Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

OCENĚNÉ KVALITNÍ POTRAVINY KLASA


Ilustrační fotografie

OCENĚNÉ KVALITNÍ POTRAVINY KLASA


Národní značku kvalitních potravin KLASA obdrželo již přes tisíc produktů od více než dvou stovek českých a moravských producentů. Zde najdete příklady oceněných kvalitních potravin KLASA, které se používají k běžnému vaření.
Jezme chutně, zdravě a kvalitně. Rádi bychom motivovali naše kuchaře a kulinářské profesionály k nákupu nejkvalitnějších potravin našich českých a moravských producentů.
Chutné, zdravé a kvalitní vaření začíná přeci nákupem kvalitních surovin! Přispějeme tak k lepší kvalitě jídel a našeho stravování. Podpoříme tím naše výrobce k výrobě kvalitnějších potravin a v konkurenci
s dováženými výrobky ze zahraničí.
Inspirujte se k nákupu vyjímečně kvalitních potravin KLASA a podívejte se na příklady potravin rozčleněných do těchto kategorií:
1. Mouky
2. Cukry
3. Tuky – máslo, sádlo
4. Mléko, smetana, šlehačka
5. Sýry včetně tvarohu
6. Vejce
7. Luštěniny a těstoviny
8. Kuře
9. Šunky, salámy, slanina a uzená masa
10. Mošty, šťávy, minerálky
11. Ovoce a zelenina v čerstvé nebo zpracované formě (např. brambory, cibule, česnek, zelí,  džemy,  protlaky, kečupy….aj.)
12. Chléb, veka, strouhanka
13. Další potraviny na vaření i na párty (med, ocet, mák, kakao, bramborový škrob..aj.)

Více informací o podmínkách udělení značky KLASA jsou na webových stránkách  Státního zemědělského intervenčního fondu www.szif.cz a značky KLASA na www.eklasa.cz.


 

Fotogalerie