Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Kuchaři do domu – úvodní stránka
AKC ČR AKC ČR a WACS

Šunky, salámy, slanina a uzená masa


Ilustrační fotografie

5. Šunky, salámy, slanina a uzená masa
Pečený bůček na kmíně/Vítězná kategorie Masné výrobky tepelně opracované včetně uzených mas/Výrobce Libor Novák/Region    Jihočeský kraj/Rok vyhlášení 2013
Volarská pikantní klobása/Vítězná kategorie Masné výrobky trvanlivé/Výrobce ZEFA Volary s.r.o./Region Jihočeský kraj/Rok vyhlášení 2013
Krkovička uzená z komína/Vítězná kategorie Masné výroby tepelně opracované včetně uzených mas/Výrobce Libor Novák/Region Jihočeský kraj/Rok vyhlášení 2012
Salám lovecký/Vítězná kategorie Masné výrobky trvanlivé/Výrobce ANTONI CZ s.r.o./Region Jihočeský kraj/Rok vyhlášení 2012
Židlochovická specialita z roštěnky/Vítězná kategorie Masné výrobky trvanlivé/Výrobce Janíček & Čupa, výroba speciálních uzenin s.r.o./Region Jihomoravský kraj/Rok vyhlášení 2013
Židlochovický Jihomoravák/Vítězná kategorie Masné výrobky trvanlivé/Výrobce Janíček & Čupa, výroba speciálních uzenin s.r.o./Region Jihomoravský kraj/Rok vyhlášení 2012
Židlochovák/Vítězná kategorie Masné výrobky trvanlivé/Výrobce Janíček & Čupa, výroba speciálních uzenin s.r.o./Region Jihomoravský kraj/Rok vyhlášení 2011
Židlochovický pršut z kotlety/Vítězná kategorie Masné výrobky/Výrobce Janíček & Čupa, výroba speciálních uzenin s.r.o./Region Jihomoravský kra/Rok vyhlášení 2010
Myslivecká klobása/Vítězná kategorie Masné výrobky tepelně opracované včetně uzených mas/Výrobce Karlovarské uzeniny s.r.o./Region Karlovarský kraj/Rok vyhlášení 2013
Ořechový salám/Vítězná kategorie Masné výrobky trvanlivé/Výrobce Roman Jelen/Region Karlovarský kraj/Rok vyhlášení 2013
Otovická klobása/Vítězná kategorie Masné výrobky trvanlivé/Výrobce PRIMA Karlovy Vary spol. s r.o/Region Karlovarský kraj/Rok vyhlášení 2012
Doupovská uzená kýta – klasik/Doupovská uzená kýta klasik/Vítězná kategorie Masné výrobky tepelně opracované/Výrobce Josef Pelant/Region Karlovarský kraj/Rok vyhlášení 2011
Doupovská klobása/Vítězná kategorie Masné výrobky/Výrobce Josef Pelant/Region Karlovarský kraj/Rok vyhlášení 2010
Knížecí uherská klobása/Vítězná kategorie Masné výrobky trvanlivé/Výrobce SKALIČAN a.s./Region Královéhradecký kraj/Rok vyhlášení 2013
Sedlák/Vítězná kategorie Masné výrobky tepelně opracované, včetně uzených mas/Výrobce CHOVSERVIS a.s./Region Královéhradecký kraj/Rok vyhlášen 2011
Bělská čertova klobása/Vítězná kategorie Masné výroby tepelně opracované včetně uzených mas/Výrobce Podkrkonošská uzenina s.r.o./Region Liberecký kraj/Rok vyhlášení 2013
Klobása z udírny/Vítězná kategorie Masné výroby tepelně opracované včetně uzených mas/Výrobce Těšínské jatky, s. r. o./Region Moravskoslezský kraj/Rok vyhlášení 2012
Trefilova masopustní klobása/Regionální potravina Trefilova masopustní klobása/Vítězná kategorie/Masné výrobky tepelně opracované, včetně uzených mas/Výrobce    řeznictví H+ H, s. r. o./Region Moravskoslezský kraj/Rok vyhlášení 2011
Minisalámky/Regionální potravina Minisalámky/Vítězná kategorie Masné výrobky trvanlivé/Výrobce Beskydské uzeniny, a.s./Region Moravskoslezský kraj/Rok vyhlášení 2011
Klobása z Konice/Vítězná kategorie Masné výrobky tepelně opracované včetně uzených mas/Výrobce LUBOMÍR ŠMÍDA/Region    Olomoucký kraj/Rok vyhlášení 2013
Farmářská klobáska tenká/Vítězná kategorie Masné výrobky tepelně opracované včetně uzených mas/Výrobce VÁHALA a spol. s r.o. výroba a prodej masných a lahůdkářských výrobků/Region Olomoucký kraj/Rok vyhlášení 2012
Pernštýnská klobása/Vítězná kategorie Masné výrobky trvanlivé/Výrobce UZENINY KOŘÍNEK s.r.o./Region Pardubický kraj/Rok vyhlášení    2013
Rosické špekáčky/Vítězná kategorie Masné výrobky tepelně opracované včetně uzených mas/Výrobce Zemědělské družstvo Rosice u Chrasti/Region Pardubický kraj/Rok vyhlášení    2012
Mailandr salám/Vítězná kategorie Masné výrobky trvanlivé/Výrobce Zdeněk Kořínek/Region Pardubický kraj/Rok vyhlášení 2012
Pernštýnský salám/Vítězná kategorie Masné výrobky trvanlivé/Výrobce Zdeněk Kořínek/Region Pardubický kraj/Rok vyhlášení 2011
Radní rolka/Vítězná kategorie Masné výrobky/Výrobce řeznictví - uzenářství Francouz, s.r.o./Region Pardubický kraj/Rok vyhlášení 2010
Zbojnický bok česnekový/Vítězná kategorie Masné výrobky tepelně opracované/Výrobce ŘEZNICTVÍ - PIRNÍK, spol. s r.o./Region Plzeňský kraj/Rok vyhlášení 2012
Mrákovská vrchovina/Vítězná kategorie Masné výrobky trvanlivé/Výrobce Zemědělské obchodní družstvo Mrákov/Region Plzeňský kraj/Rok vyhlášení 2012
Přešínský špekáček/Vítězná kategorie    Masné výrobky tepelně opracované, včetně uzených mas/Výrobce řeznictví a uzenářství Herejk s.r.o./Region Plzeňský kraj/Rok vyhlášení 2011
Přešínská klobása/Vítězná kategorie Masné výrobky trvanlivé/Výrobce řeznictví a uzenářství Herejk s.r.o./Region Plzeňský kraj/Rok vyhlášení 2011
Dětské párky/Vítězná kategorie Masné výrobky/Výrobce Drůbežářský závod Klatovy a.s./Region Plzeňský kraj/Rok vyhlášení 2010
Chlumecká pochoutka – kýta/Vítězná kategorie Masné výrobky tepelně opracované včetně uzených mas/Výrobce SOUKUP-PŘÍBRAM, spol. s r.o./Region Středočeský kraj
Rok vyhlášení 2013
Milovické viržínko s paprikou/Vítězná kategorie Masné výrobky trvanlivé/Výrobce Fiala Milovice, s.r.o./Region Středočeský kraj/Rok vyhlášení 2013
Kachní roláda pečená/Vítězná kategorie Masné výrobky tepelně opracované včetně uzených mas/Výrobce Jatky Bojmany s.r.o./Region Středočeský kraj/Rok vyhlášení 2012
Frantík/Vítězná kategorie Masné výrobky trvanlivé/Výrobce řeznictví a uzenářství U DOLEJŠÍCH s.r.o./Region Středočeský kraj/Rok vyhlášení 2012
Milovická uzená kýta s kostí/Vítězná kategorie Masné výrobky tepelně opracované, včetně uzených mas/Výrobce Fiala Milovice, s.r.o./Region Středočeský kraj/Rok vyhlášení 2011
Milovická baby šunka výběrová/Vítězná kategorie Masné výrobky/Výrobce Fiala Milovice, s.r.o./Region Středočeský kraj/Rok vyhlášení 2010
Žatecká výběrová šunka/Vítězná kategorie Masné výrobky tepelně opracované včetně uzených mas/Výrobce H+B Jatky Žatec s.r.o./Region Ústecký kraj/Rok vyhlášení 2013
Novobranské korálky/Vítězná kategorie Masné výrobky trvanlivé/Výrobce CHOVANEčEK, a.s./Region Ústecký kraj/Rok vyhlášení 2013
Verneřický zauzený šunkový salám/Vítězná kategorie Masné výrobky tepelně opracované včetně uzených mas/Výrobce Agrokomplex, spol. s r.o./Region Ústecký kraj/Rok vyhlášení 2012
Verneřická papriková klobása/Vítězná kategorie Masné výrobky trvanlivé/Výrobce Agrokomplex, spol. s r.o./Region Ústecký kraj/Rok vyhlášení 2012
Apetito klobáska/Vítězná kategorie Masné výrobky trvanlivé/Výrobce VARNSDORFSKÉ UZENINY s.r.o./Region Ústecký kraj/Rok vyhlášení 2011
Bio Sasovská klobása/Vítězná kategorie Masné výrobky tepelně opracované včetně uzených mas/Výrobce Josef Sklenář/Region Vysočina/Rok vyhlášení 2013
Lovecký salám/Vítězná kategorie Masné výrobky trvanlivé/Výrobce    řeznictví Stejskal s.r.o./Region Vysočina/Rok vyhlášení 2013
Vysočina 1967/Vítězná kategorie Masné výrobky/Výrobce Krahulík-MASOZÁVOD Krahulčí, a.s./Region Vysočina/Rok vyhlášení    2010
čertovská klobása/Vítězná kategorie Masné výrobky tepelně opracované včetně uzených mas/Výrobce Ing. Petra Zbořilová/Region Zlínský kraj/Rok vyhlášení 2013
Moravské uzené/Vítězná kategorie Masné výrobky tepelně opracované včetně uzených mas/Výrobce Ing. Petra Zbořilová/Region Zlínský kraj/Rok vyhlášení 2012
Pašerácká klobása/Vítězná kategorie Masné výrobky trvanlivé/Výrobce CARNEX spol. s r.o./Region Zlínský kraj/Rok vyhlášení 2011
Labužnická kýta v bylinkovém koření/Vítězná kategorie Maso a masné výrobky/Výrobce řeznictví a uzenářství Oldřicha Bořuta/Region Zlínský kraj/Rok vyhlášení 2010

Příklady uvedených produktů uveřejňujeme i s odkazem na webové stránky (http://www.regionalnipotravina.cz/), kde se dozvíte více informací a úplný seznam nejkvalitnějších českých oceněných Regionálních potravin.








Fotogalerie