vás.

Kurz vaření doma pro Vás i Vašeho partnera. Máte rádi dobré jídlo a pití, ale chybí Vám zkušenosti s vařením? Mistr kuchař Vás naučí základům přípravy jídel i nejmodernější trendy a technologické postupy přípravy pokrmů. Získate nové recepty, novinky i zkušenosti.
Uvede vás do tajů mezinárodní kuchyně i tradičních české gastronomie. Láska prochází žaludkem......Milujte se a vařte spolu!

Rodinný kurz vaření s dětmi. Chcete strávit příjemné a zábavné odpoledne doma s Vašimi dětmi a přitom si dobře pochutnat? Můžete se celá rodina s pomocí šéfkuchaře bavit a zdokonalit v kulinářském umění.

Je pořádání firemních akcí a teambuildingu klíčovým momentem pro váš úspěch? Originální firemní kulinářský teambuilding znamená unikátní spojení společného vaření, osobního rozvoje a budování týmů v domácím zázemí vaší firmy. Pronajměte si na firemní akce kuchaře do domu a budete mít jedinečnou příležitost, jak kvalitně strávit čas s kolegy nebo obchodními partnery a stmelit svůj pracovní kolektiv na kulinářském teambuildingu!

Pořádáte dětskou oslavu? Z dětí se na chvíli stanou malí šéfkuchaři a zažijí spoustu legrace. Plná bříška, smích, radost
a rozzářené dětské oči budou pro vás příjemnou odměnou. Na tuto originální oslavu děti nezapomenou.