Kuchaři do domu
Největší seznam osobních kuchařů a firem k pronajmutí na Vaše akce
Jsme členy Hospodářské komory.
AKC ČR AKC ČR a WACS

Zábava

S kuchařem do domu se skvěle pobavíte. Nejenže Vám připraví exkluzivní hostinu, navaří výtečná jídla, ale podle zájmu Vám
a Vašim hostům povypráví o historii, původu, složení, přípravě a zvláštnosti podávaných specialit. Dozvíte se nejžhavější novinky ze světa gastronomie a nové trendy přípravy pokrmů.

Pronajměte si šéfkuchaře-cizince Itala (Japonce, Francouze, Španěla…aj.), který Vám připraví originální speciality podle původu své země.
Nebo se můžete Vy a Vaši hosté sami zapojit a vyzkoušet si přípravu pokrmů (např. sushi, carving - dekorativní vyřezávání ovoce a zeleniny, čokolády nebo kouzlo flambování, grilování).

Specialitou, která Vás potěší je objednaná gastro show nebo barmanské show u vás doma.
Mistr kuchař přímo před vašimi zraky u stolu připraví delikatesy moderní gastronomie. Viděli jste už palačinkový tanec nebo hořící zmrzlinový dort, zamrazenou Vaši fotografii v ledové kostce, hořící drinky, barmanskou show s videoprojekcí? Profesionální barman Vám za znění hudby efektně namíchá exotické koktejly. Při žonglování neustále komunikuje s publikem.

Bavte se s přáteli a společně s kuchařem uspořádejte kurz vaření u vás doma. Pro zpestření večera šéfkuchař připraví různé kvízy a soutěže. Například voňavá soutěž – poznávání koření se zavázanýma očima, kulinářsky zaměřený kvíz, soutěž
o nejefektnější koktejl, nejrychleji vypitý džus metrovým brčkem, soutěž o nejkreativnější palačinku, loupací soutěž aj.
Profesionální kuchař vás naučí vařit vybrané pokrmy, poradí Vám různé triky a tipy, recepty. Nad společně připraveným jídlem se nakonec spolu s přáteli zasmějete, pochutnáte si, pobavíte a vychutnáte každé sousto.
Stmelte svůj pracovní kolektiv při zábavném firemním kulinářském teambuildingu.
Vaření je hra a zábava!